FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czy warto wymieniac dach jesli poddasze bedzie nieuzytk

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nim
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 1

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 6:15 pm    Temat postu: Czy warto wymieniac dach jesli poddasze bedzie nieuzytk Odpowiedz z cytatem

Kochani Forumowicze!

Jestem wlaścicielką domu parterowego murowanego - wiek ok 60 lat, stropy drewniane, dach kryty dachowka cementową.
Poddasze jest nieuzytkowe i nie bedzie przynajmniej przez najblizsze 10 lat. Przy remoncie, w którego
jestem trakcie, głownie koncentruje sie na dociepleniu i wykonczeniu dolnej kondygnacji- w tym
rowniez stropów. Mam pytanie czy warto wymnienic teraz równiez dach?


Obawiam sie ze jak teraz zajme sie tylko stropami a za jakis czas dachem to podczas prac remontowych moze popekac mi sufit Wiec moze lepiej od razu zająć sie tez dachem? No i elewacja juz by ladniej wygladala

Pozdrawiam
Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2013 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dach najlepiej wymienić na samym końcu. Tak jak piszesz: sufit czy ściany mogą Ci popękać w trakcie remontu.


http://szwedzkablacha.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Telka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 26

PostWysłany: Wto Paź 08, 2013 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie ostatnio był wymieniany dach w celu ocieplenia właśnie. Powiem szczerze, że sporo dała jego wymiana.
Do tego ocieplaliśmy dom i teraz spokojnie można czekać na zimę : >
_________________
Mieszkanie dla Młodych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto jeżeli chcesz mieć bezpieczny dom na lata, tym bardziej że teraz możesz również liczyć na fajną cenę na dachówki ceramiczne i cementowe a dokładnie mówię tutaj o modelach Celtycka Lumino, Turmalin, Teviva Cisar oraz Rubin 13V które jeszcze znajdują się na promocji Cztery Asy w Dobrej Cenie od Braas do końca października.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wydaje mi się jeżeli postawisz na porządnego producenta jak Braas, który przygotował kilka naprawdę porządnych modeli betonowych jak Teviva, Bałtycka, czy Romańska w technologii trójwarstwowej Cisar i dodatkową podwójną powłoką akrylową Lumino.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bertin
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2020
Posty: 20

PostWysłany: Sro Lip 29, 2020 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeżeli już zabieracie się za stworzenie stylowego i porządnego dachu na lata to zdecydowanie wygrywa Braas, tym bardziej że dachówka ceramiczna posiada u nich aż 30 letnią gwarancję. Moim zdaniem jest najlepszą opcją w zakresie pokryć dachowych. A do tego można tak naprawdę stworzyć dach z jednej fachowej ręki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy