FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Przedszkole dla brzdąca - jakim sposobem wybieracie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnulkaWros
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 10:50 am    Temat postu: Przedszkole dla brzdąca - jakim sposobem wybieracie Odpowiedz z cytatem

Za rok moja latorośl wyruszy do przedszkola. Powracam do pracy i muszę zapewnić mojemu berbeciowi opiekę. Tyle słyszy się o przedszkolach lub klubach dla dzieci, gdzie nie dzieje się najprawidłowiej. Czy moglibyście pomóc, dzieląc się ze mną zdają sobie sprawę z tego na temat tego, czym Wy się inspirowaliście przy wyborze przedszkola? Na co zwracać szczególną uwagę? Niezwykle proszę o rady, pierwszy raz wysyłam dziecko do przedszkola oraz przenigdy nie uważałam, że to będzie taki stres.
autoszyby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
vonfondy4
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 11:40 am    Temat postu: re: Odpowiedz z cytatem

W szczególe nie panikuj - przedszkole to nie żaden obóz koncentracyjny. Sprawdź, czy dzieci mają doświadczoną opiekę, czy przedszkole jest w pewnej okolicy, czy budynek przedszkola jest pewny oraz nowy. Zwróć również szczególną uwagę na zabawki oraz różne imprezy czy inne aktywności dla dzieci - w przedszkolu musi dziać się dużo odlotowego, by dziecko z uśmiechem na buzi tam chodziło. Nie patrz na opłatę, ta zawsze będzie wysoka, dla mnie to akurat nie miara.
sklepy internetowe kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicjajar5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 12:00 pm    Temat postu: RE.... Odpowiedz z cytatem

Opłata jest istotna, w związku z tym o niej również pamiętaj. W pewnych sytuacjach przedszkola naliczają niemało, wskutek tego to także analizuj. Miałam sytuację, kiedy tak właściwie przedszkole prywatne pobierało dwa razy znacznie większą kwotę, niż lepiej wyposażone oraz dużo większe przedszkole w innej dzielnicy miasta. Odrobinę dalej, jednak dziecko jest zadowolone oraz pragnie tam przebywać. Opiekunki są błogie, a to także ważne. W następstwie tego nie stresuj się, podejdź do wyboru przedszkola ostrożnie, analizuj to, co najważniejsze, najlepiej idź na wizytację do przedszkola oraz zobacz, jak tam, jest. To najlepsze rozstrzygnięcie.
okna PCV kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Nie Cze 05, 2016 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojego czasu myślałam o otwarciu przedszkola. Znalazłam nawet odpowiednie meble i gabloty na sztandar. Chciałam żeby w naszej okolicy było w końcu jakieś normalne przedszkole ale niestety mój plan się nie powiódł. Najwyraźniej konkurencja zadziałała tam gdzie trzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2017 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, że coraz więcej rodziców decyduje się na edukację domową: http://www.tatento.pl/a/637/rodzice/wychowanie/uczen/edukacja-domowa-wychowanie-do-wolnosci ? To bardzo popularna metoda nauczania na Zachodzie i w Stanach, a i u Nas zdobywa coraz więcej zwolenników. Ja jestem bardzo ciekawa Waszych opinii na ten temat. Znacie kogoś, kto wykorzystywał ją u swoich dzieci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że każdy rodzic ma swoje watości, którymi kieruje się przy wyborze przedszkola. Dla mnie mega istotne było to, by dziecko miało możliwość już od najmłodszych lat nauki języków obcych ale także by miało szanse rozwijać swoje pasje i poznawać wiele nowych zagadnień każdego dnia. Kierując się tymi kryteriami ostatecznie trailiśmy do Te Vizji na Wawrze w Warszawie. Córcia nie wyobraża już sobie dnia bez kontaktu z ukochanymi ciociami i przyjaciółmi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 5:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też tak jak ikonka1 polecam Te Vizję. Moje dziecko też chodzi do tego przedszkola, tyle, że w Gdańsku Smile Jest czas i na zabawę i na naukę. Urozmaicony plan dnia, super ciocie, które dbają o bezpieczeństwo i rozwój maluchów. Moje dziecko przepada szczególnie za zajęciami kuchcikowo, chyba rośnie mi mój własny master chef Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2018 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze dzieci chodzą do prywatnego, bo nie było miejsca w takim publicznym i wybraliśmy te przedszkole - http://przedszkolealbercik.com.pl/ Ale dobrze, dzieci się tam dobrze czują, chętnie chodzą a to najważniejsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytaliśmy w Internecie, popytaliśmy znajomych i padło na Raz Dwa Trzy My na Mokotowie http://www.razdwatrzymy.edu.pl/ i rzeczywiście jest przedszkolem dobrym pod każdym względem. Mają tam program, który otrzymał I nagrodę w konkursie programów wychowania przedszkolnego, organizowanym przez MEN, miłe panie opiekunki, zdrowe żywienie, nauke angielskiego i hiszpańskiego w formie zabawy. Ogółem przedszkole ma same plusy według mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
byczek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Wrz 2018
Posty: 21

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może publiczne po prostu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto poszukać opinii o najbliższych przedszkolach. Ja tak trafiłam na bardzo dobre przedszkole www.przedszkole-promyk.pl, które znajduje się w Warszawie w dzielnicy Włochy. Polecam wam się z nimi skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to widzę, że nie będę oryginalny jak też polecę Te Vizję Smile Super placówka, mogą być przykładem dla innych tego typu miejsc. Mnóstwo nauki poprzez zabawę, oddane i cierpliwe ciocie, którym zależy na tym by dzieci czuły się z nimi jak najlepiej. Mają podejście do maluchów w każdym wieku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Sob Gru 14, 2019 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Opolu super przedszkole to https://magicznydomek.opole.pl/ Poza tradycyjnymi zajęciami dydaktyczno-wychowawczymi dzieciaki mają tam świetne zajęcia kulturalne i teatralne a także plastyczne i ceramiczne. Jest angielski w formie zabawy, jest poranna gimnastyka, rytmika i elementy tańca a nawet bajkoterapia i muzykoterapia. No i najważniejsze - jest tam świetna kadra pedagogiczna, doświadczona i z fantastycznym podejściem do dzieciaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Sob Sie 29, 2020 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My natomiast zdecydowaliśmy się postawić na przedszkole Tequesta z Warszawy, które jak najbardziej mogę Wam polecić do sprawdzenia, ponieważ stawiają na super organizację zajęć, odpowiednio dobrane zajęcia i jednocześnie super nauczycielki we wszystkich grupach. No i co również warto zaznaczyć należą do najlepszych przedszkoli uzyskując odznakę Orłów Edukacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wersow
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 469

PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej jest wysłać dziecko do przedszkola prywatnego, oczywiście jeśli fundusze na to pozwalają Smile Moje chodzi tutaj https://fiqmiku.pl/ i osobiście bardzo sobie je chwale, dzieciaki mają co robić przez cały dzień tak nauczycielki zapewniają im czas! Gdybym miała wybierać jeszcze raz na pewno bym zdecydowała się na to samo przedszkole!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy