FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pomysł na prezent!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JacK
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 5
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jednak zapytaj, czy czegoś bardziej nie potrzebuje. Przy wykańczaniu mieszkania- zawsze na coś tam wymarzonego nie starczy pieniędzy- więc zapytaj zapytaj.
_________________
Jeżeli będzie pani traciła zbyt wiele sił na życie, nie uda się pani spokojnie umrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja przyjaciółka dostała ostatnio od brata bardzo ciekawą i mądrą książkę http://www.taniaksiazka.pl/powaznie-zabawne-nieskonczenie-cytowalne-terry-pratchett-p-912898.html Bardzo jej się spodobała ze względu na poziom intelektualny wypowiedzi, oraz humor jakim autor dysponuje. Polecam taki pomysł domowa biblioteczkę również trzeba budować na nowym mieszkaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogą się sprawdzić też jakieś kosmetyki, wszystko zależy od tego co lubi. Na stronie gazetkonosz.pl masz m.in hebe z kosmetykami, to zobacz co mają w ofercie. Pod kątem perfumów czy kremów to jedne z lepszych według mnie, ale każdy ma inny gust.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem książki i kosmetyki to najlepsze prezenty i zawsze ciesząSmile Chyba, że chodzi o gwiazdkowy prezent dla dziecka, to wtedy najlepszym pomysłem jest wideo od świętego Mikołaj - listymikolaja.pl. Moja żona zamówiła takie wideo, jak to powiedziała, na próbę. Dzieciaki na początku nie mogły uwierzyć, że Mikołaj zna ich imiona i specjalnie dla nich nagrała filmik:) a potem to już tylko im się buzie cieszyły. Chyba przez tydzień nie mówiły o niczym innym tylko o tym filmiku, a oglądały go codziennie dobre dwa miesiące:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysły na prezenty są różne, wszystko zależeć będzie od tego, dla kogo mają być
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wivverio
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze mnie zastanawia, dlaczego ludzie szukają pomysłów na prezent... Przecież sami powinniśmy wiedzieć co warto kupić danej osobie. Jeden się ucieszy z bluzy, drugiemu nie potrzebna, więc nie ma sensu takie przewidywanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
asia60
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 63

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to zawsze byłam za tym by komuś kupić to co najczęściej wykorzystuje, moi rodzice na przykład ciągle podróżują ostatnio nawet stwierdziłam,ze przydałaby im się nowe walizki materiałowe w sklepie SOLIER Taki prezent planuje im zrobić na święta,na pewno się ucieszą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wideo od Mikołaja od Elfi dla dziecka to strzał w 10! Można w ten sposób sprawić, że Święta w tym roku będą naprawdę bardzo magiczne! Taki film sprawi, że dziecko będzie długo wspominać te święta!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Nie Lut 18, 2018 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłam swojej mamie bardzo praktyczny prezent. Wiedziałam, że chce sobie kupić butelkę filtrującą do wody i znalazłam odpowiednią tutaj http://sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 371

PostWysłany: Nie Lut 18, 2018 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem prezent powinien być trafiony i trafić w gusta obdarowanego. Preferuję przede wszystkim sprawdzone i praktyczne prezenty. Np mój mąz jest zapalonym motocyklistą, dlatego dla niego nigdy nie mam problemu co do prezentów. W marcu ma urodziny, dlatego mam zamiar zamówić mu cos z tego https://www.moto-abc.pl/czesci-cf-moto-c-8_63_64.html Sam sobie wybierze, co akurat potrzebuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich chyba najbardziej oczywistym prezentem dla kobiety są chyba kosmetyki ale też trzeba się trochę znać żeby trafić z prezentem. Ja dla przyjaciółki kupiłam ostatnio takie lakiery hybrydowe i chyba udało mi się trafić w dziesiątkę z prezentem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karama
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 76

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja czesto na prezent robię imprezkę urdzinowa i zapraszam znajomych, bardzo często kupuję czapeczki, słomki do drinków, girlandy na stół https://godanparty.pl/ , a reszta ludzi przynosi prezenty, więc urzadzenie urodzin to tez fajna niespodzianka, zwłaszcza jak solenizant się tego nie spodziewa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
profesorbarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 260

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2018 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, jaka to okazja i kto ma zostać obdarowany. Ja w ostatnim czasie kupiłam swojej przyjaciółce na poprawę https://abcuroda.pl/kategoria/lakiery-hybrydowe
humoru lakiery do paznokci, które znalazłam na . wiem, że taka drobnostka a na pewno ją ucieszy, bo uwielbia malować paznokcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 2:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam modne dodatki np. w postaci worków, które dostępne są tutaj https://www.codezero.pl/product-pol-4-Maly-worek-zeglarski.html . Sama kupiłam taki worek swojemu mężowi i nosi go w zasadzie cały czas poza pracą, bo akurat jest zbyt sportowy, żeby mógł go nakładać do pracy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jzrkan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 118

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się zakochałam w strojach kąpielowych ze sklepu https://www.she.pl/ Piękne kolekcje, nietuzinkowe wzory i idealnie skrojone rozmiary, w których czuję się idealnie jak w żadnych innych! Trafiłam w 10 z nimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 6 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy