FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak zainwestować pieniądze
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zorbas500
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 45

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 1:44 pm    Temat postu: Jak zainwestować pieniądze Odpowiedz z cytatem

Witam!

Gdyby ktoś był zainteresowany poradami na temat inwestowania, to polecam zajrzeć tu: jak zainwestować pieniądze.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
konsument
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lut 02, 2013 8:33 pm    Temat postu: inwestycja w apartament Darłówko Wschodnie Baltic Korona Odpowiedz z cytatem

Witam, co sądzicie o tej inwestycji apartament nad bałtykiem Baltic Korona w Darłówku wschodnim? Mają dobrą cenę sądzę, że można na tym dobrze zarobić... a wy?
_________________
KONSUMENT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abcbram
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 4:22 pm    Temat postu: Ja bym próbował Odpowiedz z cytatem

To prestiżowa lokalizacja.

http://www.abcbram.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie najbezpieczniej jest inwestować albo w grunty rolne, albo w magazyny, tak mi się wydaje. Wartość ziemi rolnej nie spada, a magazyny zawsze będą potrzebne, zwłaszcza w obliczu rozwoju handlu na światowych rynkach i rozkwitu transportu międzynarodowego. Luksusowe rezydencje w jakiejś fajnej lokalizacji też mogą być dobrym pomysłem, ale tu pojawia się ryzyko, że jakieś inne miejsce nagle zacznie być modne i wszyscy bogacze zaczną się przenosić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
strefa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 43
Skąd: Sochaczew

PostWysłany: Pią Mar 22, 2013 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście, jak i dla klientów firmy, preferujemy inwestycje z ziemie rolną lub inne grunty z perspektywą.
_________________
Sochaczewska Strefa Nieruchomości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zerko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Sie 2013
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 01, 2013 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekaw jestem Waszego zdania odnośnie inwestycji w nieruchomości, ale na rynkach azjatyckich? Warto w coś takiego wchodzić?
Natrafiłem na ofertę firmy B.ILO Poland która się właśnie czymś takim zajmuje, luknijcie na ich propozycje - http://bilo-poland.pl/ofert/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcelkakkk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 3

PostWysłany: Czw Sie 29, 2013 10:38 am    Temat postu: teraz opłaca się Odpowiedz z cytatem

teraz opłaca się inwestować w mieszkania. Ceny spadły a ofert nie brakuje. Mam zamiar właśnie kupić mieszkanie na Pogodnej od dewelopera crh żagiel dom. Im większe tym drożej można wynająć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wielkopolanin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 60

PostWysłany: Pią Sie 30, 2013 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycje raczej dobre, ale tamtejszy klimat jest dosyć burzliwy, więc takie inwestycje wiążą się z ryzykiem, że bardzo szybko pozbędziesz się swojej nieruchomości z powodu jakiegoś kataklizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jkow
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 24

PostWysłany: Pią Sie 30, 2013 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzieś słyszałem powiedzenie coś w stylu, że jak windowy w windzie już mówi, że akcje będą rosły to wiadomo, że trzeba spi.....

Cytat:
Ciekaw jestem Waszego zdania odnośnie inwestycji w nieruchomości, ale na rynkach azjatyckich? Warto w coś takiego wchodzić?
Natrafiłem na ofertę firmy B.ILO Poland która się właśnie czymś takim zajmuje, luknijcie na ich propozycje - http://bilo-poland.pl/ofert/

To coś w formie condohoteli? I skąd są wzięte stopy zwrotu? Jakaś gwarancja ? Cool
_________________
Zobacz najciekawsze projekty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2013 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieruchomości magazynowe moim zdaniem są najlepszą inwestycją - tylko tutaj potrzebny naprawdę wysoki kapitał.
Śledzicie nieruchomości magazynowe? Zobaczcie co się dzieje w bazie Jartomu, to zrozumiecie z czego aktualnie wynika zainteresowanie magazynami.
Bynajmniej nie jest przypadkowe. Takich opcji inwestycyjnych nie było na rynku od dawna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
insomnia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 92

PostWysłany: Pią Paź 25, 2013 10:04 am    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie dla każdego taka inwestycja będzie korzysta, bo nie każdy dysponuje takim samym kapitałem. Rozmawiamy o inwestowaniu pieniędzy, ale nie wiadomo czy jest to 10 tysięcy złotych czy 100 tysięcy. Mnie w takich sprawach pomaga doradztwo gospodarcze we Wrocławiu i dzięki tamtejszym specjalistom nauczyłam się, że to co dla innych jest dobre dla mnie może być niekorzystne, a przecież możliwości jest wiele. Są też do wyboru takie rzeczy jak obligacje, akcje itp. Dla każdego coś dobrego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
plny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Paź 2012
Posty: 129

PostWysłany: Wto Gru 03, 2013 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o zainwestowaniu pieniędzy w lokaty bankowe? Przeglądam sobie ofertę różnych banków z tego linka i rozważam taką możliwość. Tak tak, wiem jest to nisko oprocentowane ale z drugiej strony myślę sobie, że to pewny zysk. Bo w co innego zainwestować pieniądze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roberto
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 10

PostWysłany: Pon Gru 16, 2013 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jako że jest to forum mieszkaniowe więc podejrzewam, że głównie chodzi o inwestowanie w nieruchomości. Sądzę że jest to dobry sposób na zdobycie dodatkowych pieniędzy jednak jest to inwestycja, którą powinno się przeprowadzać pod okiem specjalistów. Kupno mieszkania/apartamentu zawsze wiąże się z ryzykiem bo rynek jest duży i można trafić na "zgniłe jajo", w które tylko będziemy ładować pieniądze
_________________
gnw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Pon Sty 13, 2014 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 2012 roku wartość inwestycji spadła w stosunku do lat ubiegłych http://nieruchomosci.genialne.eu/nieruchomosci-inwestycje/. Podobno dużo środków lokowano w nieruchomości biurowe. Na raport za 2013 rok trzeba będzie pewnie poczekać do maja, ale raczej wielkiego ożywienia na rynku mieszkań nie będzie, chyba że coś zmieni program wspierania zakupu dla młodych ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
donata
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 44

PostWysłany: Czw Sty 16, 2014 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam informacje o dobrym momencie na mieszkania. Rzeczywiście teraz są chyba już najtańsze. W Warszawie popularne stało się inwestowanie w mieszkania blisko śródmieścia w ciekawej okolicy w mieszkania w apartamentowcach. One świetnie nadają się do wynajęcia na mieszkanie lub na biuro. Elegancko dobrze położone mieszkania dobrze się prezentują i nie są takie drogie jak powierzchnie w biurowcach klasy A. Aktualnie warta uwagi jest nowa inwestycja nas Muranowie: http://kamienicamuranow.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 1 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy