FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dobry psychiatra
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilek12
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2016
Posty: 20

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 10:23 am    Temat postu: Dobry psychiatra Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej osób z nas ma problemy nie tylko zdrowotne ale również natury psychicznej. Jednak ciężko nam się do tego przyznać lub otaczające nas osoby uważają, ze to nie jest choroba tylko nasze gorsze dni. Kobiety muszą same radzić sobie z depresją poporodową i we własnym domu często przezywają koszmar. Ostatnim czasem problemy psychiczne nie są już tematem tabu, a wręcz przeciwnie, mówią o nich w telewizji itd. Dlatego jeżeli chcecie uzyskać pomoc polecam
http://betreuerin.com.pl Doskonały specjalista, kameralna atmosfera spotkań i godziny dopasowane do nas. Bardzo dużo zawdzięczam temu lekarzowi, miałam poważną depresję i wiem jak ciężko jest z niej wyjść. Dlatego nie czekajcie ze swoimi problemami, aż was przerosną tylko udajcie się do specjalisty. Psychiatra Wrocław, ktoś powie, duże miasto dużo specjalistów i co z tego jak musimy znaleźć osobę która nam pomoże, a nie tylko na nas zarobi. Dlatego właśnie piszę o dobrym gabinecie i swoich problemach. Warto wiedzieć gdzie dzwonić w trudnych momentach naszego życia. Może Wam osobiście nie jest potrzebna pomoc, ale osobie Wam bliskiej tak pomóżcie a nie patrzcie bezradnie.


Ostatnio zmieniony przez kamilek12 dnia Wto Sie 06, 2019 10:07 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
urszula43947
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 1
Skąd: Bytom

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako że swojemu psychiatrze dajemy dostęp do bardzo osobistych zakamarków naszego umysłu to uważał bym zdecydowanie bardzo mocno z tym kogo finalnie wybierzemy...
_________________
tonery do drukarek hp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosanoztra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 189

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dobrego psychiatrę, ja na pewno ze swojej strony mogę polecić http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa . Cieszą sie w sieci pozytywnymi opiniami, wiele osób ich sobie chwali. Mają super podejście do pacjenta i co najważniejsze - wiedzą jak mu pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie problem ze znalezieniem dobrego psychiatry w swojej miejscowości skorzystajcie z wyszukiwarki https://ranking.abczdrowie.pl/s/psychiatra/sosnowiec Szybko otrzymacie pełny wykaz. Znajdziecie odpowiadające wam terminy wizyt, sprawdzicie cenniki i adresy. Warto moim zdaniem wybrać adres najbliżej swojego miejsca zamieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
termia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 224

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem trochę zielona w temacie, ale czy psycholog może przepisywać leki psychotropowe? Sprawdziłam sobie pramolan ulotka na KtoMaLek.pl i to jest dosyć silny lek, no i nie wiem, czy psycholog czy jednak psychiatra może. Ktoś wie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamila_90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 319

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszego specjalistę znajdziecie tutaj - http://www.poradnia-psyche.pl/
Znajdują się w Łodzi i działają głównie w obszarze psychologii dziecięcej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejszy tryb życia prowadzony przez większość ludzi powoduje, że niestety coraz więcej osób ma problemy natury psychicznej. Częstym przypadkiem jest na przykład zespół chronicznego zmęczenia, który jest bardzo nieprzyjemną dolegliwością. Cały czas chce się człowiekowi spać, nawet tuż po wstaniu z łóżka. Do tego dochodzą bóle mięśni i głowy... Moim zdaniem najlepiej udać się wtedy do specjalisty, a nie samemu się męczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok

Ostatnio zmieniony przez mirka6755 dnia Sob Sie 04, 2018 12:08 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bartek88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 108

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie nie jest łatwo znaleźć kogoś dobrego, na szczęscie mi się udało znaleźć dobrego, sprawdź tutaj - psychiatra Kraków http://gabinetyszansa.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agusiek55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 117

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o psychologów w Warszawie to są dwie bardzo fajne placówki na Bemowie i Targówku https://psychoterapiacotam.pl Możecie też tam spróbować. Oprócz tradycyjnych usług psychologicznych również widziałam psychologów dietetycznych, którzy w obecnych czasach też mają bardzo dużo pracy z pacjentami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jesteś pewna, że chcesz umówić się na NFZ. Możesz sprawdzić, jak wygląda sytuacja w klinice https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa i ile taka wizyta kosztuje, bo myślę, że będzie Ci wygodniej i szybciej tam umówić się na wizytę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1432

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na NFZ nie ma co liczyć, bo terminy są naprawdę bardzo odlegle. Jeśli zależy wam na szybkim uzyskaniu pomocy, to najlepiej wybrać psychiatra kraków. Mam nadzieję, że pomoże on wam rozwiązać wasze problemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wedlug mnie psychiatra to juz ostatecznosc. Nie lepiej wybrac sie najpierw do dobrego psychologa? W Nowym Modlinie, nieopodal Warszawy dziala Medox http://medox.org.pl to prywatna klinika ktora zajmuje sie takimi sprawami. Na pewno pomogą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bialld4fs
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 16 Cze 2016
Posty: 12

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy to jest temat.Moim zdaniem bardzo dużo osób tym tematem się interesuje.
_________________
Nie ma na ziemi nic słabszego niż człowiek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dewan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 180
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobom mającym jakieś mniej i bardziej poważne problemy, polecam przede wszystkim krakowski gabinet Strefa Terapii. Znam sporo osób, które korzystały z jego pomocy i całkiem sporo na tym zyskały.

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy