FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Płaska dachówka?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SylwiaN
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 170

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi. Blachy na pewno nie kupię na dach, bo to najgorsze co może być i mnie osobiście kojarzy się bardziej z zabudową gospodarczą. Ostateczny wybór padł na Simplę Creatona w wersji glazurowanej, więc tej lepszej Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Sro Maj 01, 2019 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to może Smaragd piękny model w bardzo dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Budujew2018
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 15

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 5:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanów się nad blachodachówką modułową lub z w arkuszach. Ja mam u siebie modułową i jestem zadowolony. Od montażu nic nie musiałem naprawiać ani konserwować. Jedynie po jesieni i zimie oczyszczam dach z liści itp. - wiadomo. Zobacz sobie na tej stronie https://glinmet.pl - mają i blachodachówki i blachy trapezowa, oferta dobrze się prezentuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WojtekOl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 105

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeśli naprawdę zależy Ci na wysokiej jakości dachówce to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić wybór dachówki ceramicznej bądź cementowej, która pozwoli zachować piękny wygląd i trwałość przez długie lata. W przypadku pokryć o mniejszej wadze też dali dwie dodatkowe propozycje czyli blachodachówki panelowe Decra oraz Quadro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej będzie jeżeli postawisz na jakość wykonania oraz profesjonalnych dekarzy np. tych od Braas którzy moim zdaniem są zdecydowanie najlepszą opcją jeśli chcesz mieć piękny dach na lata i np. dodatkową 15 letnią gwarancję systemową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Nie Lut 02, 2020 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Braas jest moim zdaniem numerem jeden jeżeli chodzi o wybór pokrycia dachowego zarówno wśród dachówek jak i blachodachówek panelowych. Mam nadzieję, że także Wam uda się znaleźć u nich coś odpowiedniego do Waszego domu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiakowa06
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2019
Posty: 253

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SylwiaN napisał:
Dziękuję wszystkim za podpowiedzi. Blachy na pewno nie kupię na dach, bo to najgorsze co może być i mnie osobiście kojarzy się bardziej z zabudową gospodarczą. Ostateczny wybór padł na Simplę Creatona w wersji glazurowanej, więc tej lepszej Wink


Ciekawe jak Ci to wyszło? Smile moim zdaniem realizacje z blachami trapezowymi są bardzo OK Wink https://blachytrapezowe.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaroZZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2020
Posty: 143

PostWysłany: Pon Paź 11, 2021 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie poszukiwania pięknych, funkcjonalnych i trwałych dachówek ceramicznych i cementowych to weźcie pod uwagę markę Braas który w przypadku cięższej dachówki zajmie się tym naprawdę z pełną dokładnością i będzie w stanie w odpowiedni sposób wykonać wszystkie trudności. No i do tego licząc na jasne warunki gwarancyjne, również gwarancję systemową na okres 15 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy