FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Księgowość - zająć się nią samodzielnie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 1:19 pm    Temat postu: Księgowość - zająć się nią samodzielnie? Odpowiedz z cytatem

Tak jak w tytule – czy księgowością zająć się samodzielnie, czy też lepiej zlecić to zadanie profesjonalnej firmie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karol123 ja radziłbym Ci jednak nawiązać współpracę z dobrym biurem rachunkowym. Nie wiem skąd jesteś ale jeśli z Sosnowca lub okolic to zerknij sobie na ofertę firmy Kasprzyk&Niziołek. Mają też swoje biura w Gliwicach i Katowicach. Istnieją na rynku już ponad 20 lat, co wiąze się z tym, że mają duże doświadczenie i wiedzę. Moją księgowością zajmują się już od 5 lat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rora
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 32

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się nie podjęła. Moim zdaniem lepiej zostawić to profesjonalistom. Jak tylko znajdę dłuższą chwilę podeślę Ci do nich kontakt Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziulka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 106

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie chce Ci się z tym bawić, albo po prostu się nie znasz jak wiele innych osób, to polecam Ci zerknąć tutaj: http://www.reset2.pl/. Mega porządna firma z dużym zapleczem doświadczenia, więc nie ma się czego obawiać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1459

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samodzielna księgowość? Nigdy bym się na to nie odważyła. Lepiej zdać się na pomoc ekspertów w tym fachu, na przykład GLC. Tutaj http://www.glc.pl/ksiegowosc przeczytacie znacznie więcej na temat ich oferty, oferują m.in. outsourcing usług księgowych- sprawdźcie sami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebeeka091
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 169

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej można prowadzić księgowość samodzielnie, nawet nie mając w tym doświadczenia. Najprościej będzie to zrobić przy pomocy narzędzi do księgowości online, jak https://wfirma.pl - koszty są bardzo niskie, a w razie problemów można liczyć na wsparcie ekspertów księgowych z serwisu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paluch686
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 293

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej znaleźć księgową lub biuro rachunkowe niż liczyć to samemu. Zawsze możesz się pomylić, a później konsekwencje mogą być różne. Ja polecam Credotax - to bardzo dobre biuro rachunkowe Poznań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samodzielnie odradzam, to zajmuje zbyt wiele czasu i nie można się skupić dobrze na swojej branży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kk001
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2018
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 9:39 pm    Temat postu: Najlepiej Odpowiedz z cytatem

Według mnie księgowa to najlepsze rozwiązanie.Moja firma korzysta z usług księgowa wrocław . E-księgowość nie cieszy się dobrą opinią. Stara szkoła jest najlepsza. Nie mam zaufania do ekranu, wolę kontakt twarzą w twarz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 7:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepszym rozwiązaniem jest znalezienie dobrego biura rachunkowego. Lepiej by rozliczaniem naszej firmy zajmował się ktoś kto ma w tym doświadczenie. Jeżeli mieszkacie w Szczecinie to polecam wam skontaktować się z firmą www.biurogalant.pl Tam spotkacie się z profesjonalną obsługą księgową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 4:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do końca zgodzę się z moim przedmówcą. Stawiając bowiem na dobry program księgowy, bez większych problemów ogarniemy małą księgowość. Bardzo ciekawy opcją jest darmowa wersja http://www.ksiega-podatkowa.pl/wersja-testowa . To idealna opcja dla przedsiębiorców działających na KPiR bądź ryczałcie. Możemy tutaj dowolnie konfigurować moduły, korzystać na bieżąco z pomocy technicznej, a także filmów instruktażowych, przy czym tak zasadniczo program jest bardzo łatwy w obsłudze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy