FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Podzielniki ciepła na kaloryferach - Państwa opinie...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Spółdzielnie mieszkaniowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krakowek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 8:24 pm    Temat postu: Podzielniki ciepła na kaloryferach - Państwa opinie... Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zapytać jakie są Państwa opinie i doświadczenia związane z podzielnikami ciepła montowanymi na kaloryferach.

W Spółdzielni Mieszkaniowej im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie, której jestem członkiem podzielniki nie są montowane co wydaje mi się krzywdzące dla lokatorów.

Uważam, że w miarę możliwości powinno się płacić za faktycznie zużytą energię na ogrzewanie pomieszczeń.

Jestem osobą nie lubiącą upału ani gorąca w zimie, dlatego w moim wypadku zamontowanie podzielników mogło by okazać się opłacalne (oczywiście dla mnie).

Proszę o informację w których Spółdzielniach mieszkaniowych na terenie Krakowa zostały zamontowane podzielniki ciepła na kaloryferach oraz czy po ich zamontowaniu odczuliście Państwo różnicę w opłatach.

Pozdrawiam członek Spółdzielni Mieszkaniowej im. Tadeusza Kościuszki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Vip
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 1

PostWysłany: Sob Paź 10, 2009 10:33 am    Temat postu: Podzielniki c.o. Odpowiedz z cytatem

Ja powię tak nie radzę zakładać podzielników c.o. Ponieważ miałem go przeż 10 lat niby był wzrot ale jakim kosztem chcialem zaoszczędzić to się nie tak grzało jak powino się grzać i siedziało się dosć gróbo było się ubranym żeby tylko duzo nie nabiło na podzielniki c.o. A od 1 10 2009 roku do 31 05 2010 roku w tym roku grzejemy na ryczałt i ci powię tak za M-4 płacę za same centralne ogrzewanie 150 zł i 00 gr na metraż 55 ,70 metrów kwadratowych na miesiąc. Ale choociaż moża się wygrzać i nie zwracać na podzielnik uwagi czy będzie dopłata czy też nie. Ale moia opinia jest taka lepiej jest grzać na ryczałt i tak bym radził wszystkim w ktorym bloku chcieli zamontować podzielniki to ja proponuję przeprowadzić referendum w danym bloku i jak by wyszło ok 80% +1 lokator to wtedy by moża było zamontować podzielniki c.o. A jak by referendum nie dostało wymaganej ilosci poparcia to grzać na ryczałt i to chyba jest nailepsza rada którą mogę opisać polecam grzać na ryczałt !!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Spółdzielnie mieszkaniowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy