FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
jakie ogrodzenie ?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Sro Sie 02, 2017 12:33 pm    Temat postu: jakie ogrodzenie ? Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Doradźcie mi cos w kwestii systemu ogrodzeń, jaki najlepiej zastosować , co się sprawdza ? Co myślicie o ogrodzeniach stalowych ? Bardzo mi się podobają i są ponoć najbardziej wytrzymałe, jak uważacie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobają mi się wszelkiego rodzaju metalowe czy stalowe ogrodzenia, zwłaszcza ogrodzenia wiśniowskiego . Oglądałam niedawno w katalogu różne projekty i najbardziej w oko wpadł mi model "Modern" . Zwróć na niego uwagę, bardzo oryginalny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Sob Maj 26, 2018 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku wygrało jednak ogrodzenie wykonane z elementów Amsterdam Gardeo. W końcu trafiłem na ofertę producenta, który dba o jakość wykonania, użytych kruszyw i barwników oraz zabezpieczeń. Dzięki czemu mam trwałe ogrodzenie na długie lata i to za rozsądne pieniądze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 693
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 5:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku ogrodzeń możliwości w dzisiejszych czasach jest naprawdę sporo. Jeśli o mnie chodzi to skorzystałem z oferty Pana Przemysława Szymańskiego ze Szczecina, który ma świetnie ogrodzenia kute. Jakby ktoś był zainteresowany to polecam zajrzeć na stronę https://kowalstwo.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też fajnie połączyć ogrodzenia stalowe z elementami betonowym jak to zaprezentował producent Pozbruk na swojej stronie, czyli Słupek L
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie prezentują się też ogrodzenia łupane. Obecnie wiele osób się właśnie na nie decyduje. Takie ogrodzenie cechuje wysoka trwałość i wytrzymałość. Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych opcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Sob Sie 25, 2018 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że jeżeli chcecie mieć ogrodzenie które zapewni wam pełne bezpieczeństwo oraz prywatność to tutaj elementy Gardeo są świetną opcją również pod względem możliwości wyboru modeli oraz kolorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1432

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy na jakie ogrodzenie się zdecydujesz. Wiadomo, że rozbieżność cenowa jest spora w zależności od tego na jaki materiał się zdecydujesz. Sprawdź sobie ofertę tej firmy Expert Ogrodzenia. Mają naprawdę spory wybór i świetną jakość, więc bez problemu wybierzesz coś dla siebie. Mnie w szczególności podobają się te ogrodzenia panelowe http://expert-ogrodzenia.pl/ogrodzenia-panelowe/ , ale wiadomo - każdy ma inny gust.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Nie Sty 27, 2019 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

betonowe są najbardziej solidne i dobrze wyglądają, tego producenta szczególnie https://www.joniec.pl/oferta/ogrodzenia-modulowe.html jeszcze dobrze zabezpieczyć i nic się nie dzieje, ani się nie brudzi, nie kruszy, nie niszczy. Bo drewno może też spoko no ale przez rok, dwa, w utrzymaniu okropne Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
greemsy
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Paź 2016
Posty: 28

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór ogrodzenia jest szczególnie ważnym aspektem podczas budowy. W zależności od budżetu jaki przeznaczymy właśnie na ogrodzenie wybrać można panele ogrodzeniowe, przęsła metalowe, bądź po prostu siatkę ogrodzeniową, która również spełni swoje zadanie, a nie będzie kosztowała dużo. Z tego co czytałem również tutaj http://www.supico.pl/akcesoria-do-budowy-ogrodzenia pamiętać trzeba o akcesoriach do budowy ogrodzenia. W końcu oprócz siatki, słupków niezbędne będą również akcesoria Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krysinski
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 24 Kwi 2018
Posty: 21

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez wątpienia stalowe ogrodzenia wyróżniają się niezwykłą sztywnością. Warto jednak zamontować takie, które nie tylko zapewni poczucie prywatności, ale też nowoczesny wygląd. Myślę, że najlepszym wyborem będzie system Horizen, który świetnie prezentuje się na każdej posesji.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za dobrą firmą, która zajmuje się wykonywaniem ogrodzeń to polecam wam zgłosić się do www.ogradzamy.com.pl Ogrodzenia, które wykonują są solidne, trwałe i bardzo dobrze się prezentują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od frontu na pewno takie które jest w stanie zapewnić pełną prywatność i bezpieczeństwo, jeżeli chodzi już o sam wybór to tutaj jestem za Pozbruk i elementami Gardeo, czy też Karo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 6:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozejrzeć się za solidnym i ciekawym ogrodzeniem do naszego domu. Ja osobiście mogę wam polecić ogrodzenia od firmy www.modeko.eu Oni posiadają ciekawą ofertę nowoczesnych ogrodzeń, bram i furtek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 547
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 5:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jak stoisz z kasą. Można tańsze ogrodzenie panelowe, jest solidne i fajne jednak jeśli chcesz coś lepszego to parę groszy trzeba wydać. Mnie się marzy takie jak jest na Expert-ogrodzenia Zobacz sobie ogrodzenia wiśniowski, są naprawdę piękne jednak muszę jeszcze trochę odłożyć na tę przyjemność.
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy