FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
domowa apteczka
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anianita
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 311

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 7:52 pm    Temat postu: domowa apteczka Odpowiedz z cytatem

Co Waszym zdaniem powinno znaleźć się w takiej domowej apteczce? Ja uważam, że bardzo ważne są leki na przeziębienie http://modafen.pl/przeziebienie.html. To dla mnie zdecydowana podstawa. A co Wy dodalibyście do tej listy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony polecam ten płyn do płukania jamy ustnej Glimbax. Jeśli go nie znasz to koniecznie wypróbuj. U mnie sprawdza się świetnie po wszelkiego rodzaju zabiegach stomatologicznych ale także przy infekcjach jamy ustnej jak pleśniawki czy afty. Może być też stosowany u dzieci od 14 roku życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paprota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2016
Posty: 67

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od zawsze uważam, że najlepsze są preparaty na bazie naturalnych składników - bez chemii, bez zbędnego cukru i innych niepotrzebnych substancji. Warto więc w swojej apteczce mieć preparaty Krewel Meuselbach, szczególnie pomocny jest Aspecton Spray http://ekspertodprzeziebien.pl/produkty/aspecton-spray/, który stworzony jest z roztworu soli morskiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zdzisia
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2017
Posty: 13

PostWysłany: Czw Cze 15, 2017 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdej apteczce powinien znajdować się środek na kaszel jak http://levopront.pl/ Suchy kaszel potrafi utrudnić codzienne funkcjonowanie. Nieleczony kaszel może przerodzić w większą infekcję. Nie warto więc ryzykować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koprobo
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 14

PostWysłany: Sob Cze 17, 2017 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie korzystam z żadnych preparatów na ból głowy, ból brzucha itd. Zawsze się leczę domowymi sposobami. Jedynie w przypadku gardła używam fiorda.pl - moim zdaniem najlepsze tabletki tego rodzaju, ale korzystam z nich głównie dlatego, że są naturalne (ziołowe). Na ból brzucha pomaga orzechówka (najlepiej od razu całe 100ml, ewentualnie 3 porcje po 50ml, można delikatnie podgrzać, to nieprzyjemne, ale skuteczne), a na ból głowy... drzemka energetyczna Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

środki opatrunkowe mam tylko w zasadzie i jakieś leki na alergię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze kompletuję apteczkę domową i samochodową według tej http://www.doranyprzyloz.com.pl/apteczka.html listy, jedynie co to do domu kupuję więcej Maxibiotic , bo to na skaleczenia i zadrapania czy nawet ugryzienia owadów jest idealny środek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No według mnie podstawą w każdej apteczce jest coś do odkażania ran, w końcu to najczęściej stosowane preparaty. Ja zawsze mam przy sobie octanisept, bo kiedyś poleciła mi go nasza rodzinna pani doktor. Najczęściej zamawiam go z https://eapteka.pl/octenisept-octenidinum-dihydrochloridum-0-1-g-phenoxyethanolum-2-g-plyn-1-l-100003983 bo ma dużą pojemność, więc starcza na długo. A takie rzeczy zawsze się wykorzysta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jankowsky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 201

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w domu zawsze mam podstawowe rzeczy, plus musi znajdować się apteczka pierwszej pomocy - taka jak tutaj: https://www.aptekagemini.pl/apteczka-pierwszej-pomocy-pasocare-1-sztuka.html. Warto ją mieć, bo zawsze wtedy wszystko jest w jednym miejscu, zapakowane i wiadomo gdzie ją mamy, nie musząc szukać po kątach. Tak samo jest świetna na podróż Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdej apteczce powinna się znaleźć maść konopna, ze względu na swoje szybkie działanie, taką maść konopną możesz dostać tutaj https://charlottesweb.pl/masc-z-ekstraktem-charlotte-s-web,p4015.html Wielu ludzi zaczyna stosować maść konopną z dużym zaufaniem, ponieważ nie od dziś wiadomo że konopia lecznicza działa bardzo dobrze i szybko, a przedewszystkim maść konopna jest w 100% naturalnym produktem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
traczyk31
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam w domu apteczki. Jak czegoś potrzebuje to po prostu idę do apteki. Trochę się nazbierało jakiś leków w domu, ale nie jest to jakaś stricte apteczka.
_________________
traidenis-pol.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Sob Sie 18, 2018 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy oprocz opatrunkow, plastrow i lekow przeciwbolowych tez cos na bole brzucha i problemy z trawieniem. Ostatnimi czasy jest to intesta, ktora swietnie sie sprawdza bo dziala zarowno na biegunki jak i zaparcia - reguluje prace ukladu trawiennego i odbudowuje blone sluzowa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto tez miec ziola, sa bardzo skuteczne - mieta, rumianek, melisa, lipa, bez, długo by wymieniac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hasana
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 38

PostWysłany: Nie Maj 05, 2019 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W domowej apteczce dobrze mieć jakiś syrop na kaszel. Przykładowo może to być mucosolvan. Nigdy nie wiadomo, kiedy nas dopadnie, a bywa, że czasem może się nam on przytrafić w środku lata i trzeba działać szybko, by nie zedrzeć sobie gardła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1459

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W domowej apteczce warto mieć też leki przeciwbiegunkowe. Ja miałam okazję przetestować już wiele produktów, jednak uważam że najskuteczniejszy jest ten https://www.e-zikoapteka.pl/enterol-250-mg-10-kapsulek.html Poza tym, ogromnym plusem tego produkty jes fakt, że można go stosować zarówno u dorosłych, jak i u dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy