FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Okna do domu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2018 8:11 am    Temat postu: Okna do domu Odpowiedz z cytatem

Już od dawna planowaliśmy, że na wiosnę weźmiemy się z mężem za wymianę wszystkich okien w domu, przyszedł ten czas, więc warto wybrać firmę, która zamontuje solidne okna. Jak wiadomo dobre okna utrzymują ciepło w domu, więc też możemy przy tym oszczędzić na ogrzewaniu, więc sami rozumiecie, że zależy mi na naprawdę najlepszej firmie. Mieliście może jakieś doświadczenia z tą firmą okna Radom ? Z tego, co wyczytałam, to mają okna najlepszej jakości, dlatego mnie zainteresowali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie okna już zakończone. Teraz zastanawiam się nad docieplaniem domu i nie wiem czym docieplać dom? Czy wybrać wełnę czy styropian, dlatego liczę teraz na Wasze opinie, bo nie wiemy dużo w tym temacie, a raczej będzie wykonywać wszystko sami. Szukam informacji w internecie i mam nadzieję, że uda mi się coś więcej znaleźć, jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lanceru
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 19

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja patrzyłem sobie ostatnio na promocje na oknoplast-poznan.pl, bo mają co jakiś czas okna za -23%, czyli bez VAT. Cena dzięki temu wychodzi całkiem atrakcyjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1859

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wsparcie w wyborze okien i dobre oferty cenowe to polecam firmę Anex Okna w Warszawie. Maj świetnie wykwalifikowaną kadrę, która wie jak i co ważne umie pomóc osobom niezdecydowanym. Współpracują jedynie ze sprawdzonymi producentami stolarki okiennej, więc nie wciskają nikomu przysłowiowego "badziewia" również fajnie poradzili sobie z wykonaniem montażu. Zdecydowanie polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcopolo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Maj 2018
Posty: 1
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry wszystkim Smile

Ja proponuję skorzystać z pomocy strony www.porownajokna.pl – wystarczy wypełnić krótki formularz aby otrzymać kilka ofert od najlepszych producentów okien. W razie pytań można skontaktować się pod numerem tel. (12) 351 00 90. Wiadomo, że proces zakupu okien nie jest rzeczą łatwą, w końcu wybór jest bardzo szeroki a okno musi służyć przez długie lata. Właśnie dlatego warto skonsultować swoje oczekiwania z profesjonalnym doradcą. Zapraszam więc na www.porownajokna.pl – otrzymanie ofert producentów jest oczywiście bezpłatne.

Pozdrawiam pięknie!
Marek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc nie zawsze trzeba wymieniać okna na nowe. Czasem wystarcza drobne naprawy aby okno było jak nowe. U mnie okna mają już kilkanaście lat i dość mocno się rozszczelniły. Myślałem, że trzeba będzie wymienić ale wystarczyła regulacja okna a konkretnie docisku do ościeżnicy i wymiana uszczelek aby okno znów było szczelne. Za niewielkie pieniądze naprawiłem okno i nie musze inwestować w nowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 699
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwości jest sporo i dużo zależy też od tego, gdzie mieszkasz. Jeśli o mnie chodzi to najlepszym rozwiązaniem była firma Atos z Lublina. Długo szukałem odpowiednich mebli do swojego domu, ale to własnie ich oferta była zdecydowanie najlepsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Nie Lip 01, 2018 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że okna sa na tyle ważnym dla bezpieczeństwa elementem domu iż trzeba inwestować w jak najlepsze rozwiązania. Znajomy bardzo polecał mi tą firmę http://www.okna-pasywne.pl/ i z tego co widzę, opinie maja na prawdę bardzo pozytywne. Ktoś z was może słyszał o niej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Czw Gru 23, 2021 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

energooszczędne najlepsze, szukajcie takich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korekkurek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 503

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre okna drewniane z pewnością odnajdą się i w Twoim domu. Najważniejsze jednak to wiedzieć, skąd je zamówić. Ja w końcu postawiłem na ofertę https://urzedowski.pl/produkty/okna-drewniane/ , która pod tym względem okazała się solidna i niezastąpiona. Takie okna pasują do nowoczesnych, jak i tradycyjnych domów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zdzislawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 319

PostWysłany: Sro Gru 29, 2021 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Wam polecić świetną okienną firmę z Warszawy. Jest to firma Medrus, która oferuje także między innymi takie parapety wewnętrzne warszawa: https://medrus.pl/produkt/parapety/ . Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z ich produktów i ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 928

PostWysłany: Sro Gru 29, 2021 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli chodzi o okna dachowe sklep, to który polecacie? Wiadomo, że zależy nam na jak najlepszej jakości, ale też nie mamy budżetu z gumy. Te wyglądają rozsądnie, biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości. Opinie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Squash
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Gru 29, 2021 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście z Warszawy albo okolicy, to polecam zajrzeć na stronę https://domarchitekta.pl/ - to firma, która sprzedaje, ale także montuje okna, drzwi zewnętrzne i bramy garażowe. W razie pytań dzwonić pod numer 502252535
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorianka12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy szare framugi są jeszcze modne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meksi23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2019
Posty: 219

PostWysłany: Pon Sty 03, 2022 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając dobrych okien, zdecydowanie warto sprawdzić ofertę drutex.pl Mają tam bardzo dobre okna. Jest to znana i uznana firma na rynku i według mnie ogólnie jeden z liderów wśród producentów okien, warto zerknąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy