FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Na jaki dom się zdecydować?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 590

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście wszystko zależy od gustu itd. Ale dzisiaj tak masz wiele rozwiązań, że trzeba sobie dobrze przemyśleć kwestię jak ma wyglądać nasz dom. Sama właśnie rozglądam się na stronie firmy MG Projekt ponieważ mają bardzo ładne gotowe projekty domów. Szukam dla siebie małe proste domu parterowego i już nawet mam jedną propozycje na oku w całkiem fajnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Barman
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 11

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 9:13 pm    Temat postu: re: Odpowiedz z cytatem

dom to troche za duża sprawa żeby "zaryzykować i zaobaczyć jak to będzie" Very Happy przynajmniej moim zdaniem Razz tak czy inaczej moim zdaniem fajniejsze są te nowoczesne domki, energooszczędne. akurat my kupilimsy dom, więc nie mieliśmy okazji powybrzydzać przy projekcie, ale za to dmontowaliśmy już pompe ciepła a teraz przymierzamy się do fotowoltaiki. już nawet mamy umowe z http://pvprojekt.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Puella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 141

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak Wam się podobają te schody z kamienia http://www.jppilch.pl/pl/oferta/schody.html Wydaje mi się, że unikalny projekt schodów z kamieniem w roli głównej zawsze przyciąga uwagę i wzbudza zachwyt. Niepowtarzalny materiał, który pięknie prezentuje się na schodach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Czw Maj 03, 2018 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam nieduży niespełna 100m2 i do tego oczywiście parterowy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karollo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 98

PostWysłany: Pon Paź 07, 2019 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że teraz warto stawiać na rozwiązania ekologiczne. Panele fotowoltaiczne to według mnie teraz konieczność. Oczywiście nie sztuka sobie wymyślić takie rozwiązanie, trzeba jeszzce ekspertów w tej dziedzinie. My mamy panele od Oze-Biomar - wszystko nam wytłumaczyli, doradzili, pomogli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robert43
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 123

PostWysłany: Wto Lut 04, 2020 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej w miarę możliwości trzeba się postarać, by ten dom był energooszczędny. My zainwestowaliśmy ostatnio w fotowoltaikę dla domu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Skorzystaliśmy z usług firmy OZE Projekt. Na tej stronie http://ozeprojekt.pl/fotowoltaika/domy-jednorodzinne mają pełną ofertę dla klientów indywidualnych. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy