FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Hydroizolacja w zimie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol_557
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 27

PostWysłany: Wto Gru 10, 2013 2:24 pm    Temat postu: Hydroizolacja w zimie Odpowiedz z cytatem

Wykonywał ktoś hydroizolację ściany w zimie ?
Jakie materiały do tego wybrać ?
http://muratordom.pl/budowa/izolacje/budowa-domu-izolacja-materialy-hydroizolacyjne-zima,18_11559.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kruppssa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 190

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć interesują mnie różnorodne informacje o firmach, które wykonują hydroizolacje, a także wszelkie zagadnienia co do samej usługi. Jestem trochę niezorientowany w temacie jednak ostatnio widziałem pracę wykonaną przy hali sportowej w moim miasteczku przez Budmech. Wygląda na to, że technologie, z których korzystają są rzeczywiście bardzo innowacyjne i przynoszą wiele korzyści. Może ma ktoś jakieś zdanie na ten temat i coś podpowie?

Ostatnio zmieniony przez kruppssa dnia Pon Lis 27, 2017 9:10 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WersjaSiebie
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wykonywałem, ale zleciłem to firmie zewnętrznej, ponieważ słyszałem, że źle wykonana hydroizolacja może spowodować poważne wydatki po zimie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My robiliśmy na wiosnę, jednak jeżeli szukasz materiałów to śmiało mogę polecić Ci hydroizolację WaterBlock WB Duo Flex jest bardzo wydajna, więc materiału nie pójdzie bardzo dużo. Najlepiej będzie jak jeszcze skonsultujesz się z ich obsługą. Na pewno dokładnie Ci wytłumaczą co i jak może być potrzebne również sporą część informacji znajdziesz na ich stronie internetowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lanna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 118

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 5:12 pm    Temat postu: hydroizolacja Odpowiedz z cytatem

My korzystaliśmy z profesjonalnej firmy. Znajdziesz ją na hydroizolacje.pro, bardzo dobrze wykonali swoją pracę, samodzielnie wyszłoby o wiele gorzej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaLis
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 23
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z takimi pracami raczej na wiosnę się startuje
_________________
Zobacz na Next-Jobs Praca w Polsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 5:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam że zgłoszenie się do profesjonalnej firmy zajmującej się wykonywaniem hydroizolacji jest najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa dolnośląskiego to polecam wam zgłosić się do https://www.hydroizolacjepiszczek.pl/ Nie będziecie tego żałowali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również zastanawiamy się nad hydroizolacją, ale dachu i chyba najpóźniej trzeba będzie zrobić to jesienią lub później po zimie. Specjalistką nie jestem od takich spraw i to mąż prowadzi rozmowy ze specjalistami, ale jeśli chodzi o konkretną firmę to raczej postawimy na https://kedziorahydroizolacje.pl/ . Cechują się tym, że posiadają bardzo dobre sprzęty i narzędzia. Są firmą doświadczoną i sprawdzoną. Nie boją się również nowoczesnych metod.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3573

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hydroizolacja to świetne rozwiązanie. Takimi pracami kompleksowo zajmuje się firma https://kedziorahydroizolacje.pl/. Pełen profesjonalizm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Wto Gru 22, 2020 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie, jeżeli jednocześnie będziecie na etapie poszukiwań dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych to na pewno warto sprawdzić ofertę producenta Water Block Duo Flex i WB Membrana razem z taśmami WB TAPE PRO. Z zakresu cenowego jestem w pełni zadowolony, a co najważniejsze od kilku ładnych lat już ten problem nie powraca. Koniecznie zadbajcie o to, ponieważ wilgoć naprawdę potrafi zrobić wiele szkód.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2021 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej można się tutaj zgodzić z wypowiedzią poprzednika i również uważam, że w przypadku firmy WaterBlock można liczyć zarówno na rzetelne podejście obsługi do klienta, racjonalne ceny i też dobre warunki również te gwarancyjne skutecznie chroniąc elementy betonowe przed karbonizacją i elementy stale prze korozją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
penne
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2021
Posty: 15

PostWysłany: Pią Lip 09, 2021 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że sprawdza się tu idealnie produkty ICOPAL. Postawiałam na te rozwiązania bo mają wieloletnią imienną gwarancję jakości sięgającą 45 lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fartaska32
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lip 09, 2021 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powinniśmy poddawać temu procesowi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym postawił na System Bezpieczny Fundament Icopal, który zawiera aż 64 gotowe rozwiązania projektowe i jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie. Najlepsza z opcji dla fundamentów moim zdaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2021 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie jeżeli chcecie skutecznie zabezpieczyć się przed wilgocią i negatywnym działaniem wody to poszukajcie skutecznych systemów hydro izolacyjnych. Jeżeli nie wiecie na jakiego producenta warto postawić to polecam zajrzeć do oferty Icopal którzy wyróżniają się jakością, trwałością i jednocześnie świetnymi warunkami gwarancyjnymi sięgającymi 99 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy