FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Odpowietrzanie kaloryfera

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 9:45 am    Temat postu: Odpowietrzanie kaloryfera Odpowiedz z cytatem

Jak powinno się odpowietrzać kaloryfer?
Kompletnie się na tym nie znam, więc nie bardzo wiem na co powinnam zwracać uwagę i co zrobić, żeby go odpowietrzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze do niedawna nie wiedziałam, że jest coś takiego jak odpowietrznik kaloryfera Smile
W każdym razie dużo na ten temat można dowiedzieć się na tej stronce: http://www.budujesz.pl/wiadomosc/odpowietrznik-do-kaloryfera-jak-wybrac-jaki-najlepszy/772/
Ogólnie jeśli idzie o takie sprzęty, to wolę właśnie gdzieś poczytać tego typu porady, żeby później nie okazało się, że wydałam kasę na coś kompletnie bez sensu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed zimą warto upewnić się, ze nasz kaloryfer działa jak nalezy. Możesz poszukać tutaj http://poradzimy24.pl/sprawdz-kaloryfery-sa-zapowietrzone/ informacji jak to zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowietrzanie kaloryferów jest prostą czynnością, ale najlepiej poczytać sobie wskazówki w internecie, żeby przypadkowo nie zalać mieszkania. Oczywiście grzejnik musi mieć ręczny zawór odpowietrzający. À propos kaloryferów to chcę się Was zapytać, czy znacie może Głowice termostatyczne Comap ? Chciałabym je kupić na Ceneo, ale nie znam tego producenta i wolałam się najpierw Was zapytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 592

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 5:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie niedawno zamontowali grzejniki takie coś ja te https://sklepenergii.pl/grzejniki-plytowe-c-1632.html i też właśnie zastanawiam się jak je prawidłowo odpowietrzyć. Słyszałam, że są bardzo wydajne, ale póki co widzę, że jeszcze nie odpowietrzyły się całkiem. Także jakie macie dla porady w tym kierunku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy