FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kredyty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest zasadnicza różnica między kredytem pożyczką. Pożyczyć można nawet od sąsiada a kredytów udzielają banki. W Raiffeisen wziąłem kredyt mieszkaniowy na 30 lat. Ktoś powie że to samobójstwo ale jestem zwykłym człowiekiem i musze liczyć siły na zamiary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1060

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj branie kredytów to poważne przedsięwzięcie i coś, co potem wisi nad nami przez wiele lat, dlatego lepiej jednak wszystko dokładnie przemyśleć, zanim się zdecyduje na takie rozwiązanie. Trzeba sprawdzać oferty banków i je porównać ze sobą: http://celnie.pl/oferty-kredytow-gotowkowych-gdzie-porownac-lista-sprawdzonych-miejsc porównywarek nie brakuje i na pewno dobrze jest z nich korzystać. A od pożyczek lepiej trzymać się z daleka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1618

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcąc szybko zaciągnąć kredyt, dobrze jest zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej. Jednym z portali, który pośredniczy pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami jest https://concash.pl/ - myślę, ze warto z niego skorzystać, gdyż tego typu pożyczka jest nie tylko nisko oprocentowana, ale jej spłatę można również rozłożyć nawet na kilka lat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marekwilk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Mar 2018
Posty: 9

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak trzeba to trzeba hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Supxio7
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesną ofertę pożyczkową znajdziesz na POŻYCZKA. Możliwe jest do pożyczenia nawet 10 tysięcy złotych, a zobowiązanie da się rozłożyć nawet na 24 raty. Wypełnij prosty wniosek, podaj dane z dowodu osobistego i przekonaj się, jak szybko dodatkowa gotówka znajdzie się na Twoim koncie. Firma nie wymaga dostarczania żadnych zaświadczeń o dochodach, jak również innych dokumentów wymaganych przy kredytach bankowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 673

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o ofercie kredytowej w kredyt123 ? Bo ja wzięłam u nich kredyt i jestem bardzo zadowolona. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta raty były dopasowane do mnie. Dużym plusem była też szybka decyzja i mało formalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniaola37
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 184

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nie jestem wielką fanką firm pozabankowych, ale muszę przyznać, że pozytywnie zaskoczyła mnie firma https://pozyczkago.pl . Nie kombinowali przy podpisywaniu czy realizowaniu umowy, zachowali się uczciwie więc w sumie mogę ich polecić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 9:22 am    Temat postu: Kredyt Odpowiedz z cytatem

ja tam jestem takiego zdania, iż kredyt jest niemal w każdej sytuacji lepszym rozwiązaniem niż pożyczka w firmie pożyczkowej. Między tymi dwoma isntrumentami finansowymi istnieją bowiem fundamentalne różnice, z których nie zdaje sobie sprawy (albo nie chce sobie zdawać) większość nadwiślańskiego społeczeństwa). Dlatego jak mialam potrzebę finansową, to udałam się po kredyt do banku, istniejącego na polskim rynku od wielu, wielu lat - https://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-hipoteczne/kredyt-mieszkaniowy/kredyt-mieszkaniowy.html. W ten sposób miałam czarno na białym, za co i ile płacę. TYle ode mnie, trzymajcie się cieplutko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób decyduje się na kredyt hipoteczny bo uważają, że jest najbardziej korzystny w przypadku zakupu nieruchomości. Warto wcześniej zapoznać się ze stronę https://hipoteka360.pl/ i poznać bliżej tego typu kredyty. Można też porównać je ze sobą, wybierając dla siebie najbardziej korzystny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
golik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 11:44 am    Temat postu: Re: Kredyty Odpowiedz z cytatem

Anna Jabłońska napisał:
Firma Kredyt123 z powodzeniem działa na rynku usług kredytowych już od przeszło kilkunastu lat.

Zasady jakimi kierujemy się w naszej pracy zawodowej:
- Dobro klienta przede wszystkim,
- Rzetelna obsługa to podstawa dobrych relacji,
- Nie ma problemów nie do rozwiązania (zawsze jest wyjście z sytuacji).


Obecnie w swojej ofercie posiadamy między innymi:
- Kredyt gotówkowy,
- Kredyt konsolidacyjny,
- Kredyt hipoteczny,
- Kredyt dla firm,
- Konsolidacja chwilówek,
- Kredyt samochodowy,
- Chwilówki,
- Prywatna pożyczka hipoteczna,
- Upadłość konsumencka.

Osoby zainteresowany zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 17 77 07 200 , lub mailowego: biuro@kredyt123.pl .

Serdecznie pozdrawiamy,
https://procredito.pl/pozyczki/pozyczka-przez-internet


Potrzebuję takiego kredytu. Proszę o kontakt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RafalM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 99

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałem z pomocy specjalistów z Habza Finanse.

Znalazłem ich po opiniach na google, gdy potrzebowałem pomocy przy uzyskaniu kredytu gotówkowego. Z tego co wiem pomagają też uzyskać trudne kredyty , dla osób które nie mają zdolności kredytowej w banku.

Polecam na ich stronę i skontaktować się z doradcą, gdy jesteśmy w takiej potrzebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fokusik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa strona - przyznaję nie znałem wcześniej. A temat kredytu hipotecznego to w moim przypadku około roku czasu.

_________________
Forex jak F1?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dance30
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sie 2016
Posty: 88

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku firmy bardzo ważne by się zastanowić czy na pewno potrzebujemy kredytu. Może się okazać, że leasing będzie dużo lepszym rozwiązaniem np w przypadku samochodów. Zresztą warto sobie zerknąć na takie przykładowe warunki - https://nissanfinance.pl/leasing-select. myślę, że wygląda to ciekawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już się decydować na jakąś pożyczkę czy kredyt to na pewno trzeba dobrze zapoznać się z warunkami wzięcia takich pieniędzy. Odnawialna linia finansowania www.finiata.pl pozwala na dostęp do gotówki kiedy jest ona potrzebna. Można szybko dostać takie pieniądze, dużo szybciej niż kredyt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w kwestiach finansowych warto zawsze być ostrożnym

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 8:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy