FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wady i zalety tapet
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
liryka87
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 29

PostWysłany: Wto Lip 26, 2016 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tapety jest teraz moda Smile Myślę, że warto wybierać takie, które są nie tylko ładne, choć to oczywiście bardzo ważne kryterium Smile, ale i takie, które są dobrej jakości. Mogę polecić sklep Deco Inspirtion, w którym kupicie tapety z wyższej półki, świetne jakościowo, a przy tym naprawdę piękne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Wto Sie 09, 2016 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dalszym ciągu jest to bardzo modne, trzymajcie namiary - http://tapetuj.pl/ Oczywiście to są tylko pewne przykłady, ale baza jest ogromna i na bank nie będziecie mieli żadnych problemów z tym, żeby sobie jakiś wzór internetowo dopasować. Np. u nas w marketach ten wybór był strasznie mały, a jednak internetowo coś sobie dopasowaliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bennyfeel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 8

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalety to na pewno dostępność wzorów albo możliwość wybrania własnego, łatwość nakładania i dopasowania do powierzchni ściany albo blatu oraz łatwe usuwanie.
Wady to bez wątpienia podatność na zabrudzenia, wodę i temperaturę, odklejanie się, wyblaknięcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knall
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2016
Posty: 111

PostWysłany: Sro Sie 17, 2016 1:30 pm    Temat postu: Hej Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zaskoczyły mnie nowe projekty jaki pojawiają się na rynku. Tapeta potrafi nadać wnętrza niepowtarzalność, czasem jednak jest problematyczna i nie jest tak prosta do odświeżenia jak gładka ściana. Nowoczesny design pokazuje że przy wyborze rolet możemy zabawić się szeroko pojętym wzornictwem. Ciekawie to wygląda, a kiedy widok zasłoniętego okna nam się znudzi odsłaniamy je Smile bądź zmieniamy rolety Wink https://www.knall.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
trader
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 27 Cze 2016
Posty: 39

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2016 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórym osobom tapeta nigdy nie przypadnie do gustu, bo po prostu taką mają estetykę, że wolą jednolity kolor malowanych ścian. My z żoną wręcz przeciwnie, lubimy ciekawe wnętrza i takie stonowane jednolite kolory są dla nas nudne, lubimy żywiołowość więc mamy u siebie naprawdę energetyzujące tapety z http://www.centrumtapet.pl/ i to jest to. Tylko w sypialni mamy bardziej uspokajające motywy wpadające w szarość i brąz, a tak poza tym to wszędzie full kolorów i wszystkim to polecam bo działa lepiej jak kawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olindaa87
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 11 Kwi 2016
Posty: 33

PostWysłany: Pon Lis 21, 2016 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tapety faktycznie przeżywają kolejną "młodość" zauważyłam Smile Ja też wybrałam tapetę i wybrałam ją stąd -> http://tapetywsieci.pl/tapety-do-pokoju
_________________
http://www.forum.mieszkaniowy.com/tutaj-vp27329.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marcelinia188
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 97

PostWysłany: Sob Lis 26, 2016 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są w modzie, to fakt, jednak trzeba zainwestować w porządne tapety, bo te tańsze niestety się szybko odklejają.
_________________
lusterka do łazienki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Pon Gru 19, 2016 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście. Ale to się tyczy wszelkich materiałów budowlanych. Jak idziemy na taniznę to szybko musimy przeprowadzić ponowny remont. Co do mody, to teraz bardzo popularne stały tapety z napisami . Coraz więcej wnętrz widzę z takim motywem. Przyznam, że bardzo mi się to podoba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 228

PostWysłany: Pią Sty 13, 2017 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżając temat chciałbym dodać, że na sklepie innetapety pojawiło się ostatnio sporo nowych kolekcji. Sklep posiada w swojej ofercie już prawie 15 tysięcy rozmaitych tapet ściennych!
Warto też nadmienić, że sklep oferuje nie tylko typowe tapety ścienne do domów i mieszkań, ale także tapety o podwyższonej jakości, czyli tapety obiektowe http://innetapety.pl/tapety-obiektowe . One przeznaczone są do obiektów użyteczności publicznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta565
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Sty 2017
Posty: 6

PostWysłany: Pią Sty 13, 2017 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tapety znowu powróciły. Teraz jest dostępne wiele fajnych, nowych wzorów. Potrafią odmienić wnętrze i są funkcjonalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszę krótko. Jakoś nigdy nie byłem przekonany do tapet. Zawsze kojarzyło mi się to z mieszkaniem mojej babci. W dzisiejszych czasach najlepiej będzie pomalować sobie pokój w dowolny kolor a nawet używać specjalnych szablonów aby powstał jakiś wzór. A potem jeśli się znudzimy to szybko można to zmienić. Natomiast z tapetami nie jest już taka łatwa sprawa. Przede wszystkim źle położona tapeta albo będzie nam odchodzić albo będą się robić pęcherzyki powietrza. No a jeśli dojdziemy do wniosku że chcemy coś zmienić to najpierw trzeba zedrzeć tą tapetę i dawaj wszystko od początku. Mnóstwo zachodu a przy tym jeszcze trzeba mieć fachowca jak ktoś nie ogrania tapetowania. Dlatego też jestem dużym zwolennikiem malowania. Jeśli ktoś myśli podobnie jak ja to polecam zajrzeć na stronę internetową https://www.dulux.pl/pl/produkty/dulux-z-mieszalnika-diamond-satin To nowa oferta marki dulux na pewno znanego Wam producenta farb. Gorąco polecam zajrzeć na ich stronę i zobaczyć co tam mają nowego dla nas. Wybór kolorów jest po prostu rewelacyjny. To na pewno lepsze wyjście niż tapeta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie super sprawa, cieszę sie ze są znowu modne bo tapety zawsze mi sie podobały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabixon89
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2019
Posty: 1
Skąd: Jaworzno

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaleta to to, że szybko można ją zmienić na nową. Wady: może wyglądać tandetnie, zabrudzić się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 5:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tapety wcale nie są nudne, więc można pomyśleć czy taka się nie sprawdzi u nas w domu. Wzorów znajdziemy na pewno dużo, nie jest to trudne by też taka sobie zrobić. Chociaż jedną ścianę czy część pokoju możemy odmienić w taki sposób. Firma http://www.tapetowanie.warszawa.pl/ nam zrobi taki remont.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Sob Lut 22, 2020 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli tapeta jest bardzo dobrej jakości to serio wad nie widzę. Kiedyś myślałam, że klejenie jest wadą, ale za 3 razem jak się wzięłam za położenie to było już naprawdę bez problemów. Jak z malowaniem. Osobiście wolę fototapety https://www.dekowizja.pl/fototapety mają to coś w sobie czego zwyczajnym tapetom z powtarzalnym wzorem brakuje. Od niektórych nie można oderwać wzroku, szczególnie z wzorem 3D.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy