FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
ogrodowa altanka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2018 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, klasyczne altany jakoś do mnie nie przemawiają, znacznie wygodniejszą opcją są chyba domki modułowe, które można stawiać w ogródkach i na działkach Smile Super sprawdzają się nie tylko jako pseudo-altany, ale również jako miejsce do trzymania narzędzi ogrodowych. Jeśli chcecie, zajrzycie tutaj - może się przekonacie do takiego rozwiązania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My obok altanki postawiliśmy kamienie ogrodowe. Nawet sobie nie wyobrażacie, jakiego nadały one klimatu! A to wszystko za sprawą https://www.stonegarden.com.pl/ . To oni nas w nie zaopatrzyli za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Teraz nasz ogród prezentuje się niczym magiczna kraina. Smile Zdecydowanie było warto. Smile[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2018 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli będziecie chcieli stworzyć również piękną posadzkę w takiej altance to polecam sprawdzić m.in kostkę Plaza Nova, bądź Grande które świetnie sprawdzają się do wykorzystania wokół domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnes2113
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podobają klasyczne drewniane.
_________________
Nadproża
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamiast ogrodowej altanki wybrałem namiot ogrodowy, który dobrze się prezentuje i który mogę w każdej chwili usunąć. Namiot zakupiłem od firmy www.konke.pl Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tymek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 07 Gru 2018
Posty: 19

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zadaszone takie miejsce bardzo fajne mozna wyjsc w klapkach i usiasc
_________________
Odzież reklamowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 450

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt, że w ogrodzie przydaje się zadaszone miejsce. Jeśli nie chcecie robić altanki na stałe to całkiem fajnie sprawdzi się namiot ogrodowy, który można zamontować i po sezonie rozkręcić. Duży wybór namiotów ogrodowych oferuje firma Halplan. U nich możecie zakupić namiot dowolnej wielkości. Namiot daje schronienie nie tylko przed słońcem ale też przed wiatrem i deszczem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez Tomek767 dnia Wto Kwi 09, 2019 12:11 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ksrystian
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Chciałbym ze stolarni przetransportować drewno na projekt altany, ale pasy ściągające mi się zniszczyły. Myślałem o łańcuchu nierdzewnym, ale myślę, że może to popsuć drewno. Macie jakieś pomysly. Chyba, że warto rozejrzeć się za jakimś innym pasem ściagającym
_________________
https://inoxa.pl/osprzet-zeglarski/lancuchy.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuza_98
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 130

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na chłodne wiosenne wieczory w naszej altance w ogrodzie mamy zamontowaną folie okienne od https://www.pcv-tech.com która chroni od chłodu a także zabezpiecza przed owadami, które pojawiają się coraz liczniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście jestem zdania, że dużo lepszym rozwiązaniem niż mała altanka jest po prostu domek ogrodowy, który sprawdzi się zdecydowanie lepiej. Też jakiś czas temu miałem taki dylemat i szczerze powiem, że z perspektywy czasu ani trochę nie żałuję takiej decyzji. Skorzystałem wtedy z oferty dostępnej na stronie https://www.domki-sodas.pl/15-domki-ogrodowe . Obecnie wcale nie muszę się przejmować w momencie goszczenia ludzi, a dodatkowo w letnie miesiące często spędzam nawet kilka dni na działce odpoczywając w ciszy i pobliżu natury. Mam nadzieję, że przemyślicie jeszcze swoją decyzję i zdecydujecie się na takie rozwiązanie, bo może jest ono troszkę droższe jednak w dłuższym okresie na pewno trwalsze i wygodniejsze ! Co do samych ogrodów działkowych, to jest to temat ostatnio bardzo popularny wśród ludzi mieszkających w centrach większych miast. Hałas i zabudowa nie wpływają najlepiej na nasz organizm po pewnym czasie zaczynamy odczuwać potrzebę relaksu poza miastem. Pozdrawiam wszystkich i powodzenia przy pracach ogrodowych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Altanki są niepraktyczne i przed wszystkim nie są modne. Lepiej zdecydować się na pergole. To znacznie lepsze rozwiązanie. Tutaj http://www.pergoletarasowe.com.pl/ sobie zerknijcie. Takie pergole świetnie wyglądają w każdym ogrodzie. Bardzo luksusowo i w dodatku są funkcjonalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakub520
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 374

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA u siebie w ogrodzie postawiłem na pergolę, jest to konstrukcja którą w razie potrzeby można przenieść więc jest praktyczna. Zamówiłem ją tutaj https://tarasola.pl/pergola-ogrodowa bo mieli dobre opinie o zadaszeniach i pergolach. I faktycznie jakość pergoli super, jest solidna i stylowa, idealnie pasuje mi do mebli które mam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mraz.ocie
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lis 02, 2019 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki jest koszt?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lipka75
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 19

PostWysłany: Pon Lis 04, 2019 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślicie, że ogrzewanie takimi promiennikami podczerwieni altanki będzie dobrym pomysłem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy