FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Brama wjazdowa
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 11:18 am    Temat postu: Brama wjazdowa Odpowiedz z cytatem

Wcześniej nie zadawałm sobie sprawy z tego jak trudny bedzie to wybór gdy będe chciala zamontowac u siebie brame wjazdową. Teraz gdy bliżej poznaje temat, zdaje sobie sprawę z tego jak duży jest wybór i nie wiem na co się zdecydowac. Z wszystkich dostępnych rodzai zainteresowały mnie bramy wjazdowe skrzydłowe regulazaun.pl . Myślicie, że bedzie to dobry wybór?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Wto Lut 25, 2020 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najladniejsza jest metalowa, kuta, my mamy taką w retro stylu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 864
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Sro Lip 01, 2020 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to fakt takie bramy kute i w stylu retro są przepiękne, ale musisz pamiętać że znacznie bardziej podatne na korozję Smile Ale wiadomo jeśli ktoś już się zdecyduje to musi brac pod uwage, że co kilka lat czeka go profilaktyczne ścieranie farby i malowanie czymś co powstrzyma korozję. Jak coś to u nas najlepiej sprawdza się w tym temacie farba z Polifarbu Lowicyn. Od lat używamy ich farb i powiem ci, że jakość w stosunku do ceny jest świetna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Czw Lip 09, 2020 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jest solidna metalowa brama wjazdowa, elegancka, w nieco retro stylu od firmy Gałecki https://www.xn--gaecki-4db.pl/ z Warszawy. To specjaliści jeśli chodzi o bramy, ogrodzenia i automatykę do nich, także sprawdźcie ich sobie. Maja szeroki wybór bram różnego typu, na pewno znajdziecie coś co idealnie pasuje do waszego domu i posesji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę się rozglądałem za odpowiednią firmą, która wykona dla mnie bramę wjazdową. W końcu zdecydowałem się na ofertę firmy https://www.kowal-art.pl/ i mogę polecić ich również wam. Oni mają doświadczenie w wykonywaniu bram wjazdowych o ogrodzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brama musi być wykonana z solidnego surowca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jmcglynn
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Wrz 2020
Posty: 4
Skąd: Będzin

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 4:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam zrobiłem bramę wjazdową. Nawet nie kosztowało mnie to dużo pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zrodlo55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 323

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2020 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez wątpienia dobre dobrany automat do brama to podstawa, aby całość urządzeń była ze sobą zgrana. Ważne jest aby dopasować wszystkie elementy do siebie i zadbać o ich najlepszą jakość. Polecam sprawdzić opcję od https://www.somfy.pl/produkty/bramy-i-akcesoria/bramy-wjazdowe gdzie znajdziesz bardzo konkretne rozwiązania i doskonałą technologię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Sro Lut 03, 2021 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też wybrana brama dwuskrzydłowa z przyczyn praktycznych - wąska działka i przesuwna zwyczajnie by się nie zmieściła. I taniej się okazało, że też jest. Porównanie bram wjazdowych macie na http://www.bram-serwis.pl/pl/blog/148-brama-przesuwna-czy-dwuskrzydlowa mnie ten wpis na blogu dokładnie uzmysłowił jaką bramę u siebie muszę mieć. Anie jedna nie jest lepsza ani gorsza, trzeba porównać zalety, wady i zdecydować która najbardziej pasuje do naszej posesji. Jeśli będzie dobrze wykonana, z wysokiej jakości materiałów to z każdej będziemy zadowoleni. Każdą można przecież wyposażyć w napęd i otwierać automatycznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zrodlo55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 323

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest aby automat do bramy był bardzo dobrze dopasowany. To podstawa, która wymaga znalezienia najwłaściwszych produktów. W tym wypadku technologie od https://www.somfy.pl/produkty/bramy-i-akcesoria/bramy-wjazdowe wydają się świetnym pomysłem w tym wypadku. Polecam szczególnie osobom ceniącym dopasowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Sob Maj 08, 2021 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie nie było problemu z montażem bramy wjazdowej, z resztą z wyborem również. Tak się złożyło, że wybierając ogrodzenie od Jońca okazało się, że mają też różne bramy do wyboru. Zdecydowałam się na panelową przesuwną Vero, przystosowaną do montażu automatyki. W końcu trzeba sobie ułatwiać, taka brama to duża wygoda jeśli chodzi o użytkowanie. Prezentuje się też super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melaska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 90

PostWysłany: Czw Maj 13, 2021 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zimę na pewno będziecie sobie dziękować za wybór bramy automatycznej. Jest to spora wygoda jak nie musicie wysiadać z auta żeby wjechać na swoją posesje, nawet i do garażu od razu;) Jak myślicie o zmianie ogrodzenia, o kupieniu bramy wjazdowej, to powinniście zajrzeć sobie na https://plotex.net.pl/ogrodzenia/ Mają tu solidne ogrodzenia do domów prywatnych, także ich ogrodzenia metalowe świetnie sprawdzą także na obiektach firmowych - tu trzeba wybierać i tanie rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
collins.cheyenne
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob Maj 15, 2021 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie dobrze sprawdza się zwykła metalowa brama, na pilota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jessika61
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Maj 16, 2021 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam bramy elektryczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monimm82
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 15 Lut 2017
Posty: 44

PostWysłany: Czw Maj 27, 2021 5:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważna rzecz, pamiętajcie żeby nie zrobić za małej. Mi kilka razy udało się bezproblemowo wjechać, no ale wiadomo jak to jest z rutyną, raz mi się nie udało i przyrysowałam samochód. Jak będziecie zamawiać bramę, wymieniać ogrodzenie, to zerknijcie na stronę https://betto.pl/89-slupek-do-paneli-ogrodzeniowych-jak-wybrac-ten-najlepszy Tu można znaleźć sporo porad dotyczących wyboru ogrodzenia, ale i też właśnie różnego rodzaju przęsła, furtki - wszystko co niezbędne do budowy ogrodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy