FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Podłoga - czy kłaść samemu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arya
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 139

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż położył panele w mieszkaniu samodzielnie i trwało to bardzo krótko, chodzimy po nich już rok i nic się nie dzieje. Nie wiem, czy odważyłby się na samodzielny montaż innego rodzaju podłogi, np. parkietu, panele są wyjątkowo łatwe w montażu i jeśli ktoś ma na to czas, to może spokojnie obyć bez pomocy ekipy montażowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
paluch686
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 293

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam że jak najbardziej lepiej wziąć specjaliste. my jak położyliśmy kiedyś samemu to podłoga potem do góry podchodziła, drugi raz już ta firma robiła nam remont: uslugiremontowepoznan.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekOl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 105

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do posadzki na taras to ja jednak poszedłbym w kierunku pięknych kostek dekoracyjnych, których wybór Pozbruk ma przeogromny. Do tego świetne ceny i odpowiednie zabezpieczenia przed działaniem mrozu i wilgoci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Nie Cze 23, 2019 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele interesujących sposobów na aranżacje wnętrz, warto się na pewno zainteresować ofertami jakie przedstawia firma Prodexpol, mają wielu profesjonalistówe na pokładzie którzy znają się na swojej pracy. Sama mam w domu parkietr wykonany w tej firmie i nie mogę złego słowa powiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba się jeszcze zdecydować na jakiś konkretny materiał. Ja myślę o panelach winylowych. Wiecie może gdzie można nabyć tanie panele winylowe w Opolu? Orientujecie się?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Franka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 12 Paź 2019
Posty: 22

PostWysłany: Czw Sty 16, 2020 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że można spokojnie samemu położyć podłogę. My z mężem kładliśmy panele i wykładzinę, zupełnie sami i bardzo dobrze nam to wyszło, bo to nie jest nic skomplikowanego. Trochę wcześnie poczytaliśmy, m.in. na stronie http://www.pianomat.pl/ , czyli stronie producenta, którego podkład kładliśmy pod panele (pianowood) i pod wykładzinę (pianocarpet). Znaleźliśmy tam dużo konkretnych informacji, jak prawidłowo wykonać podłogę, jaka powinna być wilgotność podłoża, jakie są dopuszczalne nierówności, co nam znacznie ułatwiło zadanie. Polecam również sam podkład, który ma swietne właściwości docieplające i wyciszające.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacie87
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Maj 2021
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Maj 13, 2021 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żywica epoksydowa, dawniej kojarzona głównie z przestrzeniami przemysłowymi czy magazynowymi, dziś coraz częściej wykorzystywana jest w prywatnych domach. Stosuje się ją nie tylko do tworzenia nietuzinkowych posadzek, ale także do dekoracji mebli.
_________________
Żywica epoksydowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Pią Maj 14, 2021 6:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę, że to nic trudnego, wiele osób próbuje samemu położyć podłogę dzięki temu oszczędza na fachowcach. My będziemy też zmieniać podłogę i zdecydowaliśmy się na deskę podłogową olejowaną https://maharajahparquet.com/ mąż chce sam położyć no zobaczymy jak to będzie w praktyce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 707

PostWysłany: Wto Maj 18, 2021 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całą pewnością warto byłoby odwiedzić sobie firmę https://przypodlogowe.pl/listwy-przypodlogowe-drewniane,c173.html , jak już będziecie na etapie wykończania podłogi. Tam znajdziecie bardzo ładne listwy przypodłogowe, które są wykonane z najlepszych materiałów. Tam spotkacie się z ogromnym wyborem i atrakcyjnymi cenami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dlockman
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 20, 2021 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panele się łatwo układa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariusz80PL
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Maj 2021
Posty: 78

PostWysłany: Sob Maj 22, 2021 6:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nigdy tego nie robiłeś, to na Twoim miejscu skorzystałbym z usług fachowców. Na pewno będziesz bardziej zadowolony z finalnego rezultatu. Ja w tym zakresie korzystałem z usług firmy www.drewkor.pl . Zamówiłem od nich piękne panele podłogowe, które zostały do mnie przetransportowane i profesjonalnie zamontowane. Myślę, że będą w stanie pomóc również i Tobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kałabała
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2021
Posty: 18

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podłogi w całym domu kładliśmy sami - poczynając od paneli w pokojach a na płytkach w salonie i kuchni kończąc - trzeba trochę poczytać i pooglądać filmików ale to naprawdę nie jest tak meg trudne - no chyba, że ma sie jakieś specjalne płytki albo dużo cięcia - wtedy moe lepiej zaufać fachowcom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1980

PostWysłany: Sro Maj 26, 2021 2:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co dużo jest fajnych pomysłów na podłogę np. https://www.parkiety-posadzki.pl/parkiety/41-parkiet-jodelka-francuska-krakow co sądzicie o takim parkiecie wykonanym z jodełki francuskiej? Moim zdaniem jest bardzo ciekawy, a po drugie nie niszczy się tak szybko dodatkowo usługi takie jak cyklinowanie parkietów pomagają w utrzymaniu jego świetności na długi czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
teichmann
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Maj 26, 2021 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od rodzaju podłogi, panele raczej łatwo kłaść samemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Pon Maj 31, 2021 5:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja do samego położenia podłogi zatrudniłam fachowca, ani ja ani mąż nie mamy takich zdolności Smile natomiast bardzo długo zastanawiałam się jaką podłogę wybrać Smile jeśli i Wy macie z tym problem to warto poczytać artykuły na stronie http://modne-podlogi.pl/. Znajdziecie tu wiele inspiracji i ciekawych pomysłów, które warto wykorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy