FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Elewacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Spawu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Paź 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzeć też możecie na www.rybinski-stal.pl. Robią metalowe elementy elewacji, takie ozdobne. Jak ktoś nie lubi dziergać w styropianie to będzie zadowolony Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
burar
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 5
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy znacie może jakąś sprawdzoną firmę, która zajmuje się fasadami aluminiowymi, balustradami aluminiowymi lub różnego rodzaju konstrukcjami szklanymi? Z uwagi na moją lokalizację, najlepiej by było, żeby ta firma była gdzieś z południowej polski, województwa śląskiego, a już najlepiej z Bytomia.

Poszperałem póki co troszkę w Internecie i trafiłem na ofertę http://alubud.pl/ Ciekawe jest to, że wygląda na to, że naprawdę mają bogate doświadczenie w tego typu sprawach (mowa nie tylko o latach dzałalności na rynku, ale też o liczbie wykonanych projektów). Dobrze wygląda również kadra i ilość sprzętu, którym dysponują. Wyglądają na wartych zaufania Smile Dodatkowo zachęca mnie też trzydziesto sześcio miesięczna gwarancja.

Ale mimo wszystko chciałbym poznać Waszą opinię w tym względzie. Czy ktoś z Was może korzystał z tej firmy i może coś o niej powiedzie? Albo może macie jakąś inną sprawdzoną firmę z tego obszaru tematycznego? Będą bardzo wdzięczny za wszelką pomoc w tym obszarze tematycznym Smile
_________________
Kiedy dwoje ludzi się kocha, szczerość jest jedynym rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonia87
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 27 Paź 2017
Posty: 48

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy elewacji, jeśli chodzi o "narzędzia, to chyba podstawą są rusztowania, prawda? Jakie jeszcze wyposażenie powinna posiadać profesjonalna firma, która się tym tematem zajmuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rusztowania, dobre i solidne to podstawa. Ja, podczas budowy domu, wypożyczałam rusztowania od http://bau-form.pl/. Mają bardzo duży wybór różnego typu rusztowań, a także szalunków. Można od nich kupić lub wynająć, co się bardziej opłaca jeśli potrzebujesz rusztowań tylko na "chwilę".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Nie Sty 21, 2018 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się na czyszczenie elewacji, chcemy to zrobić na wiosnę. Słyszałam, że czyszczenie suchym lodem świetnie sobie radzi z brudną elewacją i chyba zamówimy tą usługę. Korzystaliście z niej może? Mamy białą elewację i widać na niej każdy brud.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Udia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 107

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na takie nowoczesne elewacje jak robi firma Barwa System? Zobaczcie sobie na ich stronie - http://blog.barwasystem.pl/, jak to wygląda. Myślicie, że taka elewacja np. z blachy perforowanej pasowała by do domu jednorodzinnego? Bo z tego co widzę, to raczej jest stosowana na budynkach typu galerie handlowe, czy jakieś biurowce. A mnie się bardzo podoba i chętnie bym zleciła zrobienie takiej dla mojego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o szklanej elewacji? Oczywiście nie na całym domu... Trafiłam niedawno na ofertę tej firmy http://stefania.pl i razem z mężem poważnie zastanawiamy się nad zamówieniem takiej elewacji. Wydaje mi się, że efekt końcowy będzie naprawdę super. Marzy nam się nowoczesny dom, inny niż wszystkie jakie do tej pory widzieliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 693
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sprawdzoną elewacje to dobrym rozwiązaniem jest łupek elewacyjny. Jest to gwarancja solidnego wykonania i dodatkowo pozwala na uzyskanie niezłego wyglądu. Więcej na ten temat można poczytać na http://lupekdachowy.com/lupek-elewacyjny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto również dbać o elewację w późniejszym okresie, gdy często się brudzą (szczególnie gdy znajdują się przy ruchliwych ulicach). Jeżeli Wam także na tym zależy to najlepiej będzie skorzystać z usług firmy zajmującej się pracami alpinistycznymi. W naszej firmie oraz domu wykonywali to fachowcy z Rope Expert (firma z Warszawy). Mają dobre cenniki, do tego można liczyć na wsparcie i dokładną realizację prac, dzięki czemu efekt był naprawdę zadowalający, a też nie były to ogromne koszty. Ekipa wie co robi i jak odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert_07
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 23

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonałym sposobem na czyszczenie elewacji z napisów lub graffiti jest użycie metody ciśnieniowej sodą oczyszczoną. Soda oczyszczona, to ekologiczna substancja doskonale znana w każdym domu. Neutralna dla środowiska, łatwa w utylizacji (wystarczy spłukać wodą) oraz bezpieczna dla użytkownika i oczyszczanych powierzchni. Takimi rzeczami najlepiej się zajmie firma http://ekosoda.pl które posiada w tym zakresie duże doświadczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karama
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 76

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak drewniana elewacja to dla mnie pierwsze co to ją zaimpregnować, ostatnio własnie kupiłam impregnat luxdecor NJORD i pomalowaliśmy całą nasza drewnianą elewację, pięknie to wygląda, nowocześnie, i co mnie bardzo ucieszyło,że podkreśla rysunek słojów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Nie Sie 26, 2018 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto również zadbać o piękne akcesoria elewacyjne jak listwy, gzymsy, pilastry itp.? Jeżeli nie do końca wiesz jak to powinno wyglądać to polecam zwrócić uwagę na ofertę od http://www.nord-gips.pl która zajmuje się wykonywaniem własnie tego typu elementów i wygląda to naprawdę dobrze o czym możecie przekonać się bezpośrednio na ich stronie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że trafiłam na taki post. Wraz z mężem buduje dom i dostałam od niego zadanie, a mianowicie mam znaleźć dobre i trwałe profile elewacyjne. Nie znam się na tym więc po prostu zapytam. Natrafiłam na tę stronę http://bellaplast.com.pl/ i jeśli ktoś mógłby powiedzieć jakie wybrać profile do mokrego tynku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo tu ciekawych pomysłów i dobrych rad odnoścnie elewacji. Ja dorzucę też swoje.Jeśli chodzi o elewację a właściwie o odnowienie i fajny efekt to godny polecenia jest zabieg piaskowania. Tutaj piaskowanie elewacji katowice można znaleść dobrą ofertę. Jeśli ktoś poszukuje tego typu rozwiązania to warto sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też zdecydowaliśmy się z mężem na remont starej elewacji. Na początku chciałam ją zupełnie wymienić ale okazało się, że remont będzie lepszym rozwiązaniem. Zatrudniliśmy fachowców, firmę Rope Expert z Warszawy, która zlecenie wykonała bardzo sprawnie i przede wszystkim efektywnie. Rozsądne ceny, rzetelność i uczciwość. Szczerze polecam skorzystać z ich usług jeśli też planujecie tego typu renowacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy