FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak zadbać o grób?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
inic1984
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: Jackson

PostWysłany: Czw Sty 12, 2017 12:28 pm    Temat postu: Jak zadbać o grób? Odpowiedz z cytatem

Czy możecie mi podpowiedzieć jak dekorować,czym okryć (by nie było widać piachu) grób zanim zrobię nagrobek? Pomnik będzie zrobiony wiosną a teraz jest bardzo brzydko,śnieg stopniał i zrobiło się bardzo brzydko
_________________
moja strona zobacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, ze warto przede wszystkim wybrać porządny materiał z którego jest wykonany jednak to też swoje kosztuje na szczęście polecam także zwrócić uwagę na iRaty.pl dzięki czemu wybierzesz porządne rozwiązanie i do tego spłacisz go w już odpowiednio dopasowanych ratach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozejrzeć się za dobrą firmą, która wykona porządny nagrobek i pomnik. Jeżeli mieszkacie w okolicach Chorzowa to skontaktujcie się z firmą www.damascusnagrobki.pl Osoby tam pracujące mają prawdziwy fach w rękach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
echo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Mar 2019
Posty: 6

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami można wynająć firmy które zajmują się dbaniem o grób
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie się rozejrzeć za odpowiednią firmą, która świadczy usługi związane z opieką nad grobami. Taką firmą jest www.blask.szczecin.pl Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina to polecam wam się z nimi skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast mogę polecić Ci, abyś zwrócił uwagę na ofertę zakładu kamieniarskiego z Wrocławia http://www.nagrobkiedistone.pl/ w którym zamawialiśmy również nagrobek dla rodziców. Mają ogólnie dobre opinie z tego co wcześniej sprawdzałem, do tego dotrzymali terminów i wyszedł zgodnie z pokazanym nam projektem. Współprac, więc była w pełni udana i jak będziemy chcieli jeszcze wykonać fotografię nagrobkową to również postawimy właśnie na nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto postawić ładny i elegancki pomnik. Piękne pomniki nagrobne wykonuje pracownia Arr-Studio. Tu możecie zamówić pomnik o dowolnym wyglądzie. Studio wykonuje także tablice nagrobne a także rzeźby sakralne. Na stronie znajdziecie pełną ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Pią Gru 20, 2019 5:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno powinien znaleźć się tam solidny nagrobek. Profil Granit https://profilgranit.pl/ odpowiadają za realizację tego, który pojawił się nad grobem naszej babci. Dzięki temu grób prezentuje się zadbanie i solidnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto zadbać o to by grób dobrze się prezentował. W tym celu powinniście rozejrzeć się za porządnym zakładem kamieniarskim, który wykona ładny nagrobek i pomnik. Ja polecam wam zgłosić się do pracowni kamieniarskiej https://www.pracowniakamieniarska.pl/, która znajduje się w Aleksandrowie Kujawskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Czw Mar 12, 2020 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To pytanie jest dziwne. Jak dbać o grób? Normalnie. Często odwiedzać i regularnie myć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2020 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Nic w tym trudnego, ważne żeby regularnie czyścić. Jeśli chcecie namiarów na solidny zakład kamieniarski to kompleksowe usługi kamieniarskie świadczy zakład kamieniarski Kamieniarstwo Żebrowscy z Węgorzewa http://nagrobki-wegorzewo.pl/ Solidnie zajmują się obróbką kamieni a mają w ofercie piękne granity, marmury czy trawertyny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2021
Posty: 184

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 2:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że warto pomyśleć o skorzystaniu z opieki nagrobkowej. Nie każdy ma w dzisiejszych czasach możliwosć regularnego sprzątania na grobach swoich zmarłych bliskich. Dlatego powstała opieka nagrobkowa https://opiekanagrobkowa.pl/sprzatanie-grobow-gdansk/ profesjonalna firma zajmuje się sprzątaniem na grobach. Według mnie to bardzo dobre rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
MichałMichał89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 100

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zeszłym roku zamówiliśmy piękny pomnik i powiem wam, że kamień jest tak dobrze dobrany, że nie widać , że pomnik jest nie umyty chociaż staramy się nie dopuszczać do tego ale wiadomo jak to jest. Zarówno pomnik jak i kamień pomogła nam wybrać firma kamieniarska ASD z https://www.asd-kamieniarstwo.pl/kontakt Wrocławia i powiem wam, że naprawdę dobrze, że się do nich zgłosiliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronika55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Sie 2022
Posty: 103

PostWysłany: Pią Paź 07, 2022 8:28 am    Temat postu: Hydepark Odpowiedz z cytatem

wiązanki z chryzantem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawełek79
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 396

PostWysłany: Pią Paź 07, 2022 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że wystarczy go częściej odwiedzać i porządkować, nic więcej nie potrzeba Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy