FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
kredyt gotówkowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak potrzebujemy pieniędzy także w swojej firmie to można skorzystać z odnawialnej linii finansowania www.finiata.pl Tu można zerknąć jak to wygląda. Będziemy mieć pieniądze na swoim koncie i nigdy nam nie braknie na bieżące inwestycje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kamilf723
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 11 Mar 2019
Posty: 28

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto przy takim czymś skorzystać z pomocy Habza Finanse
zajmują się pomocą związaną z uzyskaniem kredytu na jak najlepszych warunkach, a z tego co czytam, to będzie to nie mała kwota, wiec warto skorzystać z takiej porady i mieć spokojną głowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aragz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lis 2016
Posty: 8

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawa to dokonanie odpowiedniego wyboru. Moim zdaniem jeśli zależy nam na nie dużej kwocie to można poszukać pożyczki przez internet, ponieważ koszty nie będą duże, w innym przypadku pozostaje nam kredyt online (aktualne zestawienie wg. Banki24) który również mamy możliwość uzyskania całkowicie za pośrednictwem internetu. Tylko zanim zdecydujemy się na konkretną ofertę, powinniśmy przeanalizować koszty takich rozwiązań wybrać tę najbardziej dla nas korzystną a więc z niską ratą, niskim RRSO i prowizją banku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 83

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybki kredyt można dostać w Kredyt OK, kilkanaście minut i pieniądze przyznane. W sieci też dają ale wtedy mniej można brać i na krócej. Ale formalności to nic, firma się stara i dbają o klientów, jak najmniej problemów dla nich (bieganie i załatwianie dokumentów do kredytów to koszmar, dla mnie przynajmniej). Koszty takiej pożyczki są do zaakceptowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajtek89
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam skorzystanie z porównywarki pożyczek. W ten sposób samodzielnie wybierzesz najlepszą dla siebie ofertę. Ja polecam skorzystanie z pożyczek pozabankowych. Krótszy czas oczekiwania, możliwość wnioskowania od pierwszego dnia działalności. Dobra oferta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 6:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli pożyczka ma być dobra to musi być sprawdzona, o pożyczkach od ręki na http://indexchwilowek.pl/ możecie przeczytać, do tego informacje o pożyczkach bez BIK i jak wygląda obliczanie RRSO. Zerknijcie sobie koniecznie na ten portal właśnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RafalM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 99

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio natknąłem się na bardzo ciekawą firmę localmarket która pomaga uzyskać kredyt na korzystnych dla nas warunkach. Warto pomyśleć o tym, żebyśmy sami nie wpakowali się w jakieś kruczki prawne i ten kredyt będzie wyższy niż to co nam wciskają..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misia83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2018
Posty: 63

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już kilka razy brałam szybką pożyczkę w firmie Provema i byłam zawsze zadowolona. Wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów i stresu, kasa w kilka minut https://provemacredit.pl/?7483f2
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pmarek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 115

PostWysłany: Sro Lip 03, 2019 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyt to rzecz nad którą warto się trochę zastanowić i przemyśleć, czy faktycznie warto. Ja brałem kredyt w Nest Banku - https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/kredyty na mieszkanie i to była spora kwota. Troche się obawiałem samego procesu i tego czy w ogóle się uda. Jak się okazało mają świetnych doradców a sam system to nic strasznego Wink Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
greenstrike
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2019
Posty: 7

PostWysłany: Nie Gru 29, 2019 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy braniu kredytu trzeba uważać żeby się nie naciąć na dodatkowe koszta lub po prostu nieprzewidziane. Osobiście polecam skontaktować się ze specjalistami z Sowinskie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Wto Sty 07, 2020 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W znalezieniu dobrej oferty kredytu online pomocne jest posiadanie wiedzy o kredytach, warunkach ich przyznawania, umowach kredytowych, ukrytych kosztach itp. Dzięki tej wiedzy cięzej jest nas oszukać. Nie wiecie skąd mozęcie ja uzyskać? Zajrzyjcie tutaj http://www.trust.org.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dance30
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sie 2016
Posty: 88

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2020 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie nie zawsze trzeba iść w kredyty gotówkowe. Niekiedy najlepszym rozwiązaniem będzie kredyt celowy. Niekiedy, przy małych rzeczach można trafić nawet raty 0%. Przy większy, na przykład samochodach, jest to większy wydatek ale i tak dużo mniejszy niż normalny kredyt gotówkowy. W sumie oczywiste ale pewnie nie dla wszystkich. Zresztą warto popatrzeć na przykładowe oferty kredytowe - https://www.renaultfinansowanie.pl/finansowanie/klient-indywidualny i porównać sobie z innymi rozwiązaniami. Myślę, że w takim wypadku nie będzie się nad czym zastanawiać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 242

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekspert kredytowy Wrocław - zgłoś się tutaj, to na pewno Ci pomogą w kwestii kredytu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Pią Lis 13, 2020 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ten moment jeżeli chodzi o dobry, bezpieczny i sprawdzony bank nie tylko dla klientów indywidualnych ale również przedsiębiorców to zdecydowanie polecam Nest Bank, ponieważ doskonale rozumieją potrzeby dzisiejszego biznesu i wychodzą na przeciw oczekiwaniom. Jeżeli dopiero rozważacie otworzenie własnego biznesu to także warto sprawdzić ich porady - https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/poradniki/Dzialalnosc-gospodarcza-–-jakie-formy-biznesu-moze które dotyczą m.in jaka formę biznesu warto wybrać. Pozdrawiam i udanego rozwoju życzę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
exile
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 47

PostWysłany: Czw Lis 26, 2020 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele zależy od Twoich potrzeb, ale jeśli mam polecić dobry kredyt gotówkowy to będzie to oferta z Getinbanku. Bardzo fajne warunki, sprawdzony i pewny bank, więc warto się nimi zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy