FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
akcesoria do rolet okiennych wewnętrznych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mieszko
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 25

PostWysłany: Nie Mar 25, 2018 10:53 pm    Temat postu: akcesoria do rolet okiennych wewnętrznych Odpowiedz z cytatem

Połamały mi się uchwyty do rolet. Kto wie gdzie znajdę takie coś osobno, żebym nie musiał całych rolet kupować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 453

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co ja miałem z roletą ten sam problem. Już miałem kupić nową ale trafiłam na sklep, który oferuje akcesoria do rolet. Chodzi Ci o ten uchwyt, na którym się montuje rolety? Widziałam tam płytki montażowe, ja mam na takiej płytce zawieszoną roletę. Zerknij, może znajdziesz potrzebne elementy. Szkoda tracić kasy na nową roletę jak można dokupić potrzebny element i uratować starą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katalina32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 238

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 5:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tak naprawdę od dłuższego czasu chodzą po głowie rolety zewnętrzne, dostępne w ofercie http://roletowo.pl/ . Przede wszystkim bowiem są one bardzo estetycznie wykonane, spełniają oczywiście swoja podstawową funkcję, a przy tym będą dodatkowym utrudnieniem, w przypadku gdyby jakaś niepowołana osoba chciała dostać się do mojego domu przez okno, podczas gdy będę np. na urlopie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy