FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie okna w Twoim domu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baba
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 96

PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 9:33 pm    Temat postu: Jakie okna w Twoim domu Odpowiedz z cytatem

Jakie okna są najbardziej bezpieczne i trwałe? Przeglądam stronę znanych okien z Sokółki, mają bardzo bogatą ofertę. najbardziej podobają mi się
okna drewniano aluminiowe

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Mocnakawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 435
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon Lip 01, 2013 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o wow, a ja kobieta nie mam zmysłu technicznego żeby to ogarnąćVery Happy tzn obrazek
_________________
ta da dam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh też mam okna drewniane. Myślę, że są teraz modne i jest dużo dobrych producentów, którzy robią solidne okna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Telka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 26

PostWysłany: Wto Lip 23, 2013 8:45 am    Temat postu: Przewiew powietrza Odpowiedz z cytatem

Wszystko co eco jest teraz modne, wygląda na to, że wracamy do korzeni również w budownictwie. Okna drewniane jak najbardziej są zalecane, np. ze względu na przepływ powietrza w mieszkaniu, chociaż dla niektórych może to być minusem, szczególnie w sezonie grzewczym. Zastanawiają mnie te aluminiowo-drewniane, baba, możesz powiedzieć o nich coś więcej?

http://www.centrumklima.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mazaczek88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 2

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2013 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nooo, aluminiowe są na pewno efektowne, [ur=http://styleline.pl/realizacje/dom-aluminium-krakow-olszanica/l]zobaczcie choćby to [/url] - mam bardzo podobny dom i też zdecydowałem się na aluminiowe od początku, jeszcze podczas budowy. Prawda taka, że jak producent dobry, to i okna będą dobrej jakości, czy to alu czy drewno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mazaczek88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 2

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2013 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nooo, aluminiowe są na pewno efektowne, zobaczcie choćby to - mam bardzo podobny dom i też zdecydowałem się na aluminiowe od początku, jeszcze podczas budowy. Prawda taka, że jak producent dobry, to i okna będą dobrej jakości, czy to alu czy drewno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jkow
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 24

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2013 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mazaczek88 napisał:
nooo, aluminiowe są na pewno efektowne, zobaczcie choćby to - mam bardzo podobny dom i też zdecydowałem się na aluminiowe od początku, jeszcze podczas budowy. Prawda taka, że jak producent dobry, to i okna będą dobrej jakości, czy to alu czy drewno


Aluminiowe modne są ostatnio jakoś. Zresztą mają chyba znacznie większą trwałość od innych. Zwłaszcza na wszystkie warunki pogodowe itp. Smile
_________________
Zobacz najciekawsze projekty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wielkopolanin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 60

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2013 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam drewniane okna. Super się sprawdzają, nie tylko ładnie wyglądają, ale i zimą trzymają ciepło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Thor600
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 10

PostWysłany: Sro Paź 09, 2013 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam u siebie okna tego typu http://avisspc.com.pl/ i uważam to za dobry wybór, ponieważ są one bardzo szczelne i zimą nie leci do domu zimne powietrze z zewnątrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Czw Maj 31, 2018 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://www.kapica.pl znajdziecie ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o okna. Firma Kapica ma naprawdę konkretną propozycję. Widzę, że stawiają na jakość, skoro okna z Opola wysyłane są za granicę. Poza tym ceny wcale nie są takie wysokie jakby się mogło wydawać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 5:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam okna PCV i nie narzekam, dobra cena i warunki izolacyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 535

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 6:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie wybór okien jest obecnie bardzo duży. Ja zdecydowałam się na okna od firmy EkoPlast. Okna te wykonane sa w technologii v-perfecy http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/technologia-v-perfect co oznacza, że sa wyjątkowo estetyczne, gdyż mają idealnie połączone profile. Okna te mają także zabezpieczenia antywłamaniowe co czyni je wyjątkowo bezpiecznymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem szczerze, że mam w domu stare okna drewniane i jestem z nich zadowolona. Ostatnio tylko zaczęły trochę przepuszczać powietrze - szczególnie jak wieje. Ale to nie jest problem - wystarczy zawołać specjalistów. Myślę, że może wystarczyć wymiana uszczelek, a jeśli o to chodzi to panowie z serwisu okien Meteo powinni sobie poradzić: https://www.serwismeteo.pl/wymiana-uszczelek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1859

PostWysłany: Pon Gru 13, 2021 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie poszukiwań dobrej i ciepłej stolarki okiennej do swojego domu to może warto w takim razie wymienić ofertę przygotowaną przez firmę Domega u których jednak będziecie mogli liczyć na fachowość, terminowość i brak problemów ze strony obsługi klienta która realnie potrafi doradzić oraz co najważniejsze ułatwić znalezienie wersji w budżecie, zająć się pracami pomiarowymi i montażem. U nas wygrały PCV OknoPlast, cała realizacja poszła okey.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Keryn
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Gru 13, 2021 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stolarka okienna jest bardzo ważna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy