FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
serwis klimatyzacji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KamelOna
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 03 Lut 2017
Posty: 11

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 1:59 pm    Temat postu: serwis klimatyzacji Odpowiedz z cytatem

Cześć, przy takich upałach nie da się pracować bez klimatyzacji, a sprzęt w mojej firmie ostatnio coś szwankuje, a więc szukam sprawdzonego serwisu, który wykona naprawę szybko,ale tez w fajnej cenie. Czy ktoś z was korzystał z usług tej firmy http://klimasoft.pl, co możesz o niej powiedzieć? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie firmy, która zajmuje się serwisowaniem klimatyzacji w samochodach to skontaktujcie się z www.gastal.wroclaw.pl Sam jeżdżę zawsze do nich gdy mam problem z klimatyzacją i wiem że można na nich liczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Czw Mar 31, 2022 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z jakiej marki klimatyzatorów korzystacie? My dopiero zastanawiamy się nad zakupem takiego urządzenia. Na stronie internetowej https://czystyklimat.pl/15-klimatyzatory-scienne-lg widzieliśmy całkiem fajne klimatyzatory ścienne marki LG. Co o nich sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy