FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czy warto kupić meble internetowo?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szulc.krzysztof.71
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 57

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 9:42 am    Temat postu: Czy warto kupić meble internetowo? Odpowiedz z cytatem

Cześć,

zastanawiam się czy warto kupowac meble w sklepach internetowych. Stawki są atrkcyjne oraz wiele niższe niż w dużych sklepach, jednak nie można określonego artykułu zobaczyć przed zakupem. Zastanawiam się nad tym nowoczesnym sklepem meblowym. Macie pewne przeżycia w tej dziedzinie? Planuję w przyszłym miesiącu już zakupić nowe meble , więc chce poznać waszą opinie na ów temat

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
sisi12
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 13

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przekonałam się do kupowania przez internet mebli dzięki Meble Ada http://www.opinie-pracodawca.net/opinie/meble-ada.html . Szybka i bezpieczna dostawa solidnych mebli w dobrej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka razy miałam okazję tak kupować meble. Wszystko było ok. Meble dojechały bez problemu pod drzwi. I tak jest zawsze, niezależnie od tego czy zamówimy takie http://martimeble.pl/22-lozka-pietrowe-dla-dzieci łóżko piętrowe w postaci złożonej, czy dużą kanapę w jednym elemencie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
super_Konrad
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 12 Gru 2016
Posty: 24

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to fajna opcja. Jest tam duży wybór i czasem można kupić meble taniej. Niestety często trzeba dłużej czekać na dostawę. Warto zwrócić na to uwagę wybierając ofertę jakiegoś sklepu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Czw Mar 01, 2018 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opcja rzeczywiście ciekawa, ale pewnie trzeba byłoby przy tym mieć pewność do zakupu i korzystać ze sprawdzonych sklepów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak chociażby ze względu na niższą cenę i z reguły większy wybór. Ja już od dawna kupuje przez internet, ostatnio kupiłam dziecku łóżko z tego sklepu http://lozka.net.pl/product-pol-582-Lozko-dzieciece-MACIUS-z-szufladami.html . Może nie jest to produkt najwyżej jakosci, ale uważam, że jest bardzo solidny, wytrzymały, estetyczny i także tani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę przeszkód.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 8:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beciaki
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 11 Kwi 2018
Posty: 20

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już wszystko zamawiam online Smile Początkowo bałam się jeśli chodzi o większe rzeczy takie właśnie jak meble ale zaryzykowałam i zamówiłam łóżko dla mojej córeczki Smile Nie żałuję! Bardzo profesjonalna firma i świetne meble https://dedekids.pl/products-categories/lozka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polmax.eu
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 43
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wolę zobaczyć na żywo i dotknąć, jeśli znam już produkt mogę zamówić w sieci



https://www.microsoft.com/en-us/store/p/youtube-video-downloader/9njwm231khvt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 371

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, ze warto. Jakis czas temu kupiłam meble biurowe przez zinternet i sprawdzaja sie bardzo dobrze. Klejnym etapem jaki chce przeprowadzic bedzie montaż klimatyzacji w firmie http://www.kuzniachlodu.pl/klimatyzacja-i-wentylacja/montaz-klimatyzacji-w-firmie.html Uważam ze w dzisiejszych czasach każda firma powinna miec klimatyzacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kejtimejti
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Kwi 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że warto bo często ceny są zwyczajnie korzystniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LubieDomy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2018 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem zdania, że ceny w sklepach internetowych są znacznie tańsze. Można to łatwo zauważyć porównując sobie kilka sklepów. Ja jestem zwolenniczką nietypowych, ale solidnie wykonanych mebli, więc ogólnie wydaje sporo pieniędzy na takie rzeczy. Właśnie planuję zakup zestawu wypoczynkowego i jestem ciekawa waszej opinii na temat tego produktu > https://artstylmeble.pl/product-pol-4178-Zestaw-Wypoczynkowy-Daimon.html Słyszałam, że ArtStylMeble to godna polecenia firma, a wy co o tym myślicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z reguły kupuję meble w salonach meblowych lub tak jak ostatnio zdarza mi się także kupować szafy na wymiar gdańsk. W takim przypadku raczej kuno przez internet nie wchodzi w grę, więc jakoś nie bardzo mogę się w tym temacie wypowiedzieć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karoline
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 60
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy o jakie dokładnie meble chodzi, ale ostatecznie myślę że warto. My zamówiliśmy ostatnio szafy przesuwane w sklepie meblefirany, przyszła w terminie, odpowiednio zabezpieczona do transportu. W przypadku takich klasycznych mebli jak szafy, łóżka itp. to myślę że warto bo cena jest niższa ale jeśli chodzi o np. meble kuchenne to już bym się bała zamówić w ciemno bo tutaj jednak trzeba wszystko wymierzyć i sprawdzić jakość Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 6:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej. Oferty sklepów takich jak https://www.vieridivani.pl/ są korzystne nie tylko cenowo, ale również jakościowo. Dlatego też kuopwanie mebli przez internet jest bardzo dobrym wyborem według mnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy