FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie kupię kominki w lublinie ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 12:25 pm    Temat postu: Gdzie kupię kominki w lublinie ? Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim. Niedługo mam zamiar zamontować kominek w domku na działce. Długo już siedzę w internecie I szukam dobrego rozwiązania I firmy, która zrobi to solidnie I w przystępnej cenie. Z tego co widzę to firma kominki w lublinie ma bardzo szeroki wybór I zastanawiam się czy ktoś z Was może korzystał z ich usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kamil346
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 49

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zobacz ofertę kominki Janiak i słyszałem, że robią bardzo ładne, nowoczesne kominki i systemy kominowe, które ogrzewają cały dom (niekoniecznie parterowy). Zna ktoś może tę firmę?
_________________
Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej http://tomekborucki.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałam z oferty sklepu https://kratki.com/sklep/ Okres jesienno-zimowy to czas, w którym perspektywa posiadania kominka staje się szczególnie kusząca. Przemyślany wybór odpowiedniego rozwiązania będzie gwarancją komfortowego użytkowania i stworzenia w domowych wnętrzach niepowtarzalnej atmosfery, a bogactwo dostępnych na rynku modeli pozwoli idealnie dopasować jego wygląd do charakteru pomieszczeń. Bogactwo oferowanych na rynku kominków z jednej strony daje możliwość dopasowania urządzenia do indywidualnych potrzeb i gustu, z drugiej jednak wymaga choćby podstawowej wiedzy na temat rodzajów i zastosowań poszczególnych konstrukcji kominków. Przemyślany wybór źródła ciepła zagwarantuje komfortowe użytkowanie i pozwoli stworzyć przyjemną atmosferę w pomieszczeniu z kominkiem. Wybór między konstrukcją otwartą a zamkniętą to pierwszy krok, który należy wykonać, budując wymarzony kominek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lason
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 38

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może sprawdźcie sobie ofertę http://akosfires.com/pl/akos/ jeżeli interesują Was kominki gazowe. Oni sprzedają bardzo nowoczesne, designerskie kominki nowej generacji, także są bezpieczne i style zarazem. Mają zarówno takie wolnostojące, jak i do zabudowy. Według mnie to świetne rozwiązanie do domu, od razu w pomieszczeniu robi się klimatycznie i przytulnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://www.kominkigazowe.info już zaglądaliście? Jeśli nie, to uważam, że naprawdę warto. Kominki gazowe Helex mają atrakcyjne ceny. Płomień wygląda identycznie jak przy tych opalanym drewnem. Poza tym są ekologiczne, a to w dzisiejszych czasach ma bardzo duże znaczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy