FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Karta kredytowa a kredyt
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Pon Sie 24, 2015 1:22 pm    Temat postu: Karta kredytowa a kredyt Odpowiedz z cytatem

Czy wzięcie karty kredytowej pomaga w otrzymaniu później kredytu? Jeśli tak, to na co najmniej ile trzeba podpisać taką umowę by to się wpisało do BIKu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
eRzecznikBIK
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 3

PostWysłany: Wto Sie 25, 2015 9:24 am    Temat postu: Re: Karta kredytowa a kredyt Odpowiedz z cytatem

zypa napisał:
Czy wzięcie karty kredytowej pomaga w otrzymaniu później kredytu? Jeśli tak, to na co najmniej ile trzeba podpisać taką umowę by to się wpisało do BIKu?


Dzień dobry,

Informacje o posiadanych kartach kredytowych (i ich terminowej spłacie) służą budowaniu pozytywnej historii kredytowej. Podobnie jest z oceną punktową (scoringiem) - jeśli będziesz spłacać swoją kartę kredytową w terminie, wpłynie to pozytywnie na wysokość scoringu. Jednak, aby doszło do naliczenia oceny punktowej, musisz korzystać z produktu kredytowego minimum pół roku i musi zostać spłacone co najmniej 6 rat.
Banki znacznie bardziej ufają klientom, którzy w przeszłości zaciągnęli i terminowo spłacili nawet małe kredyty niż osobom, które zadłużają się po raz pierwszy. Dlatego warto postarać się o to, aby stworzyć sobie pozytywną historię kredytową. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse na uzyskanie atrakcyjnej oferty w przyszłości, gdy będziesz chciał uzyskać np. kredyt na mieszkanie.
Pamiętaj, że oprócz karty kredytowej, wpływ na budowanie pozytywnej historii kredytowej mają także zakupy na raty, debet na koncie czy poręczenie kredytu. Tym samym – istnieją różne możliwości budowania swojej pozytywnej historii kredytowej Smile

Pozdrawiam,
eRzecznik BIK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Sob Sie 29, 2015 6:40 am    Temat postu: Kredyt Odpowiedz z cytatem

Zanim wybierzesz się do banku , to zapoznaj się z propozycją http://raiffeisenpolbank.com/ Tak dużej propozycji kredytowych dawno nie widziałem. Sam się przymierzam do kredytu na firmę z zabezpieczeniem gwarancyjnym BGK.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariuszk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 195

PostWysłany: Pon Sie 31, 2015 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie nie. Pamiętaj,że posiadanie karty kredytowej obniża Twoją zdolnosć kredytowa . Duzy limit jest traktowany jako kredyt i często przy takich na przykład kredytach hipotecznych ludzie mają zdecydowanie mniejszą zdolnosć kredytową niż gdy nie mają karty kredytowej. Z drugiej strony za pomocą karty można sobie stworzyć własną historę kredytową, która umożliwia wzięcie kredytu.
Lepiej zajrzyj sobie na forum kredytowe:
http://www.forum-kredytowe.pl

Masz tam obecnie cały dział o kartach kredytowych. Dopytaj się tam bo nie wiem czy ktoś tutaj sensownie Ci odpowie.
_________________
Ja nie szukam żadnych kłopotów - to kłopowy zwykle znajdują mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karolina_61866
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2015
Posty: 269

PostWysłany: Pią Mar 11, 2016 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wszystkie karty musimy bardzo uważać. http://rachunek.net.pl/karty-zblizeniowe-i-mity-z-nia-zwiazane/ tutaj więcej na temat Karty zbliżeniowe i mity z nią związane. Szczególnie fajnie napisane o Mit2: Złodziej może wyczyścić konto karty zbliżeniowej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2016 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc t nie wiem jak jest z tymi kartami kredytowymi. Jednak jeżeli potrzebujesz szybkiego kredytu to wiem, że wypełniajac wniosek online możesz dostać kredyt123 w 15 minut. Więc jest to dość szybka pożyczka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 2:18 pm    Temat postu: Karty kredytowe Odpowiedz z cytatem

A ja jeśli mam problem z dostępem do gotówki na mniejsze potrzeby, korzystam po prostu z karty kredytowej. Funkcjonujemy w końcu w XXI wieku i banki na szczęście rozluźniły politykę dotyczącą kart kredytowych. Możecie sobie o tym poczytać na http://www.best-services.pl/karta-kredytowa-co-tak-naprawde-nam-daje/ Poza tym dzięki karcie bez problemu jesteśmy w stanie wynająć pokój w hotelu czy samochód
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peonia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Kwi 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również ciekawi mnie ta kwestia bo właśnie zastanawiam się nad wyborem karty kredytowej. Wczoraj sporo przeczytałam w tym temacie na stronie kredytowakarta.com.pl i już mniej więcej wiem, którą opcję chcę wybrać. Jestem tylko ciekawa czy może wy macie coś konkretnego do polecenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyty to nic dobrego, jak już potrzebujecie pieniędzy to lepiej brać bezpieczne pożyczki. Ja brałam od lendon i szczerze mówiąc mogę polecić bo nie ma żadnych kruczków. Pożyczasz tyle ile chcesz i oddajesz bez jakiejś dużej nadwyżki . Ta pierwsza na 2,500 zł jest rzeczywiście darmowa https://www.lendon.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nikoangelo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Maj 2018
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 26, 2018 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi babka w banku powiedziała, że kredytówka wcale nie pomaga przy wzięciu kredytu, wręcz obniża zdolność, ale jest wyjątek - jak będziesz nia operował kilka miesięcy to robisz sobie hostorię, a jak chcesz brać kredyt to zlikwiduj kartę kredytowa przed - nie obniżysz zdolności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Bnp nie mają az takich wymagan jeśli chodzi o BIK to przyjazny Bank dla klientów zresztą sama poczytaj http://www.kredyty-gotowkowe.net/kredyt-w-bnp-paribas-fortis-wasze-opinie-jakie-oprocentowanie.html BGŻ BNP Paribas Bank w Polsce jest bankiem uniwersalnym. Klientom indywidualnym oferuje produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz kredytowe, warto na niego zwrócić uwagę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
freeway
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... A czy jesteście w stanie powiedzieć, czy np. chwilówki w As Kredyt to dobre wyjście? Ja się właśnie bardzo poważnie zastanawiam nad wyborem czegoś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym. Z góry wielkie dzięki za interesujące porady oraz informacje Smile
_________________
Im bardziej ktoś się wypiera, że zwariował, tym bardziej skłania to ludzi do uznania, że jest odwrotnie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najtańszy kredyt jaki jest obecnie dostępny na rynku to https://plusbank.pl/oferta-dla-ciebie/kredyty wygrywa on w większości porównywarek i rankingów, jest to solidna oferta skierowana na wszystkich ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oxero
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie w Internecie jest naprawdę wiele interesujących porad oraz sugestii w tym obszarze tematycznym. Trzeba tylko naprawdę porządnie poszukać... Spójrzcie sobie np. na Kuki ratalne pozyczki. Według mnie warto się tego typu rzeczami sugerować Smile
_________________
W pokoju człowieka chorego można się nauczyć o wiele więcej niż z licznych książek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do takich kredytów to broń boże - nie bierzcie ich jesli nie musicie. To jest jak przybijanie sobie gwozdzia do trumny. Jesli potrzebujecie kasy to lepiej brac bzpieczniejsze chwilowki. Sa bezpieczniejsze bo np w lendon https://www.lendon.pl/ taka do 3000zl jest darmowa i są uczciwie warunki splaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy