FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Chwilówka?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adwokat
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 31 Lip 2016
Posty: 16

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 5:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z TOP najbogatszych polaków wydał 9 milionów PLN na chwilówki i jeszcze nie zaczął
https://www.mpolska24.pl/post/15562/jeden-z-najbogatszych-polakow-inwestuje-9mln-zl-w-dziwny-startup-fintech
https://www.money.pl/impact17/krzysztof-domarecki-fintech-startup,86,0,2393174.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
aniaola37
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 184

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze jest to jakaś opcja jak nie masz innego wyjścia. Pożyczki na raty są dość fajne dla studentów (ale raczej tych magisterskich bo trzeba mieć 24 lata skończone). Można gdzieś się wybrać ze znajomymi albo sprawić prezent komuś bliskiemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 1:58 pm    Temat postu: CHwilóweczki Odpowiedz z cytatem

Owszem, to jest opcja, ale dla osób naprawdę zdesperowanych. Ja tam stoję na stanowisko, że "chwilówka" jak sama nazwa wskazuje, może stanowić tylko chwilowe rozwiązanie naszych problemów finansowych. Mój kuzyn wziął tego typu pożyczkę i potem musiał się ratować kredytem konsolidacyjnym - http://www.powazne-inwestycje.pl/wygodny-kredyt-konsolidacyjny/. Ja dlatego jestem uczulony na chwilówkę i w razie potrzeby wolę udać się do banku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slera
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydatny temat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janeczkamily
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lut 2018
Posty: 6
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie korzystam z chwilówek z wiadomych wzgledów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
miram
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 20

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2018 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilówki to po prostu szybka pożyczka która gwarantuje, że dostaniemy pieniądze od ręki i niemal natychmiast co jak wiadomo nie zawsze jest łatwe. Gdzie je wziąć? Sprawdźcie ranking i wybierzcie najlepszą ofertę dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 5:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilówki nie są złe o ile bierzemy je z głową. Moi znajomi wzieli kilka, nie mieli z czego spłacić i teraz mają spore problemy. Na sczęście są artykuły takie jak te https://pozyczkolog.pl/pl/pozyczka-oddluzeniowa-na-czym-to-polega , z których można dowiedziec się jak sobie poradzić w takich sytuacjach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
naSwoim
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 11

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o matkooo. kto dziś bierze chwilówki kiedy rynek wojują pożyczki ratalne online?!
_________________
Mieszkanie nad jeziorem moje marzenie :<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Moon9090
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy stosowaliście może kiedyś z firm chwilówkowych? Ja właśnie szukam jakiś dobrych propozycji. Niestety, nie zawsze w życiu idzie odpowiednio i przydałby się jakiś zastrzyk pieniędzy. Czy uważacie, że dla przykładu oferta recenzja Ratka.pl będzie dobrym wyborem? Co o tym sądzicie?
_________________
Jeżeli nie wiesz, dokąd chcesz iść, nie ma znaczenia, którą drogą pójdziesz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marko
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2018
Posty: 16

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 5:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dalszym da się znaleźć takie finansowanie. W kilku przypadkach można pożyczyć pieniądze z RRSO równym 0%. Typowa kwota pożyczanej gotówki zawiera się pomiędzy 2000 PLN a 3000 PLN. Maksymalnie można pożyczyć 6000 złotych. Najlepiej abyś działał rozważnie i przeanalizował wszystkie usługi. Porównaj je przede wszystkim pod kątem oprocentowania i wybierz najtańszą. Ważne, żebyś porównywał oprocentowanie rzeczywiste (RRSO). Niektóre oferty mogą opierać się na propozycjach, w ramach których nie zapłacisz prowizji ani odsetek. Są one z reguły promocyjnymi ofertami skierowanymi do nowego klienta. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują te udzielane online, dzięki czemu uzyskanie pieniędzy będzie stosunkowo szybkie i zajmie 10-15 minut od podjęcia decyzji przez pożyczkodawcę. Niemal wszystkie z nich są dosyć wygodnymi rozwiązaniami, których udzielą Ci przez internet, ale także w domu klienta, co docenią z pewnością osoby, które wolą dostać gotówkę do ręki. Wśród nich znajdziesz takie, które mogą być udzielone na dowód, co pozwoli Ci zminimalizować formalności. Co więcej w kilku przypadkach da się je uzyskać bez BIK, co może być pomocne w przypadku klientów zadłużonych lub mających niewielkie opóźnienia w spłacie kredytowych zobowiązań. Ale oczywiście rozwiązań jest znacznie więcej.

Ostatnio zmieniony przez marko dnia Pon Maj 08, 2023 3:37 am, w całości zmieniany 35 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1060

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie jestem przeciwniczką brania chwilówek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przeciwnikiem nie jestem, wręcz przeciwnie, uważam, że wszystko jest dla ludzi tylko trzeba odpowiednio z tego korzystać. Najlepiej według mnie zanim weźmie się jakąś pożyczkę jest sprawdzić aktualny ranking i poczytać informacje o pożyczkodawcach. Sporo jest w sieci stron tego typu https://pozyczasz.pl/ i uważam, że warto z nich korzystać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Puella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 141

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2018 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczka na dowód to łatwy i szybki sposób na uzyskanie gotówki. Jeśli zastanawiacie się, gdzie taką wziąć to odsyłam Was do lektury serwisu https://www.pozyczki-pozabankowe.pl/pozyczka-dowod-jakiej-firmie-pozabankowej/ Być może pomoże Wam to w wyborze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komir44
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Sty 2018
Posty: 7
Skąd: Karpacz

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sądzę, że zamiast chwilówek lepiej wybrać kredyt o ile ma się taką możliwość.



________________
najlepszy kredyt samochodowy można znaleźć za pomocą takiego serwisu jak lowcakredytow.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1618

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilówka tak, ale jeśli nie masz innych kredytów i pewność, że za kilka dni dostaniesz pensję. Bardzo dużo ciekawych informacji na temat chwilówek czy spirali zadłużenia można znaleźć na tej stronie Upadłość Konsumencka Można porozmawiać z doradcami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 9 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy