FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
urządzenie ogrodu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W te upały wyciągnęliśmy wreszcie basen. Kupiony rok temu od https://www.fajnytowar.pl/pl/p/Basen-ogrodowy-stelazowy-JILONG-366x76cm-z-pompa-pokrywa/511 miał niedawno swój tegoroczny debiut i muszę przyznać,że bardzo udany :)To jest mega relaks posiedzieć w takim basenie. Basen jest duży (366 cm średnicy), mocny i wytrzymały, ma pokrywę i wygodne dozowanie chemii, jesteśmy z niego zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
sera33
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projektować od podstaw ogród to spore wyzwanie i nie lada wyczyn. Najlepiej postawić na sprawdzone: usługi ogrodnicze kraków. Mają w ofercie: pielęgnacja ogrodów kraków i aranżacja ogrodów kraków. Polecam do odwiedzenia ich strony: http://www.ogrodexpert.pl/ i zapoznania się, że szczegółami oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was ma może wąż nawadniający w ogrodzie i może podzielić się opinią jak się sprawdza? Upały i susza dają o sobie znać i szukam pomysłu jak pomóc moim roślinkom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samodzielne urządzenie ogrodu to nie lada wyzwania. Jeśli jednak odpowiednio się do tego przygotujesz, powinieneś dać radę. Zajrzyj na bloga internetowego https://mojogrodniczy.pl/ - można na nim znaleźć wiele ciekawych artykułów na temat ogrodnictwa (na pewno sporo dzięki nim wyniesiesz)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Raven100
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 13 Cze 2019
Posty: 13

PostWysłany: Czw Cze 13, 2019 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagadaj do firmy http://malbud.waw.pl/. Tworzą bardzo łądne projekty i w całosci układająsami. Z pewnością dogadacie się Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohome
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 287

PostWysłany: Sob Cze 22, 2019 3:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli aktualnie urządzasz swój ogród to zerknij sobie tu https://www.bricoman.pl/materialy-budowlane/cegly-pustaki-beton-komorkowy-zbrojenie/pustaki masz duży wybór materiałów budowlanych w naprawdę atrakcyjnych cenach myślę, że każdy budujący coś dla siebie dobrego znajdzie. Ja już na całe szczęście po tym etapie budowlanym ale pamiętam jak to byłoSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zastanawiasz się nad urządzeniem ogrodu zacznij śledzić kanał na Youtubie oraz filmy z serii "Pozbruk zaprasza do ogrodu", ja się zainspirowałam ich poradami i wykorzystałam donice betonowe hiszpańskie Pozbruk w ogrodzie, pięknie się prezentują
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wszystko do ogrodu i na taras w zakresie elementów betonowych kupowałem w Pozbruk i jak najbardziej mogę Ci ich polecić ze względu na świetną jakość wykonania, szeroki wybór modeli i szeroki wybór kolorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radek44
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 16 Sty 2018
Posty: 43

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aranżacja grodu stanowi nie lada wyzwanie. Z pewnością przydatne będą różnorodne akcesoria ogrodnicze, doniczki, osłonki, zraszacze ogrodowe czy kamienie ozdobne. Wszystkie akcesoria i produkty niezbędne do aranżacji Twojego ogrodu znajdziesz w hurtowni rolniczo-ogrodniczej www.ifarmer.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozyczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 223

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam dobrego nawozu do takich kwiatów- https://www.rozeogrodowe.pl/roze-wielkokwiatowe Możecie coś polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milagr
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 13 Cze 2019
Posty: 34

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie taras w takim ogrodzie? Co położyliście na ziemię? Ja zastanawiam się nad takimi płytami https://www.bricoman.pl/materialy-budowlane/ogrodzenie-chodniki/plyty-i-kostka na swoim tarasie. Wygląda bardzo fajnie, a cena też jest kusząca. Słyszeliście kiedyś coś na ich temat?
_________________
Aby ukarać mnie za moją pogardę dla autorytetów, Los sprawił, że sam stałem się autorytetem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Nie Lip 28, 2019 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim do założenia ogrodu przydają się dobre narzedzia. tu nie tylko beda potrzebne sprzęty ogrodowe ale tez przyda się np wiertarka czy wkrętarka. Zreszta takie narzedzia przysają się w każdym domu Smile Jak bedziecie wybierac sprzet to zwróccie uwage na narzedzia ryobi. Mają bardzo dobre elektornarzedzia w dobrych cenach. Ja mam juz cały zestaw sprzetów od nich i jesztem bardzo zadowolony. PRzetrwały ze mna nie tylko zakładanie ogrodu ale też nie jeden remont.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kimonofranek
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2019
Posty: 11

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 9:26 pm    Temat postu: Żarty kolegi Odpowiedz z cytatem

Mój kolega kiedyś żartował, żeby kupić sobie nasiona marihuany, bo to gatunek, który może kiedyś wymrzeć, a niektórym się przydaje Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Outon1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Lip 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 5:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad własną altaną, ale nie znam się na obrabianiu drewna. Czy możecie coś polecić? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
_________________
szlifierki do płaszczyzn
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Włodek123
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie ogród musi być funkcjonalny i wymagać jak najmniej pracy. Ja większość działki zasiałem trawą i teraz tylko co jakiś czas koszę. Niewielki klomb na kwiaty, żeby żona miała co robić i oczko wodne z krzewami, które też przycinam tylko raz na jakiś czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 15 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy