FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dobre mieszkania pod wynajem na Bielanach od dewelopera

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Developerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
timon83
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Sie 2013
Posty: 8

PostWysłany: Wto Paź 22, 2013 1:27 am    Temat postu: Dobre mieszkania pod wynajem na Bielanach od dewelopera Odpowiedz z cytatem

Zajmuje się wyszukiwaniem miejsc pod inwestycje dla osób indywidualnych. Udało nam zaleźć ciekawe miejsce pod inwestycje. To mieszkanie na warszawskich Bielanach. Ogłoszenie znalazłem wpisując w google po prostu : sprzedam mieszkanie Warszawa Bielany. Znalazło mi wszystkich możliwych deweloperów w okolicy. Okolica jest bardzo ciekawa ponieważ blisko jest park, sklepy oraz linie komunikacji miejskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pon Mar 16, 2015 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama ostatnio interesuję się trochę inwestycjami mieszkaniowymi w Warszawie. Jestem zdania,że ciekawe apartamenty są realizowane przez tego dewelopera:
http://www.metrobielany.pl/
Cena jest niska ( oczywiśćie wszystko jest do negocjacji - szczególnie jeśli chodzi tutj o mieszkanie na najwyższym piętrze albo na samym dole). A jednocześnie cały teren jest już w miarę uprzątnięty oraz dobrze skomunikowany z resztą miasta.
Myślę,że jest to na pewno lepszy pomysł niz kupno mieszkania w centrum Warszawy. Będzie taniej, można liczyc na wyższy standard. I nie ma takiego hałasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
el83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 100

PostWysłany: Sob Maj 27, 2017 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Osiedle Viridis to wyjątkowa inwestycja, w okolicy której znajduje się Trójmiejski Park Krajobrazowy. Prawie ze wszystkich stron jest otoczona sosnowym lasem. Tutaj https://www.eurostyl.com.pl/osiedleviridis.html można dowiedzieć się więcej. Mieszkania Gdynia Karwiny z powodzeniem można wynająć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michał Makusz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 66

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bielany są strasznie drogie, niekiedy dwa razy taniej można kupić mieszkanie w Łomiankach, a i zdarzają się oferty gdzie w cenie nieruchomości jest dodatkowo miejsce postojowe. Komunikacja nie jest najgorsza i jeszcze Kampinos blisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nabielak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Nie Cze 10, 2018 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym ten temat zostawił specjaliście. Moim zdaniem to najlepsze możliwe rozwiązanie...
_________________
Wszyscy na świecie szukają szczęścia, a jest jeden tylko sposób, aby je znaleźć. Trzeba kontrolować swoje myśli. Szczęście nie przychodzi z zewnątrz. Zależy od tego, co jest w nas samych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz ładnych mieszkań od Dewelopera to polecam Ci odwiedzenie tej strony http://www.phupartner.pl/ Posiadają bardzo duzą bazę ładnych i przestronnych mieszkań. Na pewno znajdziesz coś co Ci podpasuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej interesuje zakup od dewelopera bez pośredników, bo w zasadzie sama mogę znaleźć takie mieszkanie jakie mi się podoba a jak kupię od Atala to mogę też zamówić wykończenie takie jakie mi pasuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Koksu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podobają mi się Bielany!! Jednak to że żona pracuje w Konstancinie przekonało nas do zakupu mieszkania w Wilani, mamy stamtąd lepszy dojazd, ja do centrum a ona do swojego biura. Ale na mieszkanie trzeba czekać jeszcze Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alisson
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 25

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wlasnie sama zastanawiałem się nad tym czy lepiej pośrednik i rynek wtorny, czy deweloper, z tym deweloperem to mimo wszytsko wychodzi jednak taniej, jak orientowałam się ceny posrednikow sa kosmiczne i nie będę się rwala z motyka na slonce, tylko jednak postawie na cos nowego. Znacie polnord, można im ufac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spencer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alisson napisał:
A wlasnie sama zastanawiałem się nad tym czy lepiej pośrednik i rynek wtorny, czy deweloper, z tym deweloperem to mimo wszytsko wychodzi jednak taniej, jak orientowałam się ceny posrednikow sa kosmiczne i nie będę się rwala z motyka na slonce, tylko jednak postawie na cos nowego. Znacie polnord, można im ufac?


Coś tam slyszalam, bez szalu ale znajomi jakoś specjalnie na nich nie psioczyli, a z mojego kolegi jest trochę nerwus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Developerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy