FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
tworzenie stron www
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asabert5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 381

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 4:22 pm    Temat postu: tworzenie stron www Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz zwiększyć reklamę twojej firmy na rynku to zachęcam do zapoznania się z ofertą damtox.pl/tworzenie-stron-www/ . Wykonają oni profesjonalnie stronę internetową dla twojej firmy. Według mnie to dobra oferta, tworzą oni strony z CMS co jest później łatwe w edycji. Polecam bardzo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna i dobrze wypozycjonowana strona to teraz podstawa. Ja nauczyłem się tworzyć witryny www samodzielnie, od dawna zresztą się tym interesowałem, choć wykształciłem się w innym kierunku. Przy tworzeniu strony dla swojej firmy używałem oczywiście pomocnych programów, m.in. do analizy treści oraz graficznych. Teraz chcę też utworzyć branżowego video-bloga. W tym kontekście zastanawiam się nad zakupem takiego oprogramowania do tworzenia i obróbki materiałów filmowych https://www.vebo.pl/powerdirector . Z takiego narzędzia będę korzystał po raz pierwszy, ale do odważnych świat należy, sądzę że warto wypróbować. Wczoraj ściągnąłem wersję testową i czynię pierwsze kroki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nataniel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 4
Skąd: Radom

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tworzenie stron internetowych ostatnio stało się naprawdę bardzo popularne. W końcu każdy dobry biznes musi mieć swoją stronę. Ja zacząłem troszkę interesować się tym tematem i natrafiłem na: https://news.webping.pl/blad-503-co-oznacza-i-o-czym-swiadczy/ znalazłem tam informacje o tym co to takiego błąd 503. Może komuś z Was się to przyda Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ntanek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 8

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 6:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile kosztuje taka usługa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba wszystko zależy od stopnia skomplikowania strony. Takie usługi zwykle wycenia się indywidualnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jan4
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 14

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może oferta firmy https://sellintegro.pl/promocje komuś tutaj pomoże.Moim zdaniem taką ofertą na pewno powinno się zainteresować bardzo dużo mądrych osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chce się mieć porządną stronę to chyba powinien zająć się tym ktoś, kto się na tym zna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie, że jeśli chcecie mieć na prawdę profesjonalną i dobrze wykonana witrynę czy to firmową czy prywatną, to najlepiej zrobicie jak wejdziecie tutaj https://www.damtox.pl/tworzenie-stron-www/ i sprawdzicie ofertę w tym zakresie. Firma Damtox świadczy bardzo profesjonalne usługi tworzenia stron i na pewno będziecie zadowoleni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Sob Lip 13, 2019 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby stworzyć stronę trzeba też zadbać o dobry hosting. A mówię o tym bo sama na początku o to nie zadbałam i dopiero niedawno jak się przenioslam do https://www.nazwa.pl/ to wszystko "gra i buczy"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samodzielne zrobienie strony nie jest takie trudne. A przynajmniej nie w czasach Wordpressa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakub520
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 374

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wam powiem że ważny jest wybór hostingu bo miałem raz w jednej z firm wykupiony i działał strasznie. A po tym jak przeniosłem się do nazwa.pl jest dużo lepiej, działa wszystko bez problemu 24/7 więc wybierzcie z głową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 83

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jako firma długo nie mieliśmy swojej strony, potem zrobił kolega szefa tak trochę od niechcenia to też prawie jakby tej strony nie było. Dopiero szef na spotkaniach w branży jak posłuchał ile taka strona może dać to się zdecydował na współpracę z Websitestyle. Dla nich tworzenie stron www to łatwe zadanie z którego wywiązują się zawsze bezbłędnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Sob Lip 27, 2019 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją stronę internetową stworzyła agencja https://www.itcent.pl/. Pierwsze na co zwróciłam uwagę, to na doskonałe podejście do klienta. Od razu widać, że stawiają na dobrą komunikacją i dobrze im to wychodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakub520 napisał:
Ja wam powiem że ważny jest wybór hostingu bo miałem raz w jednej z firm wykupiony i działał strasznie. A po tym jak przeniosłem się do nazwa.pl jest dużo lepiej, działa wszystko bez problemu 24/7 więc wybierzcie z głową.


tak jak zresztą wspominałam mam takie same odczucia, do tego infolinia w razie czego kompetentna i wszystko da się załatwić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie postawić na sprawdzoną firmę, z wieloletnim doświadczeniem to szczerze polecam tą: http://strony-www.inowroclaw.org/ zaprojektowali oni dla mnie stronę www oraz zadbali o jej odpowiednie pozycjonowanie. Powiem Wam, że to była bardzo dobra decyzja. Świetnie znają się na rzeczy i potrafią doradzić w wielu kwestiach. Z pewnością wybierając ich usługi będziecie tak samo zadowoleni jak ja Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy