FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie najlepiej sprawdzają się plafony i jak je wybierać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Wto Kwi 08, 2014 9:49 am    Temat postu: Gdzie najlepiej sprawdzają się plafony i jak je wybierać? Odpowiedz z cytatem

Zawsze wydawało mi się, że plafony są mało popularną formą oświetlenia, ale widzę, że rośnie ich popularność.
Zastanawiam się, w jakich pomieszczeniach najlepiej sprawdzają się tego typu lampy i czy mają jakieś szczególne cechy, na które warto zwracać uwagę podczas zakupu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
morizon
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 55

PostWysłany: Wto Kwi 08, 2014 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plafony są w bardzo różnych kształtach i wzorach tak więc na pewno będziesz mógł z powodzeniem zamontować je w dowolnym pomieszczeniu. Sama posiadam plafony w salonie i sypialni Wink Są w nowoczesnym stylu i uważam, że bardzo dobrze pełnia swoją rolę użytkową jak i dekoracyjną Wink
Polecam zerknąć sobie jakie modele ma w swojej ofercie brw:
http://www.dekoracje.brw.com.pl/oswietlenie/plafony/
Niektóre z nich są naprawdę bardzo dekoracyjne jak na przykład model poniżej:


Ostatnio zmieniony przez morizon dnia Pią Kwi 25, 2014 3:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi nie podobają się te plafony. Wolę lampy wiszące, najlepiej wielopunktowe takie jak tu http://nexterio.pl/16392,16355,16355,Oswietlenie-wewnetrzne_Lampy-wiszace.html Oczywiście każdy ma inny gust o czym się nie dyskutuje:) Ja wychodzę z założenia, że jeśli coś mi się podoba to to kupuję i nie patrzę na opinię innych:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy