FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kosmetyki pielęgnacyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona często robi sobie makijaż twarzy więc na prezenty zawsze jej zamawiam takie kosmetyki. Na kontigo mają szczególnie fajny wybór i promocje, sam sobie też tam perfumy zamawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić bardzo fajne lakiery do paznokci, które niedawno odkryłam. Jeśli robicie sobie same manicure to spróbujcie: https://semilac.pl/pl/zele-uv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a z jakich zabiegów pielęgnacyjnych najcześciej korzystacie gdy wybieracie się do salonów kosmetycznych ? Bo ostatnio słyszała o dużej skuteczności http://www.monduniq.pl/produkty/814/Zabiegi+kosmetyczne. Porfesjonalne, naturalne kosmetyki. Bardzo skuteczne. Na szczęściej w moim salonie kosmetycznym takie zabiegi są dostępne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1119

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolanko napisał:
jak każda kobieta ja też dbam i lubie to robić, żeby moje ciało i skóra wyglądały zdrowo i promiennie. Używam do ciała i twarzy balsamu cetaphil https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ . Jego składniki nie zawierają substancji alergizujących i drażniących, co bardzo mnie cieszy bo mnie bardzo łatwo dopadają jakieś problemy skórne i nie tylko

super jest ten dermoprotektor. Uzywam go regularnie, a teraz dokupilam sobie emulsje micelarna do mycia, bo to jedyne kosmetyki, ktore radza sobie z moja sucha skora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1459

PostWysłany: Sob Sie 18, 2018 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie natomiast ciekawi, czy wiedzieliście o tym że o skórę osób chorujących na cukrzycę powinno dbać się w szczególności? Bardzo ważne jest to, aby na bieżąco ją nawilżać, a także przywiązywać dużą wagę do jej ochrony przed podrażnieniami. Tutaj na pewno idealnie sprawdzą się kosmetyki z Arkana https://sklep.arkana.pl/pl/c/Pielegnacja-skory-diabetyka/444 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2020 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rewelacyjnie się składa, że dzielicie się tutaj na forum informacjami o swoich sprawdzonych produktach oraz miejscach, w których zaopatrujecie się w kosmetyki. Ja przyznam szczerze, że dopiero od kilku miesięcy bardziej świadomie podchodzę do pielęgnacji mojego ciała oraz twarzy. Wcześniej wzbraniałam się przed zakupem kosmetyków ponieważ zwyczajnie było mi szkoda na nie pieniędzy. Aż w końcu dzięki mojej przyjaciółce natrafiłam na sklep internetowy https://www.ezebra.pl/ i okazało się, że te produkty wcale nie muszą być takie drogie! Jeśli również macie podobne obawy do moich to koniecznie sprawdźcie sobie ich ofertę. Ceny są znacznie lepsze niż w sklepach stacjonarnych Wink Dodatkowo warto zrobić od czasu do czasu większe zakupy i wówczas przesyłka jest darmowa. Ja jestem naprawdę bardzo zadowolona z ich usług, a dzięki regularnemu stosowaniu kosmetyków pielęgnacyjnych widzę znaczną poprawę w kondycji mojej skóry. Kluczem są dobrze dobrane kosmetyki oraz ich regularne stosowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Pią Paź 02, 2020 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ważniejsze od tego gdzie kupujemy balsamy jest ich działanie. Sam bardzo lubię produkty tego typu. Niestety pogodę mamy taką a nie inną i ubieramy się coraz grubiej, przez co skóra często staje się przesuszona. Dlatego też warto sięgnąć po takie kosmetyki jak głęboko nawilżający balsam do ciała https://novaclear.eu/cialo/ . Szybko się wchłania i pozostawia na skórze piękny zapach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fritsch.kacey
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 02 Paź 2020
Posty: 11
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 02, 2020 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie przyznam, że moim ulubionym sklepem jest Kontigo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://ziaja.com/ już mieliście okazje zajrzeć? Jeśli nie, to warto na spokojnie odwiedzić ten sklep i zobaczyć co oferują. Są tam bowiem kosmetyki dla kobiet, mężczyzn, młodzieży i dzieci. Mają tam ciekawy asortyment dopasowany do konkretnych potrzeb. Wybór jest ogromny. Pamiętajcie, że jakość jest bardzo ważna, ale nie należy przepłacać.

Ostatnio zmieniony przez gutek dnia Pon Paź 12, 2020 4:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 929

PostWysłany: Pią Paź 09, 2020 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli chodzi o kosmetyki do brwi? Co polecacie? Moim liderem jest Golden Rose cien do brwi, w sensie produkt tej marki. Znacie? Bardzo fajny efekt - lepszy niż w przypadku innych kosmetyków, które testowałam. Używaliście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziandzia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lip 2020
Posty: 180

PostWysłany: Wto Paź 13, 2020 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do ust u mnie od dawna niezastąpiona pomadka oeparol, świetnie działa na usta. Ma w składzie olej z wiesiołka, a to świetny składnik, który pomaga zatrzymać wilgoć w skórze, usta się tak nie podrazniają od wiatru i zimna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adda4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 217

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam swoich ulubionych do brwi, ciągle testuję , do ust to polecam pomadkę oeparol z olejem wiesiołkowym. Świetna sprawa, bardzo dobrze nawilża usta i chroni je przed wysuzeniem i pierzchnięciem, to podstawa mojej kosmetyczki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1459

PostWysłany: Pon Paź 26, 2020 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje ulubione kosmetyki to te od https://eveline.pl/ Są bardzo wydajne i trwałe. Już nie wspomnę o fakcie, że kosztują naprawdę niewiele - więc każda z kobiet może sobie na nie pozwolić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żoneczka chodzi do ESDERm we Wrocławiu, raz jej nawet zakupiłem zabieg w ramach urodzin i była szczęśliwa jak nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tizar
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

korzystam z takich kosmetyków i bardzo polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 4 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy