FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Droga - projekt i budowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1432

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 1:33 pm    Temat postu: Droga - projekt i budowa Odpowiedz z cytatem

Wiecie jakie firmy zajmują się budową dróg? Możecie mi kogoś polecić? Ja znalazłam jedynie www.rdkprojekt.pl/ . Jest to firma z dużym doświadczeniem, która zajmuje się budownictwem drogowym, kolejowym i przemysłowym. Natomiast nie wiem, czy zajmują się także budową dróg do posesji. Jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam typowo firm, które zajmują się budową dróg, jednak wiem, że spółka https://www.onico-bitumen.pl/ może Ci dostarczyć materiały potrzebne do jej wykonania. Oczywiście wyłącznie dobrej jakości. To część większej firmy od lat zajmującej się drogami i biopaliwami. Możesz im zaufać. A co do spółek zajmujących się samą usługą kładzenia asfaltu, to poszukaj w lokalnych katalogach. Na pewno znajdziesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mychaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 202

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam , że śmiesznie wygląda to całe odmierzanie i robienie drogi. Niedawno u nas robili. Na drogach panowie chodzili z takim kółkiem lub miarą i jeden do drugiego machał. Wiem, że ten sprzęt To drogomierz , którzy jest niezbędnym narzędziem do wykonywania pomiarów. Pomagają one mierzyć odległości, które wyświetlają się na ekranie, ale jak fajnie to wygląda, jak tak chodzą i mierzą. I to nie tylko na drogach, ale i na placach budów też to widziałam.

Ostatnio zmieniony przez mychaa dnia Pon Sie 12, 2019 5:58 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejszy jest dobór właściwych kruszyw, dzięki którym stworzenie takiej drogi będzie w ogóle możliwe. Powiem Ci, że za sprawą https://www.ekoprod.pl/ udało nam się w nie wyposażyć. Spisały się znakomicie przy jej kreowaniu, dlatego zdecydowanie polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 417

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, no właściwie to przydadzą Ci się stosowne pozwolenia, jeśli chodzi o coś takiego. Bo jednak nie można samodzielnie podjąć decyzji o wylaniu drogi i gotowe. Także zwróć się do urzędu drogowego i budownictwa. Na pewno będziesz też potrzebował takich materiałów jak asfalt drogowy , Pebit ma całkiem duży wybór w swojej ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
preichert
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Kwi 2020
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzę własną firmę, która zajmuje się budową prywatnych dróg dojazdowych itd. Chcę usprawnić swoją firmę. W sieci znalazłam tego producenta https://viateco.eu/pl/sprzedaz/mma/asfalty.htm. Badanie penetracji asfaltu jest podstawą do klasyfikacji asfaltów drogowych. Pomiar ten przeprowadzany jest przy pomocy urządzenia o nazwie penetrometr. I właśnie tutaj go znalazłam. Kupować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy