FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dobra restauracja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio natknelam się na ten lokal http://www.okwinebar.com/ a ich karta dan wyglada bardzo zachecajaco. Slyszalam ze przygotowują dania z sezonowych i swiezych skladnikow. Zastanawiam sie czy sie tam nie wybrac przypadkiem z rodzinką na jakis niedzielny obiad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Niedawno byłam w fajnej restauracji w stolicy z rodziną. Nazywała się , jak dobrze pamiętam Bubbles Bar Warszawa i można było tam spróbować na przykład blinów, małż czy gęsi podanej w niecodzienny sposób. Przyznam się, że miła obsługa zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, a i miejsce było niecodzienne. Happy Hour z szampanami za 29 zł za osobę to też dodatkowy atut.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie już restaurację https://lacampana.pl/ w Krakowie? Ja jeszcze w niej nie byłam, ale planuję pojawić się tam już niedługo na jakiejś pysznej kolacji. Kusi mnie skosztowanie cielęciny z szynką parmeńską Crudo i szałwią, duszoną w białym winie podane z gnocchi ziemniaczanymi i warzywami sezonowymi. Była to pozycja w menu, która od razu zwróciła moją uwagę. Mam nadzieję, że jakieś miejsce dla mnie się znajdzie, jeśli wcześniej zarezerwuję stolik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeżyliście kiedyś kulinarną rewolucję? Ja właśnie ją miałam w Restauracji Akademia. Nie dziwię się, że ten najsłynniejszy w Warszawie lokal odwiedzają wszyscy celebryci. Wystarczy spojrzeć na wystrój wnętrz i obsługę, która każdego gościa traktuje szczególnie wyjątkowo. Gdy byłam tu na przepysznym obiedzie, to czułam się jak prawdziwa gwiazda. Tylko tu skosztujecie wyśmienitych dań po bardzo rozsądnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o Szczecin chodzi to najlepsza pizza jest w Brooklyn Pizza https://www.pizza-brooklyn.pl/ na Witkiewicza. Cudna, pyszna, niebo w gębie, lepszej nigdzie nie jadłem. Zawsze tam wracam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kiedy pamiętam to uczęszczamy do restauracji http://www.krys-stan.com.pl . To najlepszy wybór dla osób, które cenią smak staropolskich potraw. Ja do takich należę! Stołuję się tam przynajmniej raz w tygodniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Sob Lut 23, 2019 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadąc służbowo do Łodzi po drodze zatrzymałam się akurat w Radomsku. Tak zgłodniałam, że musiałam coś zjeść. Trafiłam do restauracji Las, która zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Gdybyście przejeżdżali to zdecydowanie polecam. Jadłam zupę pomidorową z makaronem i kaszotto z kurczakiem i warzywami, pychota. Ja takie dobre miejscówki to sobie zapisuję, sporo jestem w różnych delegacjach. Wiem, gdzie z chęcią wrócę, a jaki lokal omijać. Do Lasu wrócę bankowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Puella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 141

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda restauracja powinna zainwestować w dobrej jakości sprzęt gastronomiczny dzięki któremu kucharze będą mieli komfort przygotowywania najlepszych posiłków. Jest to bardzo ważny element w każdej restauracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Pszczynie znajduje się bardzo dobra restauracja. Polecam wam zapoznać się z ofertą www.patio-kuchniachlebwino.pl Miejsce to świetnie nadaje się do organizacji bankietów czy imprez okolicznościowych. Dodatkowo mają przepyszne jedzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkel12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 60

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio po drodze z Sochaczewa do Warszawy szukaliśmy jakiejś dobrej knajpki. Zapytaliśmy się mieszkańców w jakiejś miejscowości czy coś polecają i kazali nam znaleźć restauracje błonie. Po krótkim rekonesansie udaliśmy się do casa della pizza. No i to był dobry wybór. Prawdziwa włoska pizza. Mają genialny sos pomidorowy. Polecam sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od miasta, o którym mowa Smile Ja na przykład mogę polecić restaurację Pod Baranem, która znajduje się w Krakowie: https://podbaranem.com/. Jest to jedna z moich ulubionych krakowskich restauracji. W wolnej chwili zawsze wpadam na obiad z rodziną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam restaurację Akademia. Moim zdaniem nie ma sobie równych. Moi znajomi chwalą sobie to miejsce. Widziałam na zdjęciach w internecie, ale jestem zachwycona. Wybieram się do niej z narzeczonym, aby sprawdzić, jaką serwują kuchnię. On już tam był ze swoją siostrą na lunchu i twierdzi, że w końcu doczekał się u nich KOPYTKA W SOSIE TRUFLOWYM Z PARMEZANEM, które tak uwielbia. Zatem jutro tam idziemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom z Poznania, które są wielbicielami pizzy polecam www.magicpizza.pl Tam zjecie najlepszą pizze w swoim życiu. Mają ciekawą ofertę i niezłe ceny w stosunku do jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kruppssa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 190

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem z Krakowa, tylko z Katowic ale wiem, że https://www.pizzeriagomorra.pl zobacz to w każdej pizzerii może mieć inne promocje. Są różnice w dniach obowiązywania, nie wszędzie jest dowóz, nie wszędzie obowiązują te same promocje. Wszystko jest przecież podane na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mieszkacie w Szczecinie to polecam wam wybrać się do restauracji www.chinaming.pl Tam spotkacie się z przepysznym jedzeniem pochodzącym z Kuchni Chińskiej i Wietnamskiej. Uwielbiam tam chodzić na obiady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy