FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Oświetlenie led ma więcej zalet niż wad?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 11:34 am    Temat postu: Oświetlenie Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że oświetlenie ledowe może być ciekawą alternatywą dla tradycyjnej lampy zawieszonej na suficie. Nie odkryję Ameryki, jeśli stwierdzę, że charakteryzują się o wiele mniejszym zużyciem energii, niższą ceną i równie pięknym, choć modernistycznym wyglądem. U siebie postawiłam właśnie na Ledy i mogę cieszyć się pięknym, różnorodnym światłem. A jakbym Was nie przekonałą, to pozostaje mi odesłanie do tego artykułu. - http://www.uslugi-24h.pl/jak-tanio-wyremontowac-kuchnie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 5:55 pm    Temat postu: LED Odpowiedz z cytatem

Hm, przyznam że jak dotąd nie słyszałem żadnego minusa takiego rozwiązania Wszyscy, którzy wykorzystują LEDY są zadowoleni.. Ja również zastanawiam się nad zakupem elementów oświetlenia ledowego. Znalazłem nawet stronę http://www.ledovo.pl/ , która się w tym specjalizuje. Nie wiem tylko czy poradzę sobie z montażem, stąd to zwlekanie. A może mi coś poradzicie w tej kwestii? Co robić, a czego nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby nie patrzeć po ofertach typu https://www.wroled.pl/ oświetlenie led kosztuje. Mimo to inwestycja jak można potwierdzić się po prostu zwraca. Dołączam do grona zadowolonych, bo mimo wszystko tych minusów nie ma za wiele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maja987
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sty 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam wiele pozytywnych opinii o LEDach, ale jakość jeszcze nie jestem do nich przekonana Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackwelss39
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2017
Posty: 71

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że warto stawiać na LEDy, ja tam nie widzę jakiś wad w nich Smile Są na pewno dużo bardziej eleganckie niż tradycyjne żarówki, a ta technologia też pozwala na wiele fajnych rzeczy w domu. Zobaczcie sobie np. proponowane w https://www.ultra-elektro.pl/ taśmy i węże ledowe, mogą być super podświetleniem w łazience, czy też na półkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Burrqua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2016
Posty: 108

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim będziesz mieć niższe rachunki za prąd, ja ostatnio postanowiłem zakupić sobie inteligentne oświetlenie i jestem z niego bardzo zadowolony. Przeczytaj opinię tego systemu na moim blogu Ledlicht.pl myślę, że to Ci pomoże Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ledzia
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2021
Posty: 14

PostWysłany: Sro Mar 17, 2021 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nordstorm napisał:
Jeżeli chodzi o mój gust to moim faworytem są żarówki LED.


polecam model ŻARÓWKI LED G4 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kryskaq
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 28

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście zawsze kupuję takie rzeczy w sprawdzonych miejscach, polecić Wam mogę Arrow Hurtownia elektryczna e-domus, w której z całą pewnością znajdziecie to czego szukacie Smile Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy