FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Generalny remont a oświetlenie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 3:05 pm    Temat postu: Generalny remont a oświetlenie Odpowiedz z cytatem

Stawiacie raczej na oświetlenie naturalne, czy sztuczne? Zastanawiam się też jak to jest przy generalnym remoncie - to, jakie lampy wykorzystamy powinniśmy wiedzieć przed rozpoczęciem remontu, czy dobierać je na końcu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Mocnakawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 435
Skąd: Polska

PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 9:20 am    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Ja stawiam na takie, które jest ładniejsze to raz, i dwa - oświetlane ledami albo innymi energooszczednymi pomysłami. Starocie odpadają.

Na początku wybieramy oświetlenie wiszące (np do salonu: http://sklep.enthusiastic.pl/oswietlenie/120-lampa-wiszaca-artemis-.html ), potem plafony, lampy stojące np: http://lampylampy.pl/IBIS_lampa_podlogowa-11363.html , a na samym końcu to, co wystarczy właczyć do gniazdka, czyli biurkówki.
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 72

PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto przy remoncie pomyśleć wcześniej jakie i gdzie zamontować oświetlenie do kuchni, salonu czy łazienki, ponieważ ważne jest wyciągnięcie kabli w odpowiednich miejscach. Ja również polecam oświetlenie ledowe, ponieważ pobiera mało prądu a stosując paski ledowe można ciekawie poświetlić meble, wnęki czy półki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olampa
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 15

PostWysłany: Wto Gru 03, 2013 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oświetlenie do kuchni, łazienki, pokoi czy przedpokoju jest bardzo ważnym elementem. W naszych domach z pewnością jest wiele przestrzeni wartych oświetlenia technologią LED. Dzięki bardzo dużej żywotności i bardzo niskiemu zużyciu prądu, diody LED przewyższają technologicznie zwykłe źródła światła jak również tradycyjne żarówki energooszczędne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Czw Lut 06, 2014 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuję remont mieszkania i już teraz myślę o oświetleniu. Mam zamiar wymienić wszystkie lampy. Spory wybór niedrogich i nowoczesnych lamp widziałam tutaj http://nexterio.pl/1478,0,gazetka_Promocyjna.html#/page/1 Na pewno zamówię dwie stojące a reszta raczej będzie sufitowa. Zależy mi na tym by pomieszczenia były jak najbardziej oświetlone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosiaczek
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 30

PostWysłany: Pią Lut 07, 2014 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat stawiam na naturalne, sztuczne mnie nie przekonuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy