FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Księgowość w inwestycjach
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Farenor
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 24

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 8:51 am    Temat postu: Księgowość w inwestycjach Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Co lepiej wychodzi? Księgowa czy księgowość online, jak uważacie? A może najlepiej prowadzić księgowość Szczecin swojej firmy samemu? Czy też zlecić to biurowi rachunkowemu? Co jest waszym zdaniem lepszym rozwiązaniem? Zakładając, że firma jest stosunkowo niewielka. Wydaje mi się że samodzielna księgowość dla osoby z podstawową wiedzą to strata czasu i energii, a jeszcze nie ma pewności, czy sobie nie narobisz bałaganu, to bardziej rozwiązanie dopiero po jakimś okresie nauki tego typu rzeczy. A wy jak sobie poradziliście z księgowością?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Clamor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to jest zdecydowanie kwestia dla specjalisty. Dzięki temu unikniemy wielu trudności.
_________________
W efekcie często się zdarza, że jestem zmęczona bez powodu, bo wiele czasu zajmuje mi karcenie samej siebie za bezproduktywne lenistwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto pamiętać o dobrym biurze rachunkowym i najlepiej skorzystać z usług biura rachunkowego MG Finanse Gdańsk sprawy związane z księgowością. Chyba, że naprawdę ktoś się na tym zna... Ale skoro prowadzicie przykładowo swoją działalność czy nie lepiej jednak kogoś zatrudnić, a w to miejsce zyskać trochę czasu? Większej swobody?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre biuro księgowe z Krakowa to http://kancelariaskarla.pl/ Kompleksowe podejście – usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradztwo podatkowe. Ogółem profesjonalizm i dokładność, dzięki nim mamy porządek w papierach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dobrym pomysłem jest skorzystanie z programu https://wfirma.pl/program-do-faktur-online - to jest jeden z najbardziej zaawansowanych systemów do księgowości w Polsce, a przy tym korzystanie z niego jest stosunkowo tanie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak przy bardziej skomplikowanych rozliczeniach polegałabym na wiedzy i doświadczeniu sprawdzonego biura rachunkowego, ale takiego korzystającego z oprogramowania ułatwiającego i jemu pracę i mi przesył danych czy wgląd w deklaracje w razie potrzeby, czy kontakt. Sa takie programy, np. https://mojebiuro24.pl/ dzięki którym to możliwe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 12:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Księgowość to podstawa każdej firmy jeżeli chcesz mieć pewność co do inwestycji oraz pokrycia wszystkich ewentualnych kosztów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do firmy, która zajmuje się obsługą księgową firm. Jeżeli prowadzicie biznes w okolicach Słubic to polecam wam skontaktować się z firmą www.kapitalsc.pl Tam spotkacie się z profesjonalną obsługą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli chodzi o księgowość to koniecznie zwróć uwagę również na Inovice Digitizer co jest ogromną wygodą w przypadku kiedy macie duże ilości faktur papierowych w ciągu tygodnia, natomiast pracujecie na systemie księgowym online. Ten program z pomocą skanera przerzuci dokładne dane i dzięki temu też przyśpieszy pracę oraz umożliwi ominięciu wielu problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martusia85
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 21

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie mi polecić jakieś dobre biuro księgowe, najlepiej online specjalizujące się w niemieckich przepisach. Szukam księgowej, która sprawnie i rzetelnie rozliczy podatek z Niemiec. Wiem, że niektórzy samodzielnie podejmują się tej papierologii ja bym jednak chciała tego uniknąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Nie Lut 02, 2020 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto dlatego mieć profesjonalną księgową która Wam pomoże w jak najlepszym wyborze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Czw Sie 20, 2020 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obsługę rachunkową warto pozostawić sprawdzonemu biuru, które ma w tym doświadczenie. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://ed-pro.pl/ Jest to sprawdzona firma ze Szczecina, na której można w pełni polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerson03
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Sie 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 24, 2020 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zdecydować się na księgową, to znacznie ułatwi kwestię finansową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
desmond24
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 11
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmniejszenia zainteresowania upadłością likwidacyjną eksperci słusznie upatrują w zwiększonej liczbie postępowań restrukturyzacyjnych, w szczególności przyspieszonych postępowań układowych.
_________________
Restrukturyzacja firmy Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olsonpearline
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Wrz 2020
Posty: 6

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2020 5:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie księgowości należy powierzyć osobie, która będzie dobrze doradzać naszej firmie w kwestiach podatkowych. Dział księgowości powinien wiedzieć jak zmniejszyć wysokość naszych podatków.
_________________
inwestowanie na giełdzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy