FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyrwać się z sideł nałogu...
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 6:11 pm    Temat postu: Wyrwać się z sideł nałogu... Odpowiedz z cytatem

Chcąc wyrwać się z sideł nałogu, wielu ludzi próbuje samodzielnie ograniczyć spożywanie alkoholu, czy też innych używek. Niestety, mało komu się udaje... Chcąc zerwać z uzależnieniem, najlepiej skorzystać z oferty jednego z profesjonalnych ośrodków, jak krakowskie Centrum Dobrej Terapii, do którego należy http://ograniczpicie.pl/ poświęcony tematowi tej choroby...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 417

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2018 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby wyrwać się z jakiegokolwiek nałogu potrzebna jest pomoc lekarzy. To nie jest tak, że jak ograniczymy picie, narkotyki, hazard, to znaczy, że się wyleczyliśmy. To jedynie świadczy o tym, że nie chcemy , albo nie możemy z tym całkowicie skończyć. Niezbędna jest zawsze pomoc ośrodka takiego jak Szansa na Wolność , gdzie lekarze z doświadczeniem przeprowadzą nas do lepszej przyszłości, wolnej od nałogów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze lubię wiedzieć co mi dolega, dlatego dość często czytam artykuł z portalu https://www.hemoroidy24.pl/bezoperacyjne-usuwanie-hemoroidow-nowoczesne-metody-dostepne-w-polsce/ przy ich pomocy wiem na co choruję, jak również w jaki sposób mogę się leczyć naturalnymi sposobami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż pił od wielu lat ale od chyba 5 lat zaczęło się piekło. W końcu aby ratować jego i nasze małżeństwo zgłosiłam go na leczenie , nawet nie chce wspominać co się działo. Ale musiałam po dwóch dniach się wyprowadzić aby zgłosił się na detoks a potem na terapie . Pojechał wtedy do ośrodka terapii Tratwa. Czekałam cierpliwie na jego powrót czy się odezwie, przyjechał zupełnie inny człowiek, zmieniony na lepsze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 5:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powszechnie wiemy I zgranie powinno być traktowane jako forma rozrywki jednak dla wielu ludzi ta forma przekształca się w uzależnienie od hazardu. Problem z hazardem dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Dlatego też, jeśli mamy w swoim otoczeniu osobę uzależnioną od hazardu warto porozmawiać z nim i nakłonić do leczenia na przykład ośrodku Wiosenna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem co czujesz, ale nie martw się nie jesteś w tym sam. Weź pod uwagę leczenie takiego uzależnienia. Jest pewien ośrodek https://rehab-terapia.pl/oferta/leczenie-narkomanii/ , który według mnie robi kawał dobrej roboty. Możesz zobaczyć jak wyglądają programy, albo sesje rodzinne. Wsparcie rodziny w tym trudnym czasie jest niezbędne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z takimi problemami to trzeba się udać do jakiegoś ośrodka pomocy uzależnień gdzie terapia będzie kompleksowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby wyjść z nałogu to naprawdę trzeba chcieć i to samemu, inaczej nie będzie to miało sensu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do sprawdzonego ośrodka leczenia uzależnień. Jeżeli rozglądacie się za czymś w okolicach Poznania to polecam wam zgłosić się do http://www.moje-zycie.eu/ Tam na pewno otrzymacie pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam jak jeszcze do niedawna nie potrafiłem przeżyć godziny bez siedzenia na internecie. Był to niewątpliwie jeden z moich najgorszych nałogów, ale powoli się go pozbywam, a zorientowałem się, że internet przejmuje mi życie po przeczytaniu https://strefa.biz/tabu/uzaleznienie-od-internetu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie wlasnie ze terapia bylaby tu najodpowiedniejsza. W Nowym Modlinie dziala prywatna klinika Medox https://medox.org.pl/ - gdzie skupiaja wedlug mnie najlepszych psychologów . Mysle ze pomogą każdemu, nawet jesli jest to problem z uzaleznieniem od alkoholu, depresja , itp..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak z używkami i ich dobroczynnym działaniu? Słyszałam, że bardzo polecany jest olej z konopi stosowany np. w kosmetykach. Takie informacje znalazłam m.in. na stronie http://fotogalerieblog.pl/a,bsye Wiem też, że olej konopny w kosmetykach jest jak najbardziej legalny i stosowany w kosmetykach w naszym kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyrwać się ze szponów takiego nałogu, to nie łatwa sprawa. Oprócz problemów, jakie niesie za sobą samo uzależnienie, dochodzą jeszcze kwestie prawne. Hazard można uprawiać tylko po spełnieniu szeregu wymogów. Za ich złamanie grożą poważne konsekwencje, dlatego lepiej wtedy załatwić sobie fachową pomoc. Możecie szukać jej tu, kliknij tutaj oraz dowiedzieć się, jakie konsekwencje prawne grożą, za nieprzestrzeganie określonych zasad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Florka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest to, że chcesz. To jest już właściwie połowa sukcesu, bo nie da się nikogo zmusić do tego, by walczył z nałogiem. Wydaje mi się, że nałogi są tak poważną sprawą, że tak, czy siak bez specjalistycznej pomocy się nie obejdzie. Spróbuj się z orientować na jaką pomoc możesz liczyć w swojej okolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety problem z uzaleznieniami roznego rodzaju z roku na rok zaczyna sie nasilac w naszym spoleczenstwie. Szczegolnie jesli chodzi o narkotyki - warto wybrać sie na skuteczne leczenie narkomanii w osrodku Medox w Nowym Modlinie. To jedyna szansa aby wyjsc na prostą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy