FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Fordaserki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gema83
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Sty 2014
Posty: 10

PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 9:14 am    Temat postu: Fordaserki Odpowiedz z cytatem

Witam,
ostatnio byłam na szkoleniu weekendowi, które zakończone była ekskluzywnym bankietem. W związku z tym, że większość to byli jednak panowie organizatorzy zaangażowali na wieczór Fordanserki Dziewczyny spisały się na medal, impreza była świetna:) To był strzał w 10! Bardzo chętnie pojadę jeszcze na szkolenie zakończone tak niepowtarzalna imprezą. Po tak owocnie spędzonym weekendzie od razu ma się ochotę do intensywnego rozpoczęcia tygodnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pon Mar 24, 2014 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to dziwne, kojarzy mi się z paniami do towarzystwa, takie bardziej ekskluzywne prostytutki, a Ty się tym jeszcze ekscytujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy