FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dom parterowy czy dwupoziomowy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Czw Maj 11, 2017 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za mieszkaniem dwupoziomowym, lub chociaż z użytkowym poddaszem. Może też dlatego, że bardzo podobają mi się spiralne schody z https://www.melagu.pl . I zgadzam się, że jednak trzeba patrzeć na możliwości finansowe, a nie na to co mi się bardziej podoba. Choć jak już inwestować w budowę domu, to powinien to być dom marzeń. Jak kupować już gotowy to warto chociaż spróbować znaleźć dom podobny do tego z marzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1859

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam parterowy i nie narzekam. Wykończyliśmy go jeszcze piękną dachówką płaską w kolorze antracytowym od Braas. Zdecydowaliśmy się na angobę i taka matowa powierzchnia świetnie dopełniła całą aranżację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli budowa domu to przede wszystkim rzetelna, profesjonalna firma budowlana. Warto dużo wcześniej o tym pomyśleć, bo te godne zaufania mają napięte terminy. Na Podkarpaciu działa Fachman, którego warto polecić. To firma budowlana, która stawia domy "pod klucz" i ma w tym wieloletnie doświadczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elekt
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Wrz 2016
Posty: 7

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez wiedzy na temat budowy domu nie da się wszystkiego zaplanować. Kiedyś tu https://projekty.wbudowie.pl/ przeglądałem projekty domów parterowych. Już na tym etapie były problemy. Gdzie reszta? Każdemu do budowy domu radzę się przygotować. Mam tu na myśli uzbrojenie się w wiedzę, bo bez niej trudno przejść przez cały proces bez problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 373

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli miałabym teraz budowac dom to z pewnoscia wybrałabym dom parterowy. Jest to duzo praktyczniejsze rozwiązanie i fajnie mieszka się na jednym poziomie. Transport materiałów na budowe czasami wiąże sie z duzymi kosztami, takze warto w takich kwestiach postawić na sprawdzoną firmę. Odkąd rozpoczelismy budowe to korzystamy z usług http://avio-star.pl/ Dostarczaja materiały na budowe, ale także posiadają wiele maszyn budowlanych i zajmuja sie wywozem smieci. Mega polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Nie Gru 22, 2019 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domy parterowe są super! Ja właśnie przeglądam projekty domów na https://www.mgprojekt.com.pl/ i skupiam się głównie na parterowych. Nie chcę domu z piętrem. Za duża powierzchnia do ogarnięcia i trzeba chodzić z góry na dół i z powrotem Razz Ja wolę mieć wszystko pod ręką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cfriesen
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Gru 28, 2019 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dom dwupoziomowy będzie bardziej praktyczny przez wzgląd na większą ilość miejsca do zagospodarowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Weronika115
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Gru 2019
Posty: 15

PostWysłany: Nie Gru 29, 2019 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej podobają mi się domy parterowe, ale ze względu na praktyczną stronę i kosztową wybrałabym dom dwupoziomowy
_________________
ekskluzywne tapety ścienne to po prostu Tapety materiałowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jevonhills
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Brześć

PostWysłany: Czw Sty 02, 2020 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chemia budowlana jest bardzo istotna podczas realizacji planu budowy domu. Internetowe poszukiwania odpowiedniej chemii budowlanej zaprowadziły mnie do strony https://www.kleib.pl/ Jest to chemia budowlana dolnośląskie. Czy myślicie, że jest to dobre miejsce do zakupu tego typu materiałów budowlanych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1172

PostWysłany: Czw Sty 02, 2020 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy myśleliście już o konstrukcji dachowej? Moim zdaniem jest to bardzo ważna kwestia i warto poważnie się zastanowić. Poczytajcie sobie o więźbie prefabrykowanej: https://mgdachy.pl/. Wiele osób decyduje się na to rozwiązanie bo to znacznie skraca i ułatwia proces budowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1458

PostWysłany: Nie Sty 05, 2020 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zajrzeć na tę stronę https://wybieramprojekt.pl/szukam-projektu-domu-dwurodzinnego/ mają bardzo dużo świetnych projektów, więc na pewno znajdziesz taki, jakiego szukasz. Poza tym każdy z projektów jest bardzo przejrzyście opisany, więc bardzo łatwo można poznać wszystkie szczegóły na temat takiego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mellie75
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 05, 2020 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to często najpoważniejszą i największa inwestycja finansowa w życiu człowieka. Jak obniżyć koszty budowy domu? Za rok planuje rozpoczęcie całego przedsięwzięcia Wink i chcę zebrać najpierw wszelkie informacje na ten temat. W sieci znalazłam ciekawy artykuł https://debowetarasy.com.pl/jak-obnizyc-koszty-budowy-domu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli będziecie na etapie wyboru pokrycia dachowego oraz pozostałych akcesoriów to warto zwrócić uwagę na propozycje od Braas, dzięki czemu dodatkowo stawiając na ich certyfikowanych dekarzy można liczyć na dodatkową 15 letnią gwarancję systemową obejmującą każdy element dachu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2021 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając skutecznych materiałów hydroizolacyjnych zabezpieczając dom przed wilgocią i wodą przy fundamentach to zadbajcie o taką hydroizolację, jak Icopal System Bezpieczny Fundament Icopal który jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie. No i do tego będziecie mogli również liczyć na bardzo dobre warunki gwarancyjne sięgające 45 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniel36Wilk12
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 54

PostWysłany: Pią Lis 12, 2021 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o szybkiej budowie tzw. domów szkieletowych lub kanadyjskich. Znalazłam firmę, która ma naprawdę atrakcyjne ceny budowy takiego domu? Czy warto w to zainwestować kursy dla fizjoterapeutów mi oferta bardzo się podoba a co za tym idzie jest atrakcyjna cenowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy