FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
W Poznaniu - Osiedle Nowe Podolany

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RyszradPoznan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sro Cze 17, 2009 10:16 am    Temat postu: W Poznaniu - Osiedle Nowe Podolany Odpowiedz z cytatem

Dopiero powstaje i chciałbym się bliżej przyjrzeć wykonawcy. Robi go firma Jandach. drodzy forumowicze macie jakieś doświadczenia związane z tą firmą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
seweryn
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 1

PostWysłany: Nie Lip 26, 2009 4:18 pm    Temat postu: Re: W Poznaniu - Osiedle Nowe Podolany Odpowiedz z cytatem

RyszradPoznan napisał:
Dopiero powstaje i chciałbym się bliżej przyjrzeć wykonawcy. Robi go firma Jandach. drodzy forumowicze macie jakieś doświadczenia związane z tą firmą?

A sporo o nich piszą w necie. Mają przeważnie dobre i bardzo dobre opinie. Rzadko ktoś krytykuje. Firma z doświadczeniem i chyba dbająca o jakość. Nie wiem nie budowałem, ale słyszałem o nich. Także szukałem informacji na ich temat. Ja będę budował dom pod Poznaniem i ktoś na jakimś forum ich właśnie polecał. Warunki dają dobre, więc już prawie się przekonałem. Jakbyś potrzebował info pisz na prv jak coś nowego się dowiem to sie podzielę.
_________________
Nihil novi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RyszradPoznan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 2

PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 5:43 pm    Temat postu: Re: W Poznaniu - Osiedle Nowe Podolany Odpowiedz z cytatem

seweryn napisał:
RyszradPoznan napisał:
Dopiero powstaje i chciałbym się bliżej przyjrzeć wykonawcy. Robi go firma Jandach. drodzy forumowicze macie jakieś doświadczenia związane z tą firmą?

A sporo o nich piszą w necie. Mają przeważnie dobre i bardzo dobre opinie. Rzadko ktoś krytykuje. Firma z doświadczeniem i chyba dbająca o jakość. Nie wiem nie budowałem, ale słyszałem o nich. Także szukałem informacji na ich temat. Ja będę budował dom pod Poznaniem i ktoś na jakimś forum ich właśnie polecał. Warunki dają dobre, więc już prawie się przekonałem. Jakbyś potrzebował info pisz na prv jak coś nowego się dowiem to sie podzielę.


Dokładnie. Zainspirowałeś mnie do poszukiwań. I wszystko się zgadza jak w szwajcarskim zegarku. Tego potrzebowałem. Nic dodać nic ująć. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King-a
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 19 Sty 2022
Posty: 41

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysyłka na cały świat Odwiedź stronę internetową, aby uzyskać więcej stylów:https://www.linwatches.co.uk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szklana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 153

PostWysłany: Czw Lut 03, 2022 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zależy Ci na nowym mieszkaniu to najłatwiej przejrzeć oferty deweloperów budujących w okolicy. W Poznaniu warto się rozejrzeć na osiedlu Atal Warta Towers bo jest położone w atrakcyjnej lokalizacji pod względem komunikacji miejskiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy