FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie dostanę dobry otulacz bambusowy?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tadeusz-rybicki-93
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 83

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 8:37 am    Temat postu: Gdzie dostanę dobry otulacz bambusowy? Odpowiedz z cytatem

Witajcie dziewczyny,

sprawa tak jak widać po temacie raczej dla kobiet, gdzie dostanę według was otulacz bambusowy dla dziecka? Nie patrze na cenę, ona nie gra dla mnie roli. Ważne, by był bezpieczny i posiadałwszelkie atesty. Ktoś, coś?

Dzięki wielkie z góry za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Wto Maj 04, 2021 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej,
Moja żonka zamawiała otulacz bambusowy ze sklepu https://www.malama.pl/pol_m_SEN-I-POKOIK_Otulacze_Otulacze-100-bambus-298.html mają na prawdę super jakość i dobre ceny, a otulacze fajny wybór. Te bambusowe są lepsze od zwykłych nawet pediatra nam tak doradził. Generalnie w tym sklepie kupiliśmy już sporo gadżetów dla dzieci więc na prawdę polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelaa213
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2022
Posty: 75

PostWysłany: Sro Cze 01, 2022 3:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otulacz przejściowyto najlepsze co wpadło mi w ręce ostatnio. Jest on tak zbudowany że stopniowo pozwala się dziecku uwolnić rączki podczas snu gdy rozwija się u niego mechanizm obracania się. Bardzo podoba mi się to rozwiązanie, poza tym otulacz jest piękny i wykonany ze świetnego materiału. Polecam wszystkim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy