FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nieruchomości
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Developerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
guzman90
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 4

PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 7:17 am    Temat postu: Nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Witam. Ostatnio w poszukiwaniu domu trafiłem na stronę http://inwestycje-deweloperow.pl Co o niej myślicie, znacie może jakieś podobne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy wiedzieć co wpisać w wyszukiwarkę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt. Ja gdybym miała jednak inwestować w jakąś nieruchomość, na pewno byłaby to działka i budowany od podstaw dom. Co więcej w Archido https://www.archido.pl/content/9-adaptacja-projektu udało mi się znaleźć wiele ciekawych propozycji i co istotne, można tam zdecydować w zasadzie na dowolny projekt, ponieważ są one adaptowane pod kątem chociażby powierzchni działki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Sro Sie 31, 2016 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przeszukując ostatnio oferty deweloperów we Wrocławiu natrafiłam na : https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe.html musze przyznać ze ich inwestycja na śródmieściu czyli Promenady Wrocławskie robi na mnie niemale wrażenie, nie tylko pod względem samego projektu i realizacji ale również dlatego że wyglada na to że w parze z nowoczesnymi mieszkaniami idą również powierzchnie biurowe i usługowe. Chyba będe musiała się tam przejechać i przyjrzeć się bliżej calej tej inwestycji. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kubuub
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie, żeby popytać w tym obszarze znajomych? Będzie to według Was dobre rozwiązanie?
_________________
Zwycięzcy piszą historię na nowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alisson
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 25

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kubuub napisał:
A co myślicie, żeby popytać w tym obszarze znajomych? Będzie to według Was dobre rozwiązanie?

No jasne, jakby nie znajomi to nigdy nie zdecydowałabym się na stan deweloperski, watpliwosci było multum. Ostatecznie wybrałam właśnie nowe mieszkanie i senatorska 29 przekonala mnie tez tym ze ma specjalne instalacje i będziemy mogli zamontować sobie smart home, a w mieszkaniu z rynku wtornego moglo by to być problemem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz ładnego gniazdka w bliskiej odległości do morza, to koniecznie sprawdź te mieszkania w Wejherowie Smile Mnie ta oferta kusi, ale jeszcze się zastanawiam, czy mam tyle kapitału
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sobie koniecznie na te mieszkania http://oliwski-park.pl . Naprawdę fajnie się prezentują. Można je zakupić jako inwestycję i zarabiać na wynajmie. Apartamenty gdańsk oliwa to komfortowe rozwiązania w dobrej lokalizacji. Sprawdźcie sobie to osiedle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy dość wynajmowania mieszkań i chcemy w końcu kupić mieszkanie, bo na pewno zostaniemy na dłużej w Katowicach, bo tutaj mamy życie poukładane. Widzieliśmy w sieci franciszkanskie.pl Jest to nowe osiedle w Katowicach, które właśnie powstaje i chyba na takie rozwiązanie własnie się zdecydujemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 763

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie mieszkania nowego i w mieście to polecam zajrzeć na stronę http://www.dachbud.com.pl/oferta/mieszkania jest to firma która zajmuje się sprzedażą mieszkań we Wrocławiu czy Gdańsku. Można kupić mieszkanie dopasowane do potrzeb. Wykończenia robią zgodnie z życzeniem nowego właściciela. Zobaczcie i poczytajcie bo wszystkie informacje na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 450

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie jest sporo nowych inwestycji więc jest w czym wybierać. Mnie zainteresowały mieszkania na nowoczesnym osiedlu Koninko http://www.koninko.com.pl/ . Tu do wyboru są mieszkania o praktycznym rozkładzie pomieszczeń , jedno lub dwukondygnacyjne, wykończone w wysokim standardzie. Inwestycje ta wykonała firma Novafrom Polska, która ma na koncie wiele udanych realizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Greysowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 130

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieruchomości to bardzo dobry temat jeżeli chodzi o inwestycje. Nawet jak zależy wam na czasie, czy też macie problemy ze sprzedażą mieszkania, działki czy innej nieruchomości to takie firmy jak https://grb-nieruchomosci.pl zajmują się skupem nieruchomości i praktycznie od ręki i proponują do 80% uśrednionej wartości rynkowej nieruchomości. Kompletują dokumenty notarialne i praktycznie w 24h macie pieniądze na koncie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, ja korzystałam z pomocy biura Nieruchomości Lebiedź niedawno i muszę przyznać że było warto, sama bym takiej oferty na pewno nie znalazła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja na razie przeszukuję oferty deweloperów z okolicy która mnie interesuje, najlepiej wygląda z tego wszystkiego Atal i chyba kupię od nich mieszkanie na Wilanowie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie jeżeli ktoś szuak nieruchomości, mieszkań, to powinien zerknąć na stronę https://dudadevelopment.pl/ - oferta tu jest bardzo rozbudowana, jest duży wybór mieszkań i w dodatku ten deweloper ma dosyć "ludzkie" podejście Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Developerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy