FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kostka brukowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo solidnej jakości kostkę ma Ditrich http://www.kostkaditrich.pl/ My mamy właśnie od nich i jesteśmy zadowoleni bo bardzo fajnie nam ułożyli, świetnie to wyszło (mozaikowy wzór) np. i było to korzystne finansowo – kupić w firmie która również zajmuje się układaniem kostki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam bardzo odpowiada kostka od szczecińskiego Kado http://kado.szczecin.pl/ Położyliśmy ją trzy lata temu i bardzo dobrze wygląda, jest solidna, mocna, nie kruszy się, ogólnie bardzo w porządku, cena także.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na pewno podczas wyboru nie pominąłbym oferty Pozbruk, ponieważ znajdziesz u nich szeroki wybór modeli w różnych wymiarach, grubości, kolorów i użytych materiałów. Mam nadzieję, że uda Ci się dobrze wybrać. Pozdrawiam i mam nadzieję że wyjdzie Ci piękny ogród Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Nie Gru 15, 2019 1:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usługami układania kostki brukowej solidnie zajmie się na terenie woj. śląskiego firma Bet-Pol z Rybnika. Podrzucam stronę: http://www.bet-pol.com/ To fajna ekipa, fachowa i solidna, nie ma dla nich problemu by ułożyć kostkę w ciągu 24-48 h. U nas zajęło im to 24 h a teren wcale nie był mały. Z cenami nie przesadzają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milagr
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 13 Cze 2019
Posty: 34

PostWysłany: Nie Gru 15, 2019 6:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie sprawdziła się taka kostka brukowa . Ich rozwiązania są bardzo solidne, dzięki czemu macie pewność, że Wasza kostka brukowa starczy na kilka ładnych lat. Ja tam kupowałem i jak najbardziej chwalę sobie ich usługi. Bardzo szybko wykonali zlecenie.
_________________
Aby ukarać mnie za moją pogardę dla autorytetów, Los sprawił, że sam stałem się autorytetem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Nie Gru 15, 2019 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na swojej działce będę robić taras, mam już nawet wybrane drewno ale trzeba je będzie czymś zaimpregnować. Czytałem sporo na temat bejcy i na stronie firmy https://kosbud.com.pl/ znalazłem naprawdę dobrą ofertę na ten impregnant do drewna. Od razu ładnie je pomaluje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Pon Gru 16, 2019 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kostka brukowa ma to do siebie, iż wymaga nietuzinkowego czyszczenia. Ostatnio nawet zrealizowali je dla nas http://www.mesitekos.com/ a wyszło im to bardzo solidnie. Po brudzie ani śladu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haniahiex
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Gru 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie Gru 29, 2019 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Lut 05, 2020 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy możecie polecić sprawdzone sklepy, w których można kupić dobrej jakości kostkę brukową? W Internecie wyszukałam grupa pbi. Czy ktoś zamawiał u nich kostkę brukową? Firma oprócz sprzedaży zajmuje się też produkcją http://grupapbi.eu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sro Lut 19, 2020 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasna sprawa, jeśli dobierzecie odpowiednie odpowiednią kostkę brukową, to będziecie w stanie o wiele lepiej zaaranżować cały teras.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 5:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sgleichner
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 06, 2020 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kostka brukowa jest dobrym rozwiązaniem zarówno jako podjazd koło domu, czy też wyłożenie tarasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2020 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się układaniem kostki brukowej. Jeżeli mieszkacie w okolicach Strzegomia w województwie dolnośląskim to polecam wam skontaktować się z http://brukarstwo-rafex.pl/ Sam korzystałem z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2020 5:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż właśnie szuka jakiejś kostki brukowej do naszego podjazdu i wiem, że zainteresował się ofertą producenta https://betto.pl/ Myślę, że Wy również, jak najbardziej możecie sobie na nią zerknąć. Ogromny wybór różnego rodzaju wzorów i kolorów takiej kostki brukowej na pewno Was zainteresuje. Oferta jest przejrzysta, wszystko jest opisane i pokazana za pomocą zdjęć. Z producentem mogą współpracować klienci indywidualni, inwestorzy, wykonawcy robót budowlanych, jak i hurtownie materiałów budowlanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marek_1989
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Kwi 2020
Posty: 5

PostWysłany: Nie Kwi 12, 2020 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za rady Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystian67
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2020
Posty: 114

PostWysłany: Nie Paź 25, 2020 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzimy go każdego dnia, gdy wychodzimy z domu i jedziemy do pracy / po zakupy czy z dziećmi do szkoły - podjazd. Możebyć wizytówką domu, ale może też przysparzać nie najmilsze skojarzenia, jeśli nie jest odpowiednio zadbany i poddawany okresowym pracom konserwacyjnym. Dlatego tak ważne jest czyszczenie podjazdu. Nie jest to praca skomplikwana, jeśli przestrzegamy kilku ważnych zasad postępowania. Najpopularniejszym sprzętem do zastosowania przy tego typu pracy jest oczywiście myjka ciśnieniowa. Odpowiednie ciśnienie gwarantuje pożądaną skuteczność pracy. Ale jak przy większości prac trzeba uważać. W tym przypadku - aby nie uszkodzić czyszczonej powierzchni przez dobór zbyt wysokiego ciśnienia. Jeśli nie czujemy się na siłach to możemy zlecić przeprowadzenie tych prac profesjonalnej firmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy