FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nowe mieszkania w Warszawie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Developerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie akurat jeśli chodzi o nieruchomości to wybór jest ogromny, zarówno na rynku wtórnym jak i w nowych inwestycjach deweloperskich. My ostatnio poszukiwaliśmy mieszkania na wynajem i dużo ciekawych ofert jest w biurze nieruchomości https://www.maxon.pl/. Jeśli ktoś szuka mieszkania to nie tylko warto przeglądać popularne serwizy ale i strony biur.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkania to była i zawsze będzie dobra inwestycja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście! Zgadzam się z tym w zupełności, zwłaszcza jeśli to mieszkania w dobrej lokalizacji i o wysokim standardzie ja te w https://mokoconcept.pl/ . Można je kupić z bardzo eleganckim wykończeniem dostępnym w kilku wariantach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agata_Piekarska
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno z mężem kupiliśmy mieszkanie od Nexity- LifeTown na Kłobuckiej. Mieszkanie jest przestronne, jasne i jakość wykonania przeszła nasze oczekiwania.
W przyszłości planujemy kolejny zakup od tego dewelopera, więc mogę śmiało polecić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Nie Maj 19, 2019 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomi długo szukali i kupili mieszkanie na Starej Ochocie, tutaj https://szczesliwicka42.pl/, z tego co widzę są jeszcze dostępne. 39 mieszkań jest w budynku, 8 pięter, sąsiedztwo Parku Zachodniego. Mieszkania na samej górze mają duże tarasy na dachu, na dole są ogródki. Całość się bardzo dobrze prezentuje, myślę że dobre miejsce do mieszkania pod wieloma względami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karad22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Maj 2019
Posty: 1
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: Nie Maj 19, 2019 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, chciałbym się zapytać czy znacie dobrą agencję nieruchomości, która pomoże w zakupie nieruchomości na terenach Warszawy? Byłbym wdzięczny za pomoc w temacie. Z góry dziekuje za sugestywne odpowiedzi. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
_________________
Zarządzanie nieruchomościami Środa Wielkopolska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Sob Maj 25, 2019 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne nowe mieszkania w Warszawie SA na osiedlu Nowa Grochowska, można jeszcze także kupić już gotowe z wykończeniem pod klucz takim jakie sobie wybierzesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 693
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Cze 13, 2019 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie wybór mieszkań jest bardzo szeroki, ale osobiście polecam wybrać coś, co będzie położone w dobrej lokalizacji. Ja skorzystałem z oferty ze strony https://www.fenixgroup.pl/ i muszę przyznać, że była to bardzo dobra decyzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabri3l
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 45
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka lat temu byłem zmuszony do zmiany mieszkanie, ponieważ powiększyła się moja rodzina u musiałem powiększyć metraż. Potrzebowałem jednak pomocy, ponieważ moja praca nie pozwalała mi na zajecie się sprzedażą starego mieszkanie i jeszcze zajęcie się szukaniem nowego. Zwróciłem sie z prośba do lokalnego biura nieruchomości ABA - https://www.abanieruchomosci.pl/e1/mieszkania-na-sprzedaz.html . Biuro wszystkim się zajęło. Znaleźli kupca na nasze stare mieszkanie i znalazło nam nowe w dobrej lokalizacji i za dobrą cenę. Teraz mamy piękne mieszkanko gdzie każdy z 2 brzdąców ma swój pokój, a ja z żoną sypialnię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 456

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buduje się takie bardzo fajne osiedle teraz na Białołęce - Bliżej Gwiazd na Mehoffera. Podoba mi się jego koncepcja z obserwatorium i parkiem księżycowym, lokalizacja też jest nie najgorsza. Tam mógłbym zamieszkać bo osiedle jest na pewno wyjątkowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
soon
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Wrz 2019
Posty: 7

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2019 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa inwestycje widziałem tez w Gdańsku. Z tego co pamiętam zajmuje się nia firma Polnord. Bardzo dobra lokalizacje mieli i rozklad mieszkan. Mysle ze warto zerknąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jack88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Wrz 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

soon napisał:
Ciekawa inwestycje widziałem tez w Gdańsku. Z tego co pamiętam zajmuje się nia firma Polnord. Bardzo dobra lokalizacje mieli i rozklad mieszkan. Mysle ze warto zerknąć.

W Gdańsku z tego co widze Polnord ma dwie inwestycje – „Studio Morena” i Fotoplastykon. Którą miałeś na mysli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
soon
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Wrz 2019
Posty: 7

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jack88 napisał:

W Gdańsku z tego co widze Polnord ma dwie inwestycje – „Studio Morena” i Fotoplastykon. Którą miałeś na mysli?

Studio Morena. Ona jeszcze w trakcie budowy, ale już zaawansowane stadium, wiec warto się przyjrzec jak ktos szuka mieszkania:) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jack88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Wrz 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

soon napisał:
jack88 napisał:

W Gdańsku z tego co widze Polnord ma dwie inwestycje – „Studio Morena” i Fotoplastykon. Którą miałeś na mysli?

Studio Morena. Ona jeszcze w trakcie budowy, ale już zaawansowane stadium, wiec warto się przyjrzec jak ktos szuka mieszkania:) pozdrawiam

Zgadzam się Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałem się na wyprowadzkę pod miasto i wam też polecam to rozwiązanie. Zajrzyjcie na stronę www.immobart.pl Jest to bardzo dobra firma deweloperska, która buduje osiedla domów jednorodzinnych pod Warszawą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Developerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy