FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Okap - jako ozdoba czy wtapiający się w tło?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Sro Paź 08, 2014 10:10 am    Temat postu: Okap - jako ozdoba czy wtapiający się w tło? Odpowiedz z cytatem

Jaki okap waszym zdaniem lepiej wybrać: coś co wpisze się w kuchenny "krajobraz" i stopi z tłem, czy może właśnie odwrotnie - coś, co będzie rzucało się w oczy i stanowiło ciekawą dekorację, a nie tylko użyteczny przedmiot?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Pią Paź 10, 2014 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym szukała czegoś, co właśnie będzie ciekawym akcentem aranżacyjnym w kuchni.
Zobacz sobie propozycje, jakie ma np. Toflesz: http://www.toflesz.com/k,1,wyspowe.html - nie ograniczaj się tylko do marketów budowlanych, bo tam wybór jest niewielki.
Tu chociażby wyspowe pochłaniacze pary wyglądają często jak nowoczesne lampy, bardzo rzadko przypominają takie tradycyjne okapy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaryDeKaWa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 92

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat u mnie jest ozdobą w kuchni, ale może być bardzo wtopiony w tło. Dlaczego? Moja kuchnia jest duża, i taki okap, zajmujący dużo miejsca, zupełnie nie przeszkadza, natomiast w małej kuchni zamiast wielkiego okapu można mieć dodatkową szafkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sevena
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sob Cze 13, 2015 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo podobają okapy wyspowe np takie Smile Czyli okap jako ozdoba, to jest to Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Nie Cze 14, 2015 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie to wygląda:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O gustach się nie dyskutuje, wszystko zależy od twoich preferencji oraz od tego jak masz zaprojektowaną kuchnię. Ja osobiście planuje okap zabudować. Taki dyskretny okap kupię prawdopodobnie na allegro, widziałam tam ogromny wybór https://allegro.pl/kategoria/agd-do-zabudowy-okapy-67529 w atrakcyjnych cenach. Może udaj się z do projektanta, by stworzył dla Ciebie idealny projekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koala_5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 191

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór okapu kuchennego traktowany jest często jako kwestia drugorzędna. O wiele ważniejszy jest dla nas wybór płytek, zabudowy, lodówki czy piekarnika. Niemniej warto poświęcić chwilę na wybór najlepszego okapu kuchennego do danej kuchni, ponieważ to właśnie on ma tak duży wpływ na powietrze, którym oddychamy podczas gotowania. Pozwól swojej kuchni na odrobinę wytchnienia i wybierz okap od https://e-okapykuchenne.pl dzięki któremu kuchnia zyska ciekawy charakter.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MartinBic
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 65

PostWysłany: Sob Maj 04, 2019 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie odpowiednio dobrany okap moze zdecydowanie wygladac jako ozdoba i wcale nie trzeba go chowac :0 Okapy od 61 cm do 70 cm na Ceneo.pl polecam poszukac na ceneo jak to wyglada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy