FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie konto bankowe wybrać ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 3:05 pm    Temat postu: Jakie konto bankowe wybrać ? Odpowiedz z cytatem

Witam! Szukam dobrego konta, najlepiej by nie było za nie oplat dla studenta . Co mi polecacie ? Jaki bank ma najlepszą ofertę ? Sprawdzałem porównanie kont dla studentów i bardzo ciekawie wygląda oferta PKO banku konto za 0 zł co o nim sądzicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ekspert PKO BP
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 12

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 6:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@hania123, większość naszych Klientów w wieku 18-26 lat korzysta z PKO Konta dla Młodych. Wszystko jest za darmo: prowadzenie konta, przelewy, wypłaty ze wszystkich bankomatów, karta - wystarczy 5 transakcji na dowolną kwotę. Do obsługi dostępna jest wygodna aplikacja mobilna IKO oraz intuicyjny serwis iPKO. Szczegóły na temat konta znajdują się na naszej stronie: https://www.pkobp.pl/lps/pko-konto-dla- ... portal=724. Zapraszamy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nisa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 122

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem jest także korzystanie z różnego rodzaju porównywarek Smile W ten sposób można od razu porównać oferty, które nas interesują! Wiem, że konta bankowe ranking maja bardzo aktualne dane! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolciahoho
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porównywarki są w stanie dużo pokazać, więc warto z nich korzystać. ALe ja też często kieruję się opiniami znajomych. Na przykład polecili mi konto wspólne w Toyota Bank - https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/konta/osobiste/konto-wspolne/szczegoly/ - okazało się, że jest naprawdę fajnie przemyślane i bardzo wygodnie się z niego korzysta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slazak2121
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 65

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku jest wiele darmowych kont w różnych bankach, wystarczy tylko spełnić warunki opisane w regulaminie. Najczęściej jest to określony miesięczny wpływ na konto lub kilka transakcji kartą w miesiącu. Poza tym banki kuszą nas różnymi promocjami, w których za otwarcie rachunku można zyskać dodatkową gotówkę. O najpopularniejszych z nich poczytasz na https://ekantor.pl/masz-konto-w-banku-sprawdz-co-mozesz-na-tym-zyskac/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dla studenta idealnym wyborem może być jedna z ofert Banku Zachodniego WBK. Nie dowolna oczywiście, mam coś bardzo konkretnego na myśli. Spośród kont standardowych - https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-standardowe/konta-standardowe.html - odnaleźć można opcję dla młodych poniżej 26 roku życia. Tak jak właśnie oczekujesz, większość opłat została zniwelowana – nie płacisz za prowadzenie konta, za przelewy na telefon, za kartę (pod warunkiem oczywiście, że zapłacisz za jej pomocą za coś kilka razy w ciągu miesiąca albo raz a dobrze), za wypłaty z jakiegokolwiek bankomatu. Myślę, że to wszystko jest jak najbardziej dla Ciebie sądząc po tym, jak opisałeś swoje potrzeby. Oczywiście zakładam, żeś młody student, a nie „wieczny” student, który 26 lat już dawno skończył, ale myślę, że to dość bezpieczne założenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Puella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 141

PostWysłany: Nie Paź 14, 2018 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o konto bankowe to warunki bardzo szybko się zmieniają. Dlatego warto śledzić na bieżąco i sprawdzać warunki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jzrkan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 118

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób zadaje sobie pytanie "konto - w jakim banku?" i to co mogę im doradzić to sprawdzić rankingi i opinie w internecie. Można znaleźć sporo przydatnych informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy