FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kantor internetowy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JokerSoMuch
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 33

PostWysłany: Pią Gru 01, 2017 1:40 am    Temat postu: Kantor internetowy Odpowiedz z cytatem

Uważam, że najlepszym kantorem internetowym jest Pluskantor.pl. Mamy w nim do wyboru wiele bardzo korzystnych kursów, a na dodatek oferuje on najwyższe bezpieczeństwo transakcji oraz zerowy spread do kwoty 5000. Polecam zajrzeć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
termia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 224

PostWysłany: Pią Gru 01, 2017 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Funty ostatnio kupowałam tutaj https://www.walutomat.pl/kursy-walut/gbp-pln/, bo mieli akurat najlepszy kurs. I generalnie myślę, że korzystanie z kantorów online to fajna sprawa. Jest wygodniej i szybciej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, nie ma co się fatygować do placówki na mieście skoro kantor online jest na wyciągnięcie ręki, nawet na wersji mobilne na smartfonie działa bez żadnych technicznych usterek, a poza tym że czas się oszczędza to i pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że wymiana waluty na takim Cinkciarzu czy innym jest wygodna to prawda. Dodatkowo kursy walut online są korzystne no i wymieniają każdą walutę którą mają na liście i bez problemów. A nie jak w kantorach stacjonarnych z "łaską". Kiedyś chciałam po 17 wymienić euro - kantor do 18 czynny i odmówiono mi bo waluty już nie mieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda gadać, dobrze że dla mnie wymiana w stacjonarnym kantorze to już przeszłość, pamiętam te wysokie spready zwłaszcza. I tu dobry przykład dałeś- oferują wymianę waluty a nie mająVery Happy Kantor online nie robi takich niespodzianek, od razu transakcja zatwierdzona i mogę przelać kasę na swój rachunek lub do kogoś, w tym za granicę. Żadnych problemów i zawyżania kursów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo żaden kantor online, który chce sie utrzymać na rynku na takie przekręty nie może sobie pozwolić. Zaraz by poszła opinia w necie, o nieuczciwym kantorze i nikt by już u nich wymiany nie zrobił. Dlatego kantory bardzo dbają o swoich klientów, bo tylko dobrymi warunkami i grając fair, są w stanie przyciągnąć do siebie klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilku kantorom internetowym zdarzyły się wpadki, no i skutek taki że zostały wyeliminowane z rynku. Natomiast ja o nic się nie martwię bo wymieniam wyłącznie w sprawdzonych miejscach, m.in. w Amronet. U nich chyba najdłużej bo już parę ładnych lat. A długofalowa współpraca procentuje zaufaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ustysia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 121

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co do kantorów internetowych to zdecydowanie https://www.gieldawalut.com/ należy do moich ulubionych, sprawdzonych i takich pewnych miejsc gdzie wiem że transakcja przebiegnie sprawnie i bez problemów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Nie Lis 25, 2018 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam swoje sprawdzone kantory internetowe:) Zaledwie 2 czy 3 ale to mi w pełni wystarczy. Jeden z nich teraz ma w ofercie coś czego żaden inny kantor online chyba nie posiada- transakcje z odroczoną płatnością. Fajna sprawa, wymieniam na luzie po bieżącym kursie, a wpłacam kasę już po.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tradycyjne kantory są znacznie pewniejszym rozwiązaniem. Jeżeli rozglądacie się za sprawdzonym kantorem w Warszawie to wybierzcie się do http://kantoralex.pl/ Tam mają całkiem niezłe kursy, więc warto wymienić u nich pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że kantory internetowe są tak samo pewne i wiarygodne. Często są rozwiązaniem bardziej komfortowym, choćby dlatego , że kantor online umożliwia zaraz po wymianie waluty realizację przelewu na każdy rachunek- polski i zagraniczny. Z usługi można też skorzystać o każdej porze, nawet i w dni świąteczne, to kolejny plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 140

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sobie http://rankingkantorow.pl to dobra opcja, bo można w bardzo krótkim czasie wybrać najlepszą dla siebie ofertę. Wymiana walut przez internet to bardzo wygodne rozwiązanie, można zaoszczędzić sporo czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie kantory online są spoko opcją, ja korzystam ze strony https://tanieprzelewy.com/ robiąc przelewy z anglii do polski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Wto Gru 31, 2019 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, jeśli szukacie kantoru internetowego, w któym można znaleźć na prawdę niski spread to jak najbardziej polecam wam zajrzeć do Waluteo. Właśnie taki znajdziecie u nich, a także wiele innych udogodnień, które na pewno wam sie spodobają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Wto Maj 26, 2020 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie często korzystam z kantoru kryptowalut https://coincher.com/ kupuje na nim bitcoin i korzystam z portfela kryptowalut.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy